הרי כל הכוכב הזה, משדר בתדרים קלושים

הרי כל הכוכב הזה, משדר בתדרים קלושים../images/Emo23.gif

אז הנה אנחנו ניצבים אל מול עוד סופ"ש..
וזה אומר שהגיע הזמן לשרשור השבועי.
לשרשור הכי מדהים שקיים ברחבי התבל.
לשרשור הכי צבעוני ויפה.
לשרשור שאני פותחת
ל-סיכום! אז איך עבר עליכם השבוע?
ה-שיר השבוע של עמיר-
ה-שיר השבוע לא של עמיר-
ה-אלבום השבוע-
ה-קנייה השבועית-
ה-תמונה שאתם אוהבים השבוע-
ה-דבר הטוב השבוע-
ה-דבר הפחות טוב השבוע-
ה-דבר המגניב שהולך להיות לכם שבוע הבא [כולל את הסופ"ש הקרוב]
ה-מאכל/משקה שליווה אתכם השבוע-
בונוס- [ממשיכה עם קרב הפירות שלי
]
ה-אבטיח או ה-ענבים?!

איזה שבוע מטורףף!

ה-שיר השבוע של עמיר-כל מה שאני אומר. ה-שיר השבוע לא של עמיר-פלייליסט להיטים של עברי!
ה-אלבום השבוע-ממנטו מורי-אביב גפן. ה-קנייה השבועית-מלא נסיעות וספיישלים, בירות, יום הסטודנט וזה. ה-תמונה שאתם אוהבים השבוע- ה-דבר הטוב השבוע-יום הסטודנט. ה-דבר הפחות טוב השבוע-אחרי יום הסטודנט. ה-דבר המגניב שהולך להיות לכם שבוע הבא [כולל את הסופ"ש הקרוב]-עברי! מיכלי! ענבריל! אחינועם! שרון! מתן! ה-מאכל/משקה שליווה אתכם השבוע-המבורגרים
ובירות:) בונוס- [ממשיכה עם קרב הפירות שלי] ה-אבטיח או ה-ענבים?! אבטיח!

HELLO

ה-שיר השבוע של עמיר- אין. ה-שיר השבוע לא של עמיר- על קו הזינוק(בלייב) של נטאשה! ה-אלבום השבוע- אביב גפן השלישי. ה-קנייה השבועית- כרטיסי אוטבוס, כרטיס ליום הסטודנט בטכניון... ה-תמונה שאתם אוהבים השבוע- אין! ה-דבר הטוב השבוע- בית קפה עם מורי, יום הסטודנט בטכניון.. ה-דבר הפחות טוב השבוע- עכשיו מעונן עם סקאזי בפארק ה-דבר המגניב שהולך להיות לכם שבוע הבא [כולל את הסופ"ש הקרוב] מסיבת גיוס של מורי, הופעה של עברי לידר בזאפה!! עם טרגר היקירה שלי:) ה-מאכל/משקה שליווה אתכם השבוע- אין! בקושי אכלתי כמו שצריך השבוע.. אז מים.. בונוס- [ממשיכה עם קרב הפירות שלי] ה-אבטיח או ה-ענבים?! ענבים!!!!!!!!!!!!!!!

צפונבוניםםםםם

שיר השבוע של עמיר- מה היא חשבה
ה-שיר השבוע לא של עמיר- משוגעת- דנה לפידות
ה-אלבום השבוע- שמעתי את כפיר
ה-קנייה השבועית- ממ שום דבר
ה-תמונה שאתם אוהבים השבוע- חח שנייה
ה-דבר הטוב השבוע- היה נחמד
ה-דבר הפחות טוב השבוע- נתפס לי הגב
ה-דבר המגניב שהולך להיות לכם שבוע הבא [כולל את הסופ"ש הקרוב] מופע אורקולי [זה אומר צילומים והרבה]
ה-מאכל/משקה שליווה אתכם השבוע דליפקאן ושניצל תירס

ססילייה

New member
סוףסוףףףף

ה-שיר השבוע של עמיר- היא לא חושבת עליי. ה-שיר השבוע לא של עמיר-Coldplay -Fix You
ה-אלבום השבוע-
ה-קנייה השבועית-גלידה בפרח
! ה-תמונה שאתם אוהבים השבוע-חחחח שבוע שעבר הייתי עם חברים בביט בחיפה בהופעה של הג'ירפות!אני מחוקה אש!
ה-דבר הטוב השבוע- טקס סיום חובלים!!!היה הכי יפה בארץ!ויום שלישי עם אורטל.. ה-דבר הפחות טוב השבוע-עייפות וחום
ה-דבר המגניב שהולך להיות לכם שבוע הבא [כולל את הסופ"ש הקרוב] מחר עד שני בצהריים בחולווווון!
ה-מאכל/משקה שליווה אתכם השבוע- דליפקאן
!

O f r i s h

New member
רק בגלל יעלי!P:

ה-שיר השבוע של עמיר- אין. ה-שיר השבוע לא של עמיר- המ, "מנעי קולך מבכי" רייכל ה-אלבום השבוע- המ, כפיר אפשטיין ה-קנייה השבועית- אוכל או משהוXD ה-תמונה שאתם אוהבים השבוע- לאדעתX: אם יהיה לי אחריזה אשים!:] ה-דבר הטוב השבוע- נגמרו הבגרויווווווות!#@$ עד שנהבאהX: ה-דבר הפחות טוב השבוע- החטופים. שזה פשוט לא עוזב אותי.
ושחר וענבר וזה... ה-דבר המגניב שהולך להיות לכם שבוע הבא [כולל את הסופ"ש הקרוב] האעא ששחר וענבר חוזרות! ובטח ת"א ודוד שלי וכאלוP: ה-מאכל/משקה שליווה אתכם השבוע- פשטידת גבינה אלוהית!
ה-אבטיח או ה-ענבים?! אבטיחחחחח!@#

וואו טרגר השקעת../images/Emo3.gif

ה-שיר השבוע של עמיר- אין
ה-שיר השבוע לא של עמיר- להיות עצמי-כפיר אפשטיין, י-המושבה, מורלים של השבט
ה-אלבום השבוע- אין
ה-קנייה השבועית- סיגריות וחטיפים לפעולת פרידה של בר..
ה-תמונה שאתם אוהבים השבוע-
ה-דבר הטוב השבוע- צפונבורי
|ת|ה-דבר הפחות טוב השבוע- רגעים קשים בצפונבורי
ה-דבר המגניב שהולך להיות לכם שבוע הבא [כולל את הסופ"ש הקרוב]- מיכלי באה אלי
ה-מאכל/משקה שליווה אתכם השבוע- פטלללל!!! בונוס- [ממשיכה עם קרב הפירות שלי] ה-אבטיח או ה-ענבים?! ענביייייםםם ברור

shahar1989

New member
אוהוואוהוהואוהואאוהוו

ה-שיר השבוע של עמיר- כמו פעם ה-שיר השבוע לא של עמיר- me love , 17, ספרד ה-אלבום השבוע- של החבובים מברצלונה ה-קנייה השבועית- וווווווווווווווווווווווווווואאאאוו מלא דברים!! תיק, וחולצה וסוצרט ועוד תיק, ומנכסים ודיסק ומלא אוכל ומלא שוקולד וסקיטלס ומלא שתיה וכרטיס למסיבה וגלידות ו.. אהאהאהאההה ספרד. ה-תמונה שאתם אוהבים השבוע- ספרד!!!!!!11 ה-דבר הטוב השבוע- ספרד ה-דבר הפחות טוב השבוע- אוכ. אוצ'. ה-דבר המגניב שהולך להיות לכם שבוע הבא [כולל את הסופ"ש הקרוב] ממ.... לא ידוע עדיין... ה-מאכל/משקה שליווה אתכם השבוע- חון חינקין בחסות סלברדור בונוס- [ממשיכה עם קרב הפירות שלי] ה-אבטיח או ה-ענבים?! ענבים קפואים

למעלה