הקדשיר

הקדשיר../images/Emo140.gif

כיוון שאלעד בזמן האחרון לא כאן אז אני אעשה[?] את הפינה הזו לבנתיים..
תחשבו על אנשים שאתם אוהבים, על שירים שאתם אוהבים ובהצלחה
של יזהר: איזה שיר? למי? מה הקשר? של אמן/להקה אחר/ת: איזה שיר? למי? מה הקשר? שיר שאת/ה מזדהה איתו, מקדיש/ה לעצמך: איזה שיר? מה הקשר? תהנווו

•No¥a•

New member
../images/Emo79.gif

של יזהר: איזה שיר? לא לאבד אותך למי? חברה שלי מה הקשר? חברה הכי טובה שלי, ובזמן האחרון הקשר לא כ"כ טוב.. ואני לא רוצה לאבד אותה

AndreaCorr ©

New member
ובכן

של יזהר: התחלות לידיד שלי כי הוא עומד בפני התחלה חדשה. של אמן אחר: The Corrs/I Never Loved You Anyway לחבר לשעבר לא שלא אהבתי אותו, זה סתם שיר שבהחלט נותן הרגשה טובה להקדיש אותו לאקס. לעצמי: ימות המשיח/דני ליטני כי תקופה אופטימית בפתח

אחרי הרבה זמן חזרתי

של יזהר: איזה שיר? מתאהב בך מחדש למי? לעמית מה הקשר? כי אני מתאהבת בו שוב מחדש :( של אמן/להקה אחר/ת: איזה שיר? את לא נותנת לי ליפול של היהודים למי? לאיה מה הקשר? כי היא תמיד מחזיקה אותי ועוזרת ותומכת שיר שאת/ה מזדהה איתו, מקדיש/ה לעצמך: איזה שיר?אולי של אביב גפן מה הקשר? מסובכתתת

bryan

New member
חלקי

של יזהר-השיר כל פעם שאני מתאהב בך מחדש לידידה שלי של אמן\להקה אחרת-הבלדה שלי עלייך של רן דנקר לידידה שלי שיר שאני מזדהה איתו-אז למה לי פוליטיקה עכשיו של משינה כי זה מה שאני אומר לעצמי כל יום שאני רואה בחדשות את ההתנתקות,למה לי פוליטיקה עכשיו??

למעלה