הריון

ג'ולי

New member
שלום.
אני אישה בת 40,נשואה.לבעלי יש אחות שהייתי בקשר ממש טוב איתה.הם הסתכסכו לפני כמה שנים ומאוד אנחנו לא בקשר,והיא גם שלום לא אומרת לי.
אתמול חלמתי שהיא מתקשרת אליי(וגם בחלום אנחנו לא מדברות) והיא מתחילה לספר לי על הא ודא,ובסוף היא אומרת לי שהיא בהריון.
פתאום היא גם הופיעה מולי ,ואמא שלה,חמתי,אומרת לה,לא רק את בהריון,גם את בהריון(אני בעצם),חמתי אומרת לגיסתי שיש לה בת ושלי יש בן.
חייבת להגיד שאני לא חושבת על עוד הריון,גם בחלום הרעיון הזה לא מצא חן בעיניי ונכנסתי בחלום ללחץ.מה גם שגיסתי כבר בת 50.
אשמח לפירוש,תודה רבה לעונים

אלישבע777

Well-known member
הי ג'ולי, הנה הפרוש שלי לחלום על ההריון הכפול

חלק א-

גיסתך מתקשרת אלייך ופוצחת במונולוג. בסוף היא אומרת לך שהיא בהריון. את אינך עונה לה.

היית רוצה שהיא תתקשר אליך ותבשר לך שהיא רוצה לשוחח איתך ולחדש קשר. הריון הוא התחלה חדשה או פרוייקט. מאידך, את לא כל כך מאמינה לה. בחלום – היא מדברת לבד ואת – שותקת או אפילו מושתקת. בעצם, אין כאן שיחה של שתי מכרות שהיה ביניהן קשר בעבר. יש כאן מונולוג טלפוני, על הא ועל דא ובשורה כל שהיא בקצה. היא אינה שואלת אותך דבר ואינה מתייחסת אלייך. וזה אומר, שגם אם היא תתקשר אלייך, לא כל כך תאמיני לה שהיא רוצה באמת חידוש קשר.

חלק ב –

גיסתך ( שעד כה רק דברה לבד בטלפון ) ניצבת מולך, לא לבד אלא עם אימא שלך ( חמותך). אבל היא לא מדברת איתך. החלום אומר לך, שאפילו אם היא תופיע מולך, את לא תאמיני לה שהיא כנה. דווקא בטלפון היא דיברה ללא הרף בלי ואת שתקת. כשהיא הופיעה מולך – היא שותקת!

את חושבת שגם אם תיפגשו, כאילו לקראת חידוש הקשר ביניכן, זה לא יתרחש – כי אין לה משהו אמיתי להגיד. עבר הרבה זמן והניתוק עמוק מכדי שיהיה ניתן לגישור.

חלק ג –

מי שמדברת ואומרת משהו זו דווקא חמותך. היא מבשרת לך, שלא רק היא בהריון אלא גם את ומגלה לשתיכן את מין העובר. יתכן שאת חושבת שחמותך היתה יכולה לגשר ביניכן או לפחות רוצה לגשר בניכן או לבשר איזו בשורה מדהימה ( הריון) או להתחיל התחלה חדשה יחד.

"יש לה בת" נשמע כמו "יש שבת" או כמו "יש לשבת" כלומר, שבתתן (מלשון שביתה, שבת) זמן רב, לא התראתן זמן רב והגיע הזמן להפסיק את השבת הזאת ולשבת יחד ולחדש קשר.

"יש לה (לך) בן" כך אומרת לך אימא שלה, על פניו זו בשורה טובה! אבל בעצם עבורך זו בשורה ממש לא טובה, אפילו בחלום נלחצת מהנבואה הזאת!! ובטח אם זה היה קורה במציאות. אם תחברי את המילים אז בעצם כתוב –"לה ישבן"! זה מה שאת בעצם חושבת על הבשורה מפיה של חמותך!! ישבן של מי? שלך?של גיסתך?? מי מסובב למי את ישבנו?

בקיצור, הפרוייקט נגמר לפני שהתחיל. את או היא או שתיכן, אינכן יושבות זו עם זו , אלא מסובבות את גב (ישבן) זו לזו. אין לך אמון בה. ההריון הכפול, יסתיים בוודאי בהפלה.

אשמח לקבל תגובה ממך אם הפרוש מתאים וגם אם לא. אם אינו מתאים, העירי הערות או הציעי פרוש משלך!

ג'ולי

New member
אלישבע777
תודה רבה על הפירוש!אני חושבת שקלטת בול לתחושה שלי ולהרגשה שלי,ומה שקורה בעצם בקשר של שנינו!
תודה רבה ושבוע טוב.

למעלה