הראיון השבועי

AndreaCorr ©

New member
הראיון השבועי ../images/Emo17.gif

[קרדיט לאלעד על הניסוח.] אז ככה זה הולך, בכל שבוע אחד מחברי הפורום ירואיין ע"י חברי הפורום, שאלות אפשר לשרשר להודעה הזו, כל מי שמתראיין, בוחר בסוף הראין מי ירואיין בשבוע הבא. המרואיינת הנבחרת לשבוע הזה היא •No¥a•, אתם מוזמנים להתחיל לשרשר שאלות. לפני שתתחילו ישאלו מספר שאלות בסיסיות כדי שנוכל להתחיל ממשהו: שם: מין: מיקום: שיר אהוב: של יזהר: משהו מגניב שאני רוצה לספר לכם: מסר לאומה:

•No¥a•

New member
^_^

שם: נויה ^^ מין:
מיקום: אי שם ליד נהריה שיר אהוב: תיאטרון רוסי-אביתר בנאי של יזהר: נועה של הים
משהו מגניב שאני רוצה לספר לכם: יום חמישי הייתי בבדיקת שמיעה
אני שומעת טוב
מסר לאומה: חיוך הוא קו ישר שמעקם הכל !

בלה../images/Emo9.gif

מתי שמעת לראשונה את יזהר? איזה שיר גרם לך לשמוע את שאר השירים שלו? מה גרם להמשיך לאהוב את יזהר
? ואני אחשוב על עוד!:] בהצלחה

•No¥a•

New member
^_^

מתי שמעת לראשונה את יזהר? שהייתי ממש קטנה, אחותי הייתה שומעת אותו ^^ איזה שיר גרם לך לשמוע את שאר השירים שלו? ממ.. נראלי שצילו של יום קיץ מה גרם להמשיך לאהוב את יזהר? הדיסק הופעה בהארד רוק קפה

AndreaCorr ©

New member
נויה של הים. ../images/Emo9.gif

מה נשמע? איך עבר היום? מה הדבר הכי טוב שקרה לך השבוע? והדבר הכי פחות טוב? אם היית בן, איך היית רוצה שיקראו לך? (לפני שאת עונה על שלושת השאלות הבאות, זיכרי שיש לי את היכולת לחסום אותך מהפורום, ולכן עני בחוכמה
) מה יחסך לחצילים? ולבטטות? ולצימוקים? נכון שזה לא הגיוני שענבים זה דבר כל כך טעים ויוצא מהם משהו כמו צימוקיכסים? מה המשאלה ברת ההגשמה שלך? יש לך חבר? את מאמינה באלוהים? בגורל? במזל? של מי האדמה, האוויר והים? של מי העולם? של מי הזהב והיהלומים? למה התן מיילל בכרמים? איך האביב יודע שהגיע הזמן? ולא האוניות מפליגות, לאן???? עד כאן להיום.

•No¥a•

New member
../images/Emo9.gif

מה נשמע? הכל טוב ^_^ איך עבר היום? היה בסדר.. [: מה הדבר הכי טוב שקרה לך השבוע? ממ.. שאחותי התקשרה אליי אתמול מההופעה של ב"ה והשמיעה לי את כולה ^_____^ והדבר הכי פחות טוב? החזרה ללימודים
אם היית בן, איך היית רוצה שיקראו לך? יונתן, שם יפה
(לפני שאת עונה על שלושת השאלות הבאות, זיכרי שיש לי את היכולת לחסום אותך מהפורום, ולכן עני בחוכמה ) חח.. ננסה :p מה יחסך לחצילים? לאא לא חצילים
ולבטטות? שאין ברירה אוכלים]; ולצימוקים? בעע
נכון שזה לא הגיוני שענבים זה דבר כל כך טעים ויוצא מהם משהו כמו צימוקיכסים? נכון]; מה המשאלה ברת ההגשמה שלך? הממ.. לא'דעתX: יש לך חבר? לא>: את מאמינה באלוהים? בערך בגורל? כע:X במזל? קצת
של מי האדמה, האוויר והים? שלי D: של מי העולם? שלייי של מי הזהב והיהלומים? שלי שלי שלי למה התן מיילל בכרמים?
איך האביב יודע שהגיע הזמן? את זה לא אדע לעולם
ולא האוניות מפליגות, לאן???? לשםםם!!1111 עד כאן להיום.

למעלה