הצצה לפרק 4x06

Born To Try1

New member
מי עדיף על מי ומה עדיף על מה?../images/Emo58.gif

אתם בוחרים
כמו שאתם יודעים אין לנו פרק השבוע
אבל זה משאיר לנו מקום קצת לחשוב על דברים ולענות על שאלון קליל
אבל תרגישו חופשי לחפור
צ'אק הישן? או צ'אק החדש? דן עם ונסה או עם סרינה? בלייר עם צ'אק? או בלעדיו? נייט עם סרינה או בלעדיה? בלייר ביץ'? או בלייר טובה? ג'ני צריכה לחזור לניו יורק? או להשאר בהאדסון? צ'אק ובלייר במערכת יחסים רומנטית או במלחמה? צ'אק או נייט? סרינה או בלייר? צ'אק עם אווה או בלייר? בלייר שוכבת עם ג'ק או צ'אק שוכב עם ג'ני? (הכוונה מה יותר גרוע) פריז או ניו יורק? XOXO

עונה../images/Emo3.gif../images/Emo58.gif

צ'אק הישן? או צ'אק החדש? הישן. כי החדש פשוט לא מרגיש צ'אק. אבל גם הוא כבר מאחורינו... דן עם ונסה או עם סרינה? אאאאאאאאמממ זו שאלת המיליון. באמת שלא יודעת בלייר עם צ'אק? או בלעדיו? ברור שעם!!!!!!!!!!!!!1111111
נייט עם סרינה או בלעדיה? עם בלייר ביץ'? או בלייר טובה? ביץ' ביץ' ביץ' ביץ' ג'ני צריכה לחזור לניו יורק? או להשאר בהאדסון? להישאר בגיהנום. רחוק מאיתנו. צ'אק ובלייר במערכת יחסים רומנטית או במלחמה? מערכת יחסים
צ'אק או נייט? צ'אקקקקקק סרינה או בלייר? בלייררררר = שלמות. צ'אק עם אווה או בלייר? פחח שאלה רטורית. בלייר שוכבת עם ג'ק או צ'אק שוכב עם ג'ני? (הכוונה מה יותר גרוע) יותר גרוע צ'אק וג'ני. שגם גרמו לפירוק של בלייר וצ'אק
פריז או ניו יורק? גם שאלה קשה. ניו יורק תמיד תישאר בלב. ולא רציתי לראות את כל הסניק-פיק כדי לא להרוס לעצמי אבל...טים גאן!!

Born To Try1

New member
גם אני../images/Emo9.gif

צ'אק הישן? או צ'אק החדש? חדש או ישן אני נהנית משניהם
אבל אין ספק שיש יותר אקשן עם הישן
דן עם ונסה או עם סרינה? ונסה. לדעתי הם צריכים להתחתן
בלייר עם צ'אק? או בלעדיו? הרבה מחו"ל היו עונים על השאלה הזו שהיא צריכה להיות בלעדיו אחרי כל מה שהוא עשה לה ובלה ובלה אבל לדעתי עם כל מה שהיה, הוא עדיין הכי נכון בשבילה
נייט עם סרינה או בלעדיה? אם סרינה צריכה לבחור בין דן לנייט אז הייתי מעדיפה אותה עם נייט
בלייר ביץ'? או בלייר טובה? כשהיא ביץ' היא לפעמים מרחיקה לכת יותר מידיי, אני אוהבת את הטובה. ג'ני צריכה לחזור לניו יורק? או להשאר בהאדסון? ג'ני בניו יורק=יותר אקשן. אז למה לא?
צ'אק ובלייר במערכת יחסים רומנטית או במלחמה? במלחמה זה אדיר כמו שם תראו בהמשך...אבל מעדיפה אותם במערכת יחסים
צ'אק או נייט? צ'אק
סרינה או בלייר? בלייר צ'אק עם אווה או בלייר? צ'אק היה מדהים עם אווה אבל בלייר מספקת לו מה שהוא באמת צריך. בלייר שוכבת עם ג'ק או צ'אק שוכב עם ג'ני? (הכוונה מה יותר גרוע) שבלייר שכבה עם ג'ק, זה ממש מגעיל
פריז או ניו יורק? אמממ..אני נאלצת לומר ניו יורק

spiceupmylife1

New member
ואיי ../images/Emo58.gif ../images/Emo23.gif

ואיי זה יהיה מעניין (הפרק) צ'אק הישן? או צ'אק החדש? החדש כי הוא פחות רע באופיו דן עם ונסה או עם סרינה? עם סרינה!! בלייר עם צ'אק? או בלעדיו? עם!!! נייט עם סרינה או בלעדיה? בלי בלייר ביץ'? או בלייר טובה? שניהם
ג'ני צריכה לחזור לניו יורק? או להשאר בהאדסון? לחזור לניו יורק צ'אק ובלייר במערכת יחסים רומנטית או במלחמה? בעמרכת יסים רומנטית
צ'אק או נייט? נייט
סרינה או בלייר? זה קשה מדי.. אבל שתיהן ביחד זו הבחורה המושלמת
צ'אק עם אווה או בלייר? בליירר באררורררר בלייר שוכבת עם ג'ק או צ'אק שוכב עם ג'ני? (הכוונה מה יותר גרוע) צ'אק כעם ג'ני ללא ספק!!! פריז או ניו יורק? NYC

Rinat114

New member
מתייצבת :p

צ'אק הישן? או צ'אק החדש? - לא זה ולא זה, הוא מעייף אותי כבר. דן עם ונסה או עם סרינה? - עם ונסה :O בלייר עם צ'אק? או בלעדיו? - בלעדיו! נייט עם סרינה או בלעדיה? - בלעדיה. בלייר ביץ'? או בלייר טובה? - ביץ' ;) ג'ני צריכה לחזור לניו יורק? או להשאר בהאדסון? - ושלא תחזור D: צ'אק ובלייר במערכת יחסים רומנטית או במלחמה? - מלחמה. צ'אק או נייט? - נייט :) סרינה או בלייר? - בלייר! צ'אק עם אווה או בלייר? - אווה :O בלייר שוכבת עם ג'ק או צ'אק שוכב עם ג'ני? (הכוונה מה יותר גרוע) - ג'ק. פריז או ניו יורק? - פריז 3>

JAP Noa

New member
זה שאין פרק השבוע..../images/Emo58.gif

זה ממש לוקח את אחת מנקודות האור היחידות בשבוע!!! צ'אק הישן? או צ'אק החדש? אני ממש מתלבטת..נראה לי החדש, כולל הנקמה בבלייר.
דן עם ונסה או עם סרינה? עם סרינהההההההההההההה. מה וונסה מה? בלייר עם צ'אק? או בלעדיו? מממ, בלעדיו אבל רוצה להיות איתו..אחרת לא מעניין
נייט עם סרינה או בלעדיה? בלעדיייה. בלייר ביץ'? או בלייר טובה? ביץ'!
ג'ני צריכה לחזור לניו יורק? או להשאר בהאדסון? האדסון.. צ'אק ובלייר במערכת יחסים רומנטית או במלחמה? מלחמה..עם משיכה מטורפת, כמובן. צ'אק או נייט? צ'אק.. סרינה או בלייר? סרינה.. צ'אק עם אווה או בלייר? בליייייייייייייייייייייייר. בלייר שוכבת עם ג'ק או צ'אק שוכב עם ג'ני? (הכוונה מה יותר גרוע) שניהם דוחי עולם..ג'ני כאילו בת 4..ודוחה ת'שועלים..וג'ק הוא פשוט. לא. פריז או ניו יורק? ניו יורקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק.

Born To Try1

New member
זה אמנם לא בקשר לשאלון

אבל אני ממליצה לכם לראות את הוידואים האלו כי הם ממש מרגשים. כולם עם השיר המרגש מ4X02 Sia-I'm in here (אם לא התחלת לצפות בעונה ה-4 עדיין, אז זהירות...
) http://www.youtube.com/watch?v=tXDMX6CsXsg http://www.youtube.com/watch?v=JLPHSMO7FdI וזה לא מרשים כמו השניים מעל אבל שווה לראות וזו גם גרסה אחרת של השיר (הרבה יותר יפה ומרגשת לדעתי.) מה אתם חושבים?

../images/Emo45.gif

למרות ש..כל סצנה של בלייר וצ'אק מרגשת אותי
אז אוסף של מלא כאלה, בצירוף שיר מרגש, זה מתכון בטוח!!

jasika siton

New member
עונה :)

צ'אק הישן? או צ'אק החדש? צ'אק הישן, לגמרי. דן עם ונסה או עם סרינה? דן עם ונסה. ורק מסיבה אחת - דן כלכך קטן על סרינה. בלייר עם צ'אק? או בלעדיו? במשחקים כמו בעונה השניה :) נייט עם סרינה או בלעדיה? עם. בלייר ביץ'? או בלייר טובה? בלייר ביץ' ג'ני צריכה לחזור לניו יורק? או להשאר בהאדסון? לחזור! היא עושה אקשן צ'אק ובלייר במערכת יחסים רומנטית או במלחמה? במלחמה צ'אק או נייט? שניהם סרינה או בלייר? ואי.. קשה. תאכלס שסרינה אבל בממש ממש טיפה מעל בלייר. צ'אק עם אווה או בלייר? עם בלייר בלייר שוכבת עם ג'ק או צ'אק שוכב עם ג'ני? (הכוונה מה יותר גרוע) בלייר שוכבת עם ג'ק יותר גרוע. פריז או ניו יורק? פריז :)

למעלה