הקרנת בכורה לסרט "נופל וקם"

The Macker Girl

New member
הקרנת בכורה לסרט "נופל וקם"../images/Emo202.gif

סוף סוף זה קורה
ב-12/10 יוקרן סרטו של ירון בן-נון, "נופל וקם", בהקרנת בכורה בסינמטק ת"א. מלבד ההקרנה הזו, יש עוד מס' הקרנות של הסרט במהלך חודש אוקטובר. לעוד פרטים, תאריכים וכרטיסים כנסו לקישור המצורף. שבוע טוב וגמר חתימה טובה

vc15

New member
אדיררר!! רגע שאלה:

באיזה הקרנה שבק ס' יהיו??? יעני חברי הלהקה.. ואיך אני יכול להבטיח את המקום שלי שםם??? דחוףףףףףףףףף!!!

The Macker Girl

New member
לפי האתר, שב"ק וירון בן נון יהיו ב-12/10

מס' הכרטיסים לבכורה מוגבל, ויש טלפונים שאפשר להתקשר אליהם לבירור / להזמנת כרטיסים בקישור שצירפתי למעלה.

שבקי

New member
החיים זה סרט חחח

הקרן החדשה לקולנוע וטלויזיה וסנימטק תל אביב שמחים להזמין לבכורה של הסרט: נופל וקם – סיפורה של להקת שבק ס' סרטו של ירון בן נון בתחילת שנת 2000 מתכוננת להקת "שבק ס'" לצאת לסיבוב הופעות לרגל צאת אלבומם השלישי "כנען 2000". הבמאי ירון בן- נון מחליט להצטרף ללהקה ולתעד את סיבוב ההופעות, כשהוא בטוח שהוא עומד לצלם סרט על סיפור הצלחה, אך העניינים מסתבכים, שבק ס' מתפרקת והבמאי מוצא את עצמו עומד מול מכשולים בלתי צפויים. זהו סרט נדיר הפותח דלת אל מאחורי הקלעים של תעשיית המוסיקה המקומית ולמורכבות של חיי אמנים בכלל. "נופל וקם" הינו פרי עבודה של עשר שנים וקורא תיגר על הייצוג השמרני של מוזיקאים בישראל. ירון בן נון, זוכה פרס אקו"מ, ביים עד כה למעלה מ-50 פרסומות וקליפים ליוצרים ישראלים, בינהם "קסם" לעמיר לב ו"מנועים קדימה" לאלג'יר, זהו סרטו הדוקומנטארי השני. סרטו הראשון "מלאך הגיהנום" זכה להצלחה והוצג בפסטיבלים ברחבי העולם. אני מציע לקנות כרטיסים מראש. מצד שני ממממ,יהייה מאוד נחמד אים ישארו בחוץ איזה 100 אנשים שלא יכולים להיכנס כי נגמרו הכרטיסים מואהההה מווואאאההההה {סתם,אני לא באמת רע חחח}

ToMa7

New member
אני באותה שאלה שהוא שאל.. הסמסים ששלחנו

מה איתם?!

BaRbiK

New member
כמה שאלות ../images/Emo13.gif

קודם כל, מה עם מי שנרשם בזמנו עם הפלאפונים? ודבר שני- לא תהיה הקרנה בפסטיבל הסרטים של חיפה?

שבקי

New member
תשובה למה שאני יודע

נכון לכרגע הסרט יוקרן רק בסנימטק תל אביב.

שבקי

New member
תשובות לשאלות

כרטיסים אפשר לקנות בקופה של הסינמטק. רח' שפרינצק 2, ת"א. (פינת רח' הארבעה). אפשר גם להזמין 03-6060800 מרכזיה והזמנת כרטיסים כל מי ששלח אס אם אס בהופעה של שבק ס בהאנגר 11 {100 הראשונים אים אני לא טועה} יקבל הזמנה לסרט,לא בהכרח לבכורה אבל לאחת ההקרנות. שככתי משהו?

נועמנים

New member
מתי מי ששלח סמס מקבל תהזמנה?

כי כדי שאני לא יסתמך על ההזמנה הזאת, ואז בסוף אני לא יקבל ולא יוכל לקנות כבר כרטיס לסרט.

BaRbiK

New member
עוד שאלה ../images/Emo13.gif

מעבר ל100 בהופעה, היתה גם הרשמה אחכ עם הפלאפונים.. מה לגבי זה?

שבקי

New member
בוקר טוב.לקרוא היום ידיעות אחרונות!

במוסף 24 שעות יש ראיון עם ירון בן נון,הבמאי של הסרט.

למעלה