הצעה לסקר

S r 35

New member
הצעה לסקר

מגדל העמק היא כנראה מקום שמושך תגובות, לפחות אצלי. נתקלתי ואני עדיין נתקלת לפעמים (למרות שאני כבר לא תושבת העיר) בתגובות והערות בנושא. אז מה ההערות הכי מצחיקות / משונות / מוזרות / מעצבנות שקיבלתם מתוקף היותכם תושבי העיר?

S r 35

New member
הנה אני מתחילה

התגובה הכי משונה הייתה כששאלו אותי: "מגדל העמק, מה מגדלים שם?" תגובות פחות נעימות שנתקלתי בהן לא פעם היו : "אה באמת? את לא נראית משם" (כן נכון, מה לעשות שכחתי את הקרניים בבית). "אה, אז את האשכנזיה היחידה שם." (נו, מישהו צריך לייצג אותנו בכבוד) "מה ואת לא פוחדת להכנס לעיר" או בורסיה אחרת "את בטח מוציאה את הסכינים כשאת מגיעה לשם." ועד היום אומרים לי לפעמים "הנה מגדל העמק שלך" ... כאילו שאנני צריכה לקחת אחריות על כל מעשה טמטום שקורה בעיר. ומה אצלכם? נתקלתם בהערות דומות / אחרות?

dafgol

New member
איפה זה מגדל העמק ../images/Emo35.gif

{דהאאאאאאא....כאילו כזה בעמק אולי ....} " את ממגדל העמק ? את נראית קיבוצניקית..." { איך בדיוק נראית קיבוצניקית?} " מגדל העמק....איך הגעת לשם בכלל ?" { באוטובוס} " וואו מגדל העמק מה יש במקום הזה בכלל ?" { טוב נו יש לנו רמZורים עכשיו...} אבל השיא של השיאים....כשהייתי בטיפת חלב פעם עוד כשבר היה תינוק , אמא אחת ממגדל שהיתה שם גם התחילה לדבר איתי ומהון להון שואלת אותי איפה אנחנו גרים....עניתי לה שבנחל צבי השכונה החדשה ...והיא אומרת לי " אה אז את צפונבונית....."

../images/Emo6.gif

טוב בכל מקרה אני לא קיבלתי תגובות כאלה רק איפה זה??? ואם יש מקום כזה בכלל??

anglfall

New member
תגובה מקורית

שהייתי בטירונות שאמרתי שאני ממגדל העמק שאלו אותי "אם זה קיבוץ.." אז תמיד הייתי עונה "כן זה כמו כפר ערבי אפילו רמזורים אין לנו.."

למעלה