הצעה לפינה חדשה

stereo4me

New member
הצעה לפינה חדשה

מדי שבוע כל אחד ימליץ על שלושת השירים שעשו לו את זה השירים שנגנו הכי הרבה בפליי ליסט שלכם לאוו דווקא שירים חדשים אלו הם שלושת השירים שלי moby- move edelweiss - starship edelweiss קטע ש-raz male המליץ עליו לפני חודש בערך אני פשוט לא מסוגל להפסיק לשמוע אותו leonard cohen - first we take manhattan

Raz male

New member
שלי...

1. 1giant leap - my culture 2. t spoon - where r u now 3.starship edelweiss

14מתן

New member
השלישיה שלי

delta goodrem - lost without you sylver - wild horses boomkat - the wreckening

Poi§on

New member
שלי...

1. The Raasmus - In The Shadows 2. Delta Goodrem - Lost Without You 3. Stacie Orrico - Stuck

14מתן

New member
לסטייסי אוריקו יש שיר חדש יותר

more to life.. סתם אם אתה אוהב אותה שתדע...

Poi§on

New member
היא זמרת מעולה והשיר...

Stuck הוא בין השירים הטובים ששמעתי לאחרונה. תודה על ההמלצה מיד נבדוק אותה

TheRasmus

New member
הנה שלי...

השבוע התנגנו אצלי במיוחד שירים חדשים... Beats and Styles feat. Toni W & B.O Dubb - Dynamite לא יודע למה זה נשמע כאילו הם מיקססו את הביג'יז אבל זה שיר חדש ופצצתי! Nickelback - Someday החדש והמצוין של ניקלבק! Linkin Park-Numb שיר גדול! בכל אופן השיר שהכי נחרש אצלי במחשב מאז ומתמיד זה In the shadows

הפלייליסט של הצפן

Appleton - Everything Eventually Lisa Scott Lee - Too Far Gone Deta Goodrem - Lost Without You ואם כבר אני כותב הודעה אז
יש כאן עוד מישהו שלא הצביע למצעד? (שאלה רטורית)

Siren

New member
הינה שלי

Junior Senior - Rhythm Bandits Mel Blatt - Do Me Wrong Six Pence None The Richer - Don't Dream It's Over אגב, גירסת הסינגל של Appleton - Everything Eventually שונה מהגירסה שבדיסק.

א ו ח נ ה

New member
דירגתי את המצעד+הפלייליסט שלי

Delerium - After all Bette Midler - To deserve you Silverblue - Here in my heart

אריה31

Member
מנהל
השלישייה שלי - אהבתי את הרעיון

1.chi-mai - ennio morricone להיט קלאסי ללא מילים מ-1981 (מקום 23 בשנתי בבריטניה). 2. amelie - alize'e השיר האהוב עליי באלבום החדש של אליזה, כנראה יהיה הסינגל הבא שלה. 3. after all - delerium ft. jael מקום ראשון ברדיו ירושלים וכל מילה מיותרת.

NK The man

New member
השלישייה שלי...

FEEDER - FORGET ABOUT TOMORROW, השיר הכי טוב שלהם, השיר הכי אופטימי ששמעתי, שיר שפשוט כיף לשמוע לפני יום עבודה ארוך ו.. גם אחרי!!! LIVE - HEAVEN, תודה אוחנה... בעיקרון שיר נחמד אבל זה בעיקר כי אין משהו יותר טוב! OUR LADY PEACE - SOMEWHERE OUT THERE, שוב הם, מה אני אגיד זה שיר שאני באמת לא יכול להפסיק לאהוב(שלא לדבר על INNOCENT... אבל זה כבר לפעם אחרת!!!)

למעלה