הקיצונים הולכים להרוס את העולם, לא רק הימין

lemner40

Well-known member
תנועת ה WOKE העולמית, הורסת את העולם בדיוק כמו הפשיסטים בצד השני
הנה קישור לדרישות קבלה לבית ספר לרפואה בטורנטו קנדה
רק 25 אחוז מהמקומות יתקבלו על סמך כשורים
75 אחוז יתקבלו על סמך אפליה מתקנת, שחורים ,הומואים וכו יתקבלו רק בגלל שהם כאלו
מעניין מה איכות הרופאים שיצאו מהבית ספר הזה
"
For the 2025 admissions cycle, a total of 94 seats are available. It is expected that 25% of students will be admitted through the General Admissions Stream and 75% collectively through the Indigenous, Black, and Equity-Deserving admissions pathways.
"

certified.woke

Well-known member
"
For the 2025 admissions cycle, a total of 94 seats are available. It is expected that 25% of students will be admitted through the General Admissions Stream and 75% collectively through the Indigenous, Black, and Equity-Deserving admissions pathways.
"
מדובר בבחינות קבלה.
לא בלתי-סביר הוא להנמיך מעט את משוכת הקבלה לטובת מועמדים הבאים מקהלים "חלשים".
אני משער כי מי שלא יצליח בבחינות סיום שנה א' לא יעלה לשנה ב'...והפעם - "בלי הנחות"...

evglev1

Well-known member
מנהל
מדובר בבחינות קבלה.
אני משער כי מי שלא יצליח בבחינות סיום שנה א' לא יעלה לשנה ב'...והפעם - "בלי הנחות"...
נראה אם אפשר לתת ציון נכשל לסטודנט שחור גרוע ככל שיהיה.

lemner40

Well-known member
מדובר בבחינות קבלה.
לא
אתה רוצה לעזור למיעוטים
תן להם עזרה בבתי ספר.
אבל לפגוע באיכות רופאים זה לא לגיטימי.
בדיוק כמו שהיה פיצוץ ענק בבריטניה.
הסתבר שמפקד חיל האוויר הקודם שהועף, נתן הוראה לא לקבל לבנים לקורס טייס , רק מיעוטים.

רוב הזמן נח

Well-known member
מדובר בבחינות קבלה.
או שיעבור כמו שעושים במגזר הקרוב אלינו: ירמה.

דגלמנגל

Well-known member
"
"
מדובר בשתי שיטות, לביצוע סלקציה:
האחת - בכניסה ללימודים - מתוך 1000 מועמדים מקבלים רק 50.
השניה - לאורך תקופת הלימודים - מקבלים את כל ה-1000, אבל לסיום מגיעים רק ה-50 המוצלחים.
בשיטה השניה, אין אפליה וניתנת הזדמנות שווה, לכל מי שרוצה לנסות. שיטה זו מונהגת, במקום שבו יש שפע, של חדרי הרצאות, מעבדות ומורים.
בשנות ה-70, סטודנטים רבים, שסיימו את לימודיהם ברפואה, בישראל, התחילו למעשה, את לימודיהם באיטליה, כי לא עברו את הסלקציה הראשונית בישראל, ובשנה השניה התקבלו חלק, לפקולטה לרפואה בישראל. יצא לי להכיר, לא מעט, רופאים טובים מאוד, שעשו את המסלול הזה.

רוב הזמן נח

Well-known member
מדובר בשתי שיטות, לביצוע סלקציה:
האחת - בכניסה ללימודים - מתוך 1000 מועמדים מקבלים רק 50.
השניה - לאורך תקופת הלימודים - מקבלים את כל ה-1000, אבל לסיום מגיעים רק ה-50 המוצלחים.
בשיטה השניה, אין אפליה וניתנת הזדמנות שווה, לכל מי שרוצה לנסות. שיטה זו מונהגת, במקום שבו יש שפע, של חדרי הרצאות, מעבדות ומורים.
בשנות ה-70, סטודנטים רבים, שסיימו את לימודיהם ברפואה, בישראל, התחילו למעשה, את לימודיהם באיטליה, כי לא עברו את הסלקציה הראשונית בישראל, ובשנה השניה התקבלו חלק, לפקולטה לרפואה בישראל. יצא לי להכיר, לא מעט, רופאים טובים מאוד, שעשו את המסלול הזה.
זאת אומרת שיש אצלינו בעיה. ואולי בגלל זה חסרים היום רופאים בישראל.

דגלמנגל

Well-known member
זאת אומרת שיש אצלינו בעיה. ואולי בגלל זה חסרים היום רופאים בישראל.
חסרים רופאים בישראל, כי לא נותנים להם תנאים נורמליים. הם משווים את התנאים והשכר, עם מדינות אחרות בעולם ועוברים לאותן מדינות, שנותנות להם את התנאים המיטביים, שגם מאפשרות להם לקיים רמת חיים נאותה.

נסיך.333

Well-known member
ופה בבתי הספר לרפואה המצב זהה לגמרי,
הערבים זקוקים לציונים נמוכים מהיהודים בכדי להתקבל ללימודי רפואה

למעלה