הראיון עם "האנס ג'נסן", כעת להורדה.

• פותח הנושא moe7
  • פורסם בתאריך

moe7

New member
הראיון עם "האנס ג'נסן", כעת להורדה.

כאן* (בתקווה שזה יעבוד) *הקובץ די כבד.

moe7

New member
אכזבה ../images/Emo10.gif

הצלחתי. הצלחתי להוריד את הראיון. רגשות מעורבות מכים בי. ציפיתי ליותר. דום עושה מבטא מצויין, אבל כמעט כל פאנץ' ליין התפספס. אגב, ניתן היה לזהות את הבלוף, דאפט פאנק הם צרפתים ולא גרמנים כפי שמציין "האנס,'הגרמני'".

Piece of Wood

New member
אכזבה?../images/Emo10.gif../images/Emo182.gif

זה כל כך מצחיק! XD חחחח... בחיים לא הייתי מגלה את זה :p

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifאלוהים, אני פשוט מתה.

זה היה אחד הדברים הכי מצחיקים שראיתי, אני בוכה כאן מרוב צחוק, איך לעזעזל אמרתם אכזבה?!? זה היה כל כך מצחיק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *נזכרת בזה* זה היה פשוט ענק!!!!!! ואיזה מתוק איך שהוא צוחק!!! "אה, ניו יורק, אמסטרדם.." ושהדולפין מת בתואנת דרככים!! ושיש עושה סקס עם בחורה שנשואה לו ויש לה ילד והיה שם מלא דברים, וואי זה היה פשוט ענק, אני בכיתי, פשוט ענק. דומיניק גאון!!

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifואם זה ששון הומו, ושאלייז'ה

מפורסם כי יש לו עיינים כחולות, ואלייז'ה עונה כן!!

פרפר16

New member
מהמםםםםםםםםםםם

רק מהצחוק של אלייז'ה ניקרעתי תודהההההההההההההההההההההההההה

../images/Emo13.gif

היה מעט מאכזב, אבל היו קטעים מצחיקים. אגב, הוא עם אותה חולצה שהוא היה בראיון עם חיים אתגר מ"ערב טוב עם גיא פינס" כך שאני צריכה לברר אם זה היה אותו יום D: אולי זה יסביר כמה דברים ;] "אם לא עכשיו אימתי"

Lady Sohma

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo142.gifXDD אוי זה כזה

קרוע. אילו שאלות הזויותXDDD *נופלת מהכיסא*

Elijah Wood

New member
מייגאד.

זהההה פשוט הדבר הכי מצחיק שראיתי בחיים שלי פאק הדומיניק לא שפוי באלוהים מה זה היה אמור להביע פחחח די בכיתי

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifאני מורידה את זה עכשיו...

זה מה ששי דיברה אליו? שהוא התחפש לאיזה מראין גרמני?

cutieliji

New member
XD

LOL. אבל אני לא מתפלאת מאיפה לדום יש את המבטא המצוין הזה, הוא נולד בגרמניה וגר שם עד גיל 8 אם איני טועה... :) חעחע, אני כה בורה, אם טעיתי אנא תקנו אותי.

למעלה