הקונסרבטוריון בכפר סבא

motior

Member
הקונסרבטוריון בכפר סבא

האם מישהו התנסה איתו? השנה רשמנו את בננו ללימודי פסנתר. הבלגן שם פשוט מדהים. תהליך הרישום לקח שעה ורבע... אני לא מדבר על בחינות אלא על מילוי הטפסים. הלימודים מורכבים משני חלקים - שיעור תיאורטי ושיעור מעשי. לשיעור המעשי הראשון המורה איחר ב-10 דקות. לא נורא. הוא שאל אותי אם הבאנו מחברת תווים. אף אחד לא ביקש מאיתנו להביא. הוא שלח אותי לקחת דף תווים מהמזכירה. עמדתי אצל המזכירה חמש דקות בזמן שהיא חיפשה בכל מיני קלסרים ולא מצאה. היא שלחה אותי לכיתת התיאוריה לקחת מהמורה שם. בכיתת התיאוריה לא הייתה מורה - רק שני תלמידים. הסתדרנו בלי דף. לשיעור התיאוריה הראשון המורה איחרה ב-10 דקות. החדר היה מלא מדי - משהו בין 15-20 ילדים. אמא אחת התנפלה על המורה בצעקות שלילדים שלה אין איפה לשבת. המורה לא נשארה חייבת וצעקה עליה חזרה. בין צעקה לצעקה היא גם דרשה שכל מי שזה שיעור ראשון שלו יעבור לקבוצה אחרת. לקחתי את הבן שלי והלכתי למזכירות. המזכירות בשיפוצים ובאופן זמני היא בצד השני של הבנין. חזרתי לצד השני. חדר המזכירות היה מלא באנשים צועקים. חיכיתי בצד. בשלב מסוים בקשו ממני לצאת מהחדר ולהמתין בחוץ. אמרתי שיש לי רק שאלה קטנה - ושאלתי מה צריך לעשות כדי לעבור לקבוצה אחרת. הופנתי למורה של הקבוצה האחרת שדווקא הייתה אדיבה אבל קצת התפלאתי לשמוע שפשוט צריך לבוא לשיעור והיא כבר תרשום את בני. היה לי גם מוזר שהיא הסבירה שהקבוצה שלה בדיוק מתאימה לקבוצת הגיל של בני - בלי לדעת מיהו ומה גילו. אנחנו תוהים אם צריך לברוח משם כעת ולחפש מורה פרטי. אשמח לתובנות אם יש... תודה!

IIRITT

New member
הקונסרבטוריון

הבן שלי כבר שנה רביעית וממש ממש מרוצים. באמת מפתיע הבלגן הזה. אולי זה בגלל הכניסה לבנין החדש? לגבי הפסנתר נראה לי תלוי במורה, בכל מקרה רמת הלימוד גבוהה. תני לזה את הזמן.

למעלה