הרבה אנשים..

ניני10

New member
הרבה אנשים..

מחפשים היום אחיזה בחיים. לאורך כל תקופת חייהם הם שואלים את עצמם שאלות על עצם קיומם בעולם הזה. האם כל יעודם הוא לחיות 60,70,80 שנה וזהו או שמא ישנה איזו המשכיות גם בתקופה שלאחר המוות. האמונה מעניקה להם את התשובות ונוסף על כך נותנת להם מסגרת לחיים, חשיבות, חברה תומכת ומהות מסויימת לחיים. אתם שואלים אותי אם אני מאמין באלוהים...?...אני לא יודע... אני מאמין בטבע ובקיום האנושי בו. אני רואה מערכת של דברים כ"כ מתוקתקים, אדם שנולד מכונה מדהימה מורכבת ממערכות שכליות ופיזיולוגיות שעצם קיומם הוא מופלא, לב שפועם 70 פעמים בדקה אחת לאורך 80 שנה, זה בהחלט דבר מופלא שקשה לתאר אותו באמת. ואחרי הכל - זהו הטבע, תמיד היה תמיד יהייה, זה אנחנו בני האדם (פרי בריאתו) שמעריכים אותו כ"כ. אבל במקום לקרוא לסוד היצירה הזו אלוהים ולנסות להעריך את עמדותיו המוסריות ואת האמונות מהן הוא סולד ואת בני עמו אותם הוא אוהב פשוט תסתכלו ימינה ושמאלה זוהי התשובה לקיום המופלא של האנושות. הטבע הוא יצירה בהחלט מופלאה שקשה לנו בני האדם (פרי בריאתו של הטבע) להסביר כיוון שאנו לא יצרנו אותו. החשיבות בקיומיינו היא החיפוש העצמי שלנו אחר האמת הפנימית. וגם אם יש טעות בקירבינו אלוהים לא יכעס, אנחנו כולנו אנושיים ולא נולדנו עם ספר מהודק באזיקים לרגלינו בעת הלידה-זה תפקידינו לחפש ולמצוא..

כמובן, לחפש ולמצוא...

אבל לחפש. לא לוותר מיד. לא להיות אנשים שלא מאמינים, כי... נולדו למשפחה כזו. לחפש.

למעלה