הקניון שלנו...

BritGirl

New member
הקניון שלנו...

איזה חודש מגניב היה החודש האחרון... (אולי יותר מחודש) היה את שבוע הנוער וכל ההופעות, הפתיחה החגיגית של איל מקיאג', ביום שבת בערב היה ריקודים סלוניים, היה "קרקס בשניים" היה פשוט כל-כך כיף בתקופה האחרונה בקניון!

מתוקתקת

New member
הריקודים הסלוניים סוף הדרך

זה היה ממש יפה, האנשים רקדו והייתה מוסיקה ממש יפה. שבוע הספר הביא הרבה אנשים לקניון, וכמובן יש את שוק הפרחים.

BritGirl

New member
שוק הפרחים כן, אבל...

הייתי בטוחה יהיה משהו גדול והיה כל-כך קטן...

Fonia

New member
עומדים לסגור אותו אם אני לא טועה

הוא מתרחש על שטח העיריה, והיא לא שמחה על כך, אין לזה אישורים, בלה בלה בלה, מפגרים כולם.

xc

New member
אין ממה להתרגש חבר'ה..:\

אין מה לעשות בכפ"ס ממש משעמם חוץ מלזרוק על הפריקים המסריחים תפוזים וביצים כול ערב הכול משעמם, שמשום מה התחילו להתנחל מאחורי קולנוע עמל, חצופים ושלא לדבר על פוזרים מדרגה ראשונה.

charmingirl

New member
ואני עדיין שואלת מה הבעיה עם

"פריקים" כהגדרתכם. ויופי, הם שונים מכם, זאת אומרת שצריך לקרוא להם פריקים?? אני הכי שונאת את הסטיגמות האלה! ובכלל, מה הבעיות שלך ולמה לזרוק על תפוזים וביצים... ועל זה נאמר: חסר חיים!

xc

New member
מעצבן

מתוקתי, מעצבן אותי שהם פרצו לקולנוע עמל והפכו אותו למאורת סמים ושאחי הקטן בן ה8 צריך להכנס לשם ולהחשף לזבל הזה, ואני חסר חיים? אולי, אבל אני מעדיף להיות חסר חיים מאשר מסומם. צריך לשים לזה סוף וגם בספיר, גועל נפש אני צריך להתקרב לשם ולראות אותם מכינים לי הבאנגים ומגלגלים לי גראס, למה מי הם בכלל? זה שטח ציבורי, ואני קורה לכול מי ש"פריקים" למינהם יושבים לו בגינה בשכונה או איפה, חבר'ה: משטרה! ועד שהיא באה מטר של ביצים! תמיד עובד. נ.ב מה שמצחיק זה שעוד הם ניו מטאלסטים חחחחחחחחחח איזה פוזרים זה פשוט מדהים.

אני יושבת לפעמים עם חברים מאחורי

קולנוע עמל...וממש כיף שם ולא פרצנו לקולנוע עמל ושום בטיח! אנחנו ממש לא פריקים! אז תפסיק בבקשה ותאמין לי שלא רק "פריקים" כמו שאתה קורא לזה מעשנים סמים פוווווול ערסים מעשנים גם ובספיר בזמן האחרון יש אסיפות ערסים מלאאאאא וגם בספיר לא יושבים שם ורק מעשנים סמים וכל זה אני יושבת שם ואני לא נוגעת בזה ויש עוד מלא ילדים זה שכמה מעשנים אז חפיף מזה מפריע לך?!?!?!? הם לא מכריחים אותך לעשן..... ואמממ....... תפסיק אם הסטיגמות בבקשה

למעלה