הקמת ברית ישראלית בשרת 5

YitzchakRRA

New member
הקמת ברית ישראלית בשרת 5

רבים פנו אלי בקשר לברית בשרת 5. הברית שלי מורכבת ב99% משחקני חומת מגן/TUF בגינדיס שפרשו, ובעיקר אלה מחו"ל. דברתי עם המנהל השני של הברית והגענו למסקנה שאנחנו יכולים לקבל רק שחקנים שיודעים גם אנגלית. הסיבה היא שאנחנו לא רוצים לחצות את הברית לשתים. אלא רוצים שכולם יכירו ויהיו בקשר עם כולם. ולכן נוצר בעיה לאלה שלא יודעים אנגלית. TUF (הברית שלי) החליטה שהיא מעוניינת לעזור להקים ברית ישראלית שתהיה בש"פ מלאה אתנו. מי שמעוניין להרים את הכפפה שידבר איתי במסנג'ר (בחתימה).

xxx RAANAN xxx

New member
לדעתי האישית אתה טועה !

ישנה חשיבות רבה של הישראלים במשחק ... אתה צריך להבין כמה דברים : 1. כמה שיותר אנשים = ברית יותר טובה .. 2. החבר'ה הישראלים רק מפתחים ומעשירים את השפה עם הזמן .. 3. גם ביינינו הישראלים בשרת 1 ישנם כמה וכמה אנשים שאין להם מושג באנגלית ובכל זאת נותנים את הנשמה ועוזרים לנו להיות מה שאנחנו .. 4. תתחיל לגייס כמה שיותר בלי שום צנזורה של מין גיל שפה או דת ... 5. ביום מן הימים ( אני מקווה בקרוב מאוד ) המשחק ייצא מתורגם לעברית ואז יהיה הרבה יותר קל מעכשיו . רענן.

Nir and Beer

New member
אז ככה

לפתוח ברית על טהרת ישראלים בלבד זה קשה מכמה סיבות הסיבה העיקרית : לכל שרת יש את השחקנים המומחים שלו , שבדרך כלל שולטים במשחק עד החצי שנה הראשונה ואף עד סוף השנה מדובר בשחקנים שיצרו לעצמם שם דבר , אף אחד לא מתעסק איתם בגלל הנסיון , היכולת שלהם לראות קדימה והיכולת שלהם לנהל משאבים עי פשיטות ולהגיע להתפשטות לכפרים הבאים מהר מאוד שחקנים כגון FLYING FORTRESS , NOEL, DONG , SECRET SOMEONE ועוד רבים וטובים הם ישלטו בשרת בהתחלה , לפחות אלו שנרשמו אלייו, גם אנחנו פתחתו ברית של ישראלים , ולא ממש ידענו איך לשחק נכון. יש פה פוליטיקה לא פחות מגינדיס , והרבה יותר תכנון צבאי רחוק טווח. מה שאנחנו יודעים היום , זה לזהות שחקנים טובים ולצרף אותם. יש לנו שחקן בשם PHYN , שניצח כבר 2 שרתים וכרע משחק בעוד 2. הוא לימד אותנו המון בזכות העיצות שלו. יש לנו את בילי , האיש הרע של שרת 1 , ואת NOEL , האיש הרע לשעבר של שרת 1. בזכות אנשים כאלה , שעצם ההזכרה של שם מבהילה שחקנים עד ידי שיתוק באצבעות (יעידו על כך כל השחקנים שהיו ליד NOEL בתקופה שהוא הפחיד את השרת עם עשרת אלפים מחזיקי נבוטים בעוד שלאחרים בקושי היה 100). צרפו אנשים כאלה אם מתאפשר לכם , אפילו שחקנים שאתם מרגישים שהם יכולים ללמד אותכם בלי ידע חזק במשחק אי אפשר לנצח , ועוד לא דיברתי על תכנון אסטרטגי , תכנון צבא ארוך טווח. תכנון וכנולוגיה צבאית ובניית כפרי חיטה במקומות הנכונים יש עוד המון המון המון , שתגיעו לשם , יש לנו המון טיפים לנדב לכם בהצלחה ניר

למעלה