הקורבן

הקורבן ../images/Emo190.gif

אם יש מי שלא מכיר אז ככה משחקים : כל תקופת זמן מסוימת ( בערך שבוע ) יפתח שירשור הקורבן , בו ניבחר כל פעם ילד אחר ( אשרו כי הינכם רוצים \ לא רוצים להשתתף ) ויופצץ בשאלווות מהמוזרות ביותר ועד המפגרות ביותר :) אז בגלל שזה פעם ראשונה הפעם הקורבן יהיה ... אני אז לא להיות עצלנים ולהתחיל להפציץ ! ( מחכה לשאלות שלכם ) זה לטובת הפורום ולטובת כוולנו אז יאללה ! * אני מזכירה כיתבו בסוף הודעתם אם תירצו להיות חלק מהמשחק !

ואו את הראשונה ש

לא עשתה הרשמה וישר קבעה שזו היא... הצחקת אותי
אבל אהבתי כל הכבוד השאלה שלי- מה גרם לך לרצות להיות ראשונה?
מאיפה את מה את אוהבת לאכול

עוונה :)

מה גרם לי לרצות להיות ראשונה חח XD א. כי האנשים פו ממש חוורפים אז אני התנדבתי להיות ראשונה :) וחוץ מיזה אף פעם לא הייתי קורבן אז.. תמיד יש פעם ראשונה (; אני מתל אביב ואני אוהבת לאכול : פיצה , אורז , ופסטה ארוכה בלי רוטב :) ועוד כל מיני דברים כמו שוקלוד ואוכל של סבתא ו.. חח עוד מלא ..

ואלה אז עוד שאלה

למה את מתעצבנת כל כך??? אנשים ישנים עכשיו הערת אותי

לא לחשוב שאני עצבנית D:

אני לא .. סתם יצא לי ככה השפת דיבור :) אולי במטרה שמישהו פה באמת יתעורר וגם שכתבת את השאלות כבר שלחתי את ההודעה אז חשבת שאף אחד לא כותב.. בכל מיקרה לא התכוונתי שתחשבו שאני כועסת רק להעיר אותכם ..

חחח זאת שאלה [?!] ../images/Emo12.gif

כי אם כן אז קמתי ב- רבע לשבע ועדיין לא הספקתי לעשות כלום :)

מה לעשות ! כמו ברוב לא ?!

זה באמת אסווון ! :O אבל האמת שמיום ליום זה ניהיה יותר גרווע !!

צופטין

New member
לי יש שאלההההההה חשובההה

מה שלומך? :) איך את מרגישה? הכל טוב?

עוונה :)

אין ספק שאלה השאלות הכי חשוובות :) שלומי סבבה :) מרגישה ?..מרגישה בטוב XD חוץ מיזה שממש חם לי ! ואני רוצה כבר חופש ! |= בנתיים הכל טוב :) תודה על הדאגה (;

את בסיבוב הבא הקורבן ? או זאת ששואלת ?

וחוץ מיזה שיש אותי ואל תדאגו אני ישאל אותכם שאלווות :)

למעלה