הקרב המחזורי

MajorWinters

New member
הקרב המחזורי

הוא כבר לא יומי. אבל הוא חוזר כל מחזור מסוים. אתמול ראיתי המנסרים מטקסס לראשונה. בחיי זה סרט מטומטם! הדמות להפעם: Leatherface המתמודדות: Mcfarlane Vs. Neca יש מעט הבדלים- NECA יצרה דמות של 7'' כאשר הרוצח לובש את הפנים של אחד מהקורבנות שלו. מקפרלן עשו אותו עם מסיכת העור שלו, והדמות היא 12''. שתי הסצינות שונות גם אך יש מקום להשוואה.

DVD10

New member
יש לי את שניהם וכמובן MCFARLANE

אני אהבתי את הסרט (תלוי אם ראית את הגרסה החדשה מ 2002 או 2003) או את הגרסה משנות ה 70 (אני חושב 73), אני ראיתי רק את הגרסה החדשה ואהבתי מאוד את הסרט. אני יותר אהבתי את הגרסה או יותר נכון את הגרסאות של מקפרלן (היו כמה, אתה נתת רק הדוגמא מה MOVIE MANIACS 7) שחוץ ממנה יש עוד 3 AF של דמויות מהסרט ב MOVIE MANIACS 7 וכולם פשוט מ-ד-ה-י-מ-ו-ת אין לי מילים. יש עוד כמה גרסאות של LETHERFACE מסדרה מוקדמת של ה-1 MOVIE MANIACS של מקפרלן, צרפתי תמונה, בנוסף רק שתדעו שיש כמה גרסאות מגועלות בדם כ VARIANTS. פחות אהבתי את של NECA כי הפיסול לא משהו והוא יותר "פלסטיקי" ממקפרלן שנראה יותר אמיתי.

DVD10

New member
יש לי את שניהם וכמובן MCFARLANE

אני אהבתי את הסרט (תלוי אם ראית את הגרסה החדשה מ 2002 או 2003) או את הגרסה משנות ה 70 (אני חושב 73), אני ראיתי רק את הגרסה החדשה ואהבתי מאוד את הסרט. אני יותר אהבתי את הגרסה או יותר נכון את הגרסאות של מקפרלן (היו כמה, אתה נתת רק הדוגמא מה MOVIE MANIACS 7) שחוץ ממנה יש עוד 3 AF של דמויות מהסרט ב MOVIE MANIACS 7 וכולם פשוט מ-ד-ה-י-מ-ו-ת אין לי מילים. יש עוד כמה גרסאות של LETHERFACE מסדרה מוקדמת של ה-1 MOVIE MANIACS של מקפרלן שגם ישלי ואני מאוד אוהב. צרפתי תמונה של הדמות מה- MOVIE MANIACS 1, בנוסף רק שתדעו שיש כמה גרסאות מגועלות בדם כ VARIANTS, כמובן שאני לא מתיחס בהשוואה הזאת לדמויות יותר גדולות של "12+ כי יש גם כמה כאלה. פחות אהבתי את של NECA כי הפיסול לא משהו והוא יותר "פלסטיקי" ממקפרלן שנראה יותר אמיתי.

DVD10

New member
התשובה השניה יותר מורחבת!

סליחה על הכפילות.

DVD10

New member
ויש לך טעות לגבי ההתיחסות ל "12

למקפרלן יש בסדרת ה MOVIE MANIACS 7 גם גרסה סטנדרתית של ה "7 וגם גרסה יותר גדולה של "12, ולא אחת כמו שצינת.

Hubert Hubert

New member
התלבטתי קשות!

ובסוף החלטתי שמקפלרן, כי הזה של neca לא מגעיל מספיק, הוא יותר מדי מעודן.

הדמות של מקפארלן ניראית טוב יותר...

ויש לה אימפקט גדול יותר על המתבונן...

למעלה