הצעת ייעול מאוד חשובה

western europe

New member
הצעת ייעול מאוד חשובה

לא רואים את האותיות, אני מעדיף לקרוא פורומים דרך המערכת הישנה כי אני מגדיל עם הדפדפן את האותיות ובמערכת החדשה זה בלתי אפשרי. ראיתי שבמערכת החדש יש א קטנה ו- א גדולה, אבל ה- א' הגדולה לא מגדיל את הכתב לגודל שאפשר לקרוא (כי הכתב בפורומים עדיין קטן), אז אני מציע לאתר תפוז ליצור 10 אלפים. האלף הנוכחי הקטן יהיה קטן יותר (נאמר פונט בגודל 16) האלף הנוכחי הגדול יותר יהיה גדול יותר מהאלף הקודם (נאמר פונט בגודל 20) ואז ליצור 8 אלפים גדולים יותר: אלף בפונט בגודל 24, אלף קצת גדול יותר בגודל 28, אלף בגודל 36, אלף בגודל 42 וזהו. ואז גם אנשים עם הפרעות ראייה (שזה לא דבר נדיר בארצנו הקטנה) יוכלו לגלוש וכך הפורומים הציבוריים יהיו שוויוניים יותר ולא ייקפחו אוכלוסיות שבמילא החיים התאכזרו אליהם. אז ההצעה שלי לייעול הפורומים היא פשוט להוסיף אלפים (אפשרויות של גודל הגופן) גדולים יותר מאלה שמוצעים, וזה יתרום מאוד להרבה אוכלוסיות שקשה להם לראות את הטקסט. לי למשל מאוד קשה לראות את הטקסט ואני מתקרב למסך במרחק של 20 סנטימטר כדי להצליח לקרוא. ודבר חשוב הוא באמת לעבות את הטקסט בפורומים. אני מדגיש את ההודעה הזאת שאני כותב כדי שאח"כ אצליח לקרוא אותה ולבדוק שגיאות כתיב אם עשיתי. אני מאוד אשמח אם תיישמו את ההצעה שלי ושהרבה אנשים יהנו מהפורומים ושאתר תפוז יצליח. בברכה ובהצלחה לאתר תפוז
מה דעתכם על ההצעה ?

למעלה