הראש שלי פשוט מתפוצץ מרוב רעיונות גאוניים שאני כבר רוצה לחלוק אותם עם העולם, ואני משתוקק לשחרר כבר את הגותי שמקיפה עשרות נושאים ונאמדת במיליוני מילים,

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אבל איזו עבודה לשחרר קודם? תיאוריית האישיות הקוגניטיבית, העבודה החשובה ביותר בהיסטוריה של הפסיכולוגיה? תוכנית הלימודים הפזית, העבודה החשובה ביותר בהיסטוריה של החינוך? האסכולה הכלכלית הפזית, העבודה החשובה ביותר בהיסטוריה של הכלכלה? הפילוסופיה של הכול, העבודה החשובה ביותר בהיסטוריה של הפילוסופיה?

או כמו מה שאמרה ג'יין ב"דמדומים 3: ליקוי חמה", "החלטות החלטות...":

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
קודם תשחרר אוויר.
צפויה רעידת אדמה בכל תחומי המדעים! הוא מתכוון לשחרר, והמדעים "ישנו כיוון", באותו רגע מכונן, שבו כל המדענים יבינו כי לאורך מאות ו/או אלפי שנים הם חיו באפלה עמוקה ולא הבינו מדע מהו.

או אז, יגיחו המדעים מן המעין האכזב והחרב אל הנחל השוקק וחיש קל הם ימצאו את דרכם אל אוקינוס האינסוף.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
צפויה רעידת אדמה בכל תחומי המדעים! הוא מתכוון לשחרר, והמדעים "ישנו כיוון", באותו רגע מכונן, שבו כל המדענים יבינו כי לאורך מאות ו/או אלפי שנים הם חיו באפלה עמוקה ולא הבינו מדע מהו.

או אז, יגיחו המדעים מן המעין האכזב והחרב אל הנחל השוקק וחיש קל הם ימצאו את דרכם אל אוקינוס האינסוף.

למעלה