הרהור...

anatotel

New member
הרהור...../images/Emo32.gif

אני עוזבת את מקום עבודתי עוד שבועיים. זאת תקופה שהרבה אנשים עוזבים את הצוות שלי וגם התחלפה לי ר"צ. במוצ"ש אנחנו עושים מן ערב צוות/מסיבת פרידה מהר"צ הקודמת וזה יהיה הערב האחרון עם כולם לפני כל העזיבות והשינויים. אז חשבתי שגם אני אפרד מכולם רשמית במעמד הזה ולא אחכה ליום האחרון שלי כשחצי צוות כבר לא יהיה באזור. חשבתי איזה מתנת פרידה כדאי להביא והגעתי למסקנה שהדבר הכי משעשע יהיה להביא לכל אחד עותק של תמונה מההופעה של U2 כי וואלה, ממי עוד יקבלו דבר כזה שווה. אז בחרתי תמונה לא מטושטשת של כולם ועשיתי 20 עותקים בגודל בינוני. עכשיו השאלה מה בדיוק לכתוב, האם לכתוב משהו אישי לכל אחד? (אין לי רעיונות כל כך מה לכתוב לכל אחד בנפרד...) לכתוב משהו זהה לכולם? (מה?!) ואיפה לכתוב את זה? על הגב של התמונה? (לא יהרוס?) להשים במעטפה עם מכתב? (אבל מה אכתוב במכתב?) בקיצור אני בדילמות... זאת התמונה שבחרתי:

אחלה רעיון ../images/Emo13.gif

לדעתי משהו אישי יכול להיות יותר נחמד, וכמובן לכתוב על גב התמונה
.

Inis mor

New member
אחלה רעיון אגב...

כשאנחנו בזמנו עשינו מסיבת פרידה לר"צית שלנו נתנו משהו אישי כל אחד בצוות והיא נתנה לנו. כל אחד נתן לה מתנה כדי שתזכור אותו (ממש אהבנו אותה...). אז אני אומרת-כמה שיותר אישי יותר טוב-לכי על זה! (אחלה תמונה!)

taliF454

New member
את רוצה ציטוט משיר של U2?

משהו על פרידות,משהו בסגנון "זכרו אותי"?

anatotel

New member
כל עוד

הציטוט לא יהיה צ'יזי לחלוטין, אני פתוחה לרעיונות.

anatotel

New member
סיימתי!

רשמתי לר"צית שלי מכתב בנפרד ועל כל התמונות שאתן לצוות רשמתי: הופעה גדולה על תמונה קטנה רק בשביל לזכור אותי אהיה זמינה מכל מקום בעולם בשביל לקבל עכדונים מהמסע הגדול צריך רק לאשר השתתפות במייל/מסנג'ר- (והכתובת שלי) ענת מזל שפיתחתי 20 תמונות ולא פחות בדיוק כמספר האנשים בצוות כי הצלחתי להרוס תמונה אחת עם הכתב המזעזע שלי. הידעתם שממש לא קל לכתוב על גב של תמונה בצורה ברורה?! בכל אופן, תודה על העזרה!

למעלה