הרומן שלי עם אבישי

הרומן שלי עם אבישי

הרומן שלי עם קובי. שלום שמי ליאת, אני שובבה אמיתית וטיזרית מלידה כבר בתיכון גיליתי את המיניות שלי והחלטתי שלעולם אני אהיה אייקון של סקס. אני נושמת סקס,מריחה סקס, חיה סקס, אוהבת סקס ובעיקר משדרת סקס סקס סקס!!! לםני כשנה התגרשתי מאהבת חיי בין כל מה שלא הלך בנינו היתה גם התחושה שלי שאני לא מגשימה את עצמי מבחינת היצר הרע שבער בי והחושניות שלי כאישה סקסית. החלטתי לתור אחרי הנאות של החיים ומבחינתי סקס טוב יותר טוב מהכל בשבילי... היו לי הרבה היכרויות...אבל אחת מהן הייתי רוצה לציין במיוחד כי יש דברים שחודרים עמוק ללב... באינטרנט פירסמתי כמה ממיטב תמונותיי בעירום מאוד אהבתי לקבל תגובות על כמה שאני מושכת זה אשכרה עשה לי את זה ובו בזמן נתן לגיטימציה להנות מהחיים... ומעשה שהיה כך היה בין כל תגובות הצופים היתה תגובה אחת שהיא בעצם היתה מקבץ של תגובות מאותו מעריץ שהתכתב איתי בקביעות... הוא היה נשמע כל כך מושלם כל כך פנטזייה שהייתי רוצה לגעת בה... מהתכתבות עברנו לשיחות בטלפון התברר לי שהוא נשוי וכבר מראש ידעתי שקובי הוא פרי אסור בשבילי... יום אחד קובי התקשר לשאול אם אני בבית ואם אפשר לבוא...באותו היום היה לי אירוע והתכוננתי לצאת כשיערי עם תסרוקת קופצנית ואני נראית במיטבי...חשבתי שזה יהיה נחמד שאבישי ואני ניפגש...מה כבר יכולות להזיק 5 דקות??? הוא נכנס כשבידו לבנה שהביא עימו מאיזור הצפון ריגש אותי היה לראות עד כמה שהוא שמר את הקופסה עטופה ושמורה טיפ טופ שחס וחלילה לא תצא ממנה איזה טיפת שמן...הוא הביא את זה בשבילי מהצפון...אני צמתי אותו היום וכבר ממש ציפיתי ללכת וגם לחטוף משהו לאכול... הוא הביט בי במין מבט כזה ששידר לי את ההערצה האינסופית שלו ואני החלטתי איכשהו לשבור את הקרח... פתחתי את הקופסה של הלבנה ועטפתי את אצבעי במנה נדיבה מהחומר...ליקקתי את זה ונתתי גם לו לטעום לבנה עם הטעם של הפה שלי... פתאום היה שקט... והמבטים בנינו נפגשו...הוא ישב בסלון וכבר לא יכולתי להישאר אדישה אליו... הסכנה הזו שאוטוטו אישתו תתקשר לשאול איפה הוא נימצא שיגעה אותי והעלתה לי את הדם למוח ולעוד כמה איברים שפשוט לא יכולתי שלא לחשוב או שלא להגשים את מה שהרגשתי... אני מצצתי לו כשהוא ישב על הספה בסלון...נתתי לו לראות את הפנים שלי ואת כמה שנהניתי ממנו...הפרי האסור לרגע היה מונח שמה בשבילי ויכולתי לטעום ממנו...קובי כבר לא יכול היה...הוא הוביל אותי לחדר המיטות שלי שקירותיו ידעו הרבה אנחות וכיבושים שלי אבל איתו זה לא היה אותו הדבר...הוא טעם ממני ואמר לי שהטעם שלי מטריף...הכוס המגולח שלי הטריף את קובי והוא כל הזמן אמר לי כמה שהיה רוצה לחדור אליי כמה שאני חמה וכמה שזה מגרה אותו... השכבתי אותו על המיטה...ורכנתי מעליו...הוא כל הזמן אמר בחצי דיבור חצי אנחה כמה שזה מרגיש לו חם ונעים שמה...אבל שהוא חושש לגמור...אז אמרתי לו שינסה את תנוחת הדוגי...נשכבתי על ארבע והוא חדר אליי...ומייד יצא...גמר לי על הגב ועל התחת...הנוזל החם הזה שלו הטריף אותי...

למעלה