הרס עצמי

הרס עצמי

כמו שאתן יודעות וגם רק אתן מבינות את ההודעה הזו אני בשביל גבר לא ילכלך את נשמתי באופן אני מנסה לנקות את הנשמה שלי ר... האמא וי... הבת אתן יודעות שמה שעשיתם זה הרס עצמי אני מוותרת מראש במלעמה שלכם עם עצמכם ומפנה לך את המקום ומקווה שתצליחו והלוואי ויהיה רק טוב מכול הלב אני מבינה למה עשית את זה ובגלל זה אני לא כועסת אבל אם רוצים להשיג משהו בדרך טובה הכול עובד רק לידע כללי ידעתי מה אתן הולכות לעשות אבל שתקתי לשקר אין רגליים ויש מישהו למעלה שיודע הכול...ברמת העיקרון הוא מכוון את הדברים לפי איך שהוא רוצה בשביל להגיע באמת לטוב האמיתי "אלוהים נותן שכר על כל רגע של...הכרת הטוב הכרת הטוב מביאה את האדם לקיים את התורה כולה""חמלה וסלחנות הן תכונות אלוהקיות{מחילה לעצמי ולאעריים מולידה שלווה פנימית }{רחמנות מתגברת על הכעס}אז אני לא כועסת ואפילו מבינה רק חבל שהבאתם אותי למצב הזה לרשום פה הודעה כזו "אנני נמנע מהשפלת הזולת אנני שופט ביני אדם אני דן לכף זכות {אין לי עיני רנטגן שרואות את ליבו או מועו של הזולת לכן אני בוער לחשוב שהם אינם מכבאים בכוונה אין דווקא הם עושים כמיטב יכולתם ברגע זה אבות א ו "אני נמנע מהשפלת הזולת אנני פותח את פי אם אין אהבה בליבי {אננות דברים היא חטא חמור ויקרא כה יז}אני משתדלת לקבל את רצונו באהבה כל מה שאלוהים עושה זה לטובתי הנצחית}הדברים האחרונים שרשמתי לומדים את זה בתורה בעבודת המידות כדאי לכם שתי הבנות האמא והבת לקעת את הדברים שרשמתי ולעבוד עם עצמכם בשביל להגיע לאושר האמיתי בלי שקרים בלי לדרוך על אנשים תדעו לכם ר.. ויפ.. שאני סלחתי השאלה אם אתם סלחתם לעצמכם את יודעת מה משגע אותי ר.. איך חברה מסוגלת לעשות את זה ולא רק חברה איך אתן מסוגלות לעשות דבר כזה ועוד בידעה שאת עושה נזק למה למה למה?ההרס העצמי לזמר מה חשבתה לעצמך עם המשחק המטורף

dalida3

New member
אפשר לקבל תרגום בגוף הסרט?? לא

הבנתי כלום ממה שכתוב

למעלה