הקנס הגבוה

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
ימנע מחברת י.א אזולאי טרייד קאר בע"מ לרמות לקוחות?
הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן הודיעה על כוונתה להטיל קנס על חברת י.א אזולאי טרייד קאר בע"מ העוסקת במכירת רכבי יד שנייה באזור חיפה, בסך של 1,105,920 שקל. הרשות טוענת כי החברה הטעתה את הצרכנים באשר למצב הרכב אותו רכשו ולא גילתה להם כי הרכב ניזוק באופן משמעותי והוגדר "אובדן להלכה". עוד מציינת הרשות כי לחברה אין הפרות קודמות ולכן העיצום הכספי הופחת ב-20% בהתאם לתקנות הגנת הצרכן, כאשר הסכום המקורי עמד על 1,382,400 שקל).

GoldenEyes

Well-known member
הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן הודיעה על כוונתה להטיל קנס על חברת י.א אזולאי טרייד קאר בע"מ העוסקת במכירת רכבי יד שנייה באזור חיפה, בסך של 1,105,920 שקל. הרשות טוענת כי החברה הטעתה את הצרכנים באשר למצב הרכב אותו רכשו ולא גילתה להם כי הרכב ניזוק באופן משמעותי והוגדר "אובדן להלכה". עוד מציינת הרשות כי לחברה אין הפרות קודמות ולכן העיצום הכספי הופחת ב-20% בהתאם לתקנות הגנת הצרכן, כאשר הסכום המקורי עמד על 1,382,400 שקל).
מפיתום ימנע
יסגרו את החברה הזאת , לא יהיה ממי לגבות את הקנס הזה
יפתחו חברה חדשה , וימשיכו במעלליהם
מזכיר את חברת העוקץ קשישים בכרטיסי אשראי שהיו להם לא פחות מ 20 חברות

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
מפיתום ימנע
יסגרו את החברה הזאת , לא יהיה ממי לגבות את הקנס הזה
יפתחו חברה חדשה , וימשיכו במעלליהם
מזכיר את חברת העוקץ קשישים בכרטיסי אשראי שהיו להם לא פחות מ 20 חברות
ארץ אוכלת יושביה.
השבוע נתקלתי בכתבה, על עובד שגרם למעסיקו פשיטת רגל, בגלל גניבות.

Harrington

Well-known member
מנהל
מגוחך בעיני להשית קנס שברור שתגרום לקריסת החברה (אני אמנם לא מכיר אותה ולא יודע את מצבה הכספי).
בכלל, כשאני מסתכל על האשמה שמיוחסת לחברה ולכך שאין לה הפרות קודמות, זה נראה לי קנס מופרך מיסודו. אזהרה בתוספת קנס נורמלי שהחברה תחטוף ממנה מכה אבל תוכל בכל זאת לעמוד בו, נראה לי די והותר. כאן זה נראה יותר כמו משהו שהרשות מבקשת להראות לציבור במקום החלטה עניינית כלפי אותה חברה.

למעלה