השאלון המתקמבק

MC SammY

New member
השאלון המתקמבק../images/Emo13.gif

השבוע שעבר: שיר השבוע: אלבום השבוע: מאכל השבוע: צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): אמוטיקון השבוע: משהו שעשה לכם את השבוע: משהו שהרס את השבוע: השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיר שפתחתם איתו את השבוע: האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:

MC SammY

New member
אם כבר אז כבר../images/Emo3.gif

השבוע שעבר: שיר השבוע: All saints-Never ever אלבום השבוע: לא היה משהו מיוחד מאכל השבוע: ספגטי בולונז שאני הכנתי
צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): כחול אמוטיקון השבוע:
משהו שעשה לכם את השבוע: יום חמישי, לגמרי
משהו שהרס את השבוע: הערב של יום רביעי והבוקר של יום חמישי?
חפיף
השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: להיות אחרי המועד ב' במתמטיקה משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שהוא יהיה הרבה יותר טוב מהקודם שיר שפתחתם איתו את השבוע: עברי לידר-לבד האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: אנערף
...?

Ben Dor

New member
אניי =]

השבוע שעבר: שיר השבוע: בישגדא-שיר מוכר אלבום השבוע: אממ אין ממש.. מאכל השבוע: פיצה צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): אפור אמוטיקון השבוע:
משהו שעשה לכם את השבוע: גיליתי שאחרי שלא שיחקתי בערך 4 5 שנים אני עדיין סבבה בכדורגל...לא כמו פעם..אבל נו... משהו שהרס את השבוע: אממממ אי משהו... השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: אממממ אין ממש משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיהיה שבוע בנזונה עם כמה שפחות מדוזות וכמה שיותר גלים שיר שפתחתם איתו את השבוע: האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: שיר הגנג'ה-שבק ס'

mr dude101

New member
אני

השבוע שעבר: שיר השבוע: התקווה 6 - מונטיגו ביי אלבום השבוע: matisyahu - youth מאכל השבוע: פלאפל חומוס צ'יפס סלט צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): כחול אמוטיקון השבוע:
משהו שעשה לכם את השבוע: מממ לפעם אחרת משהו שהרס את השבוע: חזרתי מהגדנע השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: לעבור את המועדי ב' משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שנעבור את המועדי ב' שיר שפתחתם איתו את השבוע: Gentleman and the Far East Band - Rainy Days feat. Martin Jondo and Tamaika האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: איןן

טובא

New member
ל-ה-ת-ק-מ-ב-ק!!!!!

השבוע שעבר שיר השבוע:בואו ונחזור-קנגורו אלבום השבוע:אולי זה אני-יוני בלוך צבע השבוע:??? אמוטיקון השבוע:
(שממשיך להוביל אצלי בענק!) משהו שעשה לכם את השבוע:מצאתי פארטנר לפרוייקט שלי(סוף סוף!!!) משהו שהרס לכם את השבוע:לא היה משהו כזה. השבוע שבפתח משהו שאתם מחכים לו השבוע:המעבר לדירה החדשה!!! משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:שהכול פשוט ילך חלק שיר שפתחתךם איתו את השבוע:sizzla-fire האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:את הפרטנר לפרוייקט. ברור :)

eviaman

New member
Hay yo wa lo !!!

שיר השבוע: Vibz Kartel-you goOd to go אלבום השבוע: UP TO DI TIME וויבזזזז מאכל השבוע: אנטריקוט 350 גרם מדיום ריר משהו שעשה לי את השבוע: שצרפת עלתה לגמר המונדיאל, והסטייק הזה... משהו שהרס את השבוע: שומדבר לא הרס לי את השבוע... משהו שאתם מחכים לו השבוע: רפסודיה בכנרת ...עם כל הקיבוצניקים בארץ משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שהרפסודיה תעבור בשלום ויהיה סבבה, כי ביום ראשון אחרי זה אני טססס לתורכיהההה שיר שפתחתם את השבוע: לא זוכר האדם שאתם משתוקקיים לראות: אין אחד כזה... ספציפי...|

REL YESAYA

New member
שבוע שעבר?!

שיר השבוע שעבר:EEK E MOUSE - GANJA SMUGGLING אלבום השבוע שעבר:תומר יוסף החדש מאכל השבוע: חזה עוף החדש של מאמא עוף עם חרדל מומלץ ביותר צבע השבוע:חום אמוטיקון השבוע:מה זה? משהו שעה לכם את השבוע: הידיעה ששבוע הבא אני בסאמרג'אם בגרמניה!!!! משהו שהרס לכם את השבוע:שברזיל עפה מהמונדיאל למה אני מחכה השבוע:לטיסה ביום חמישי לסאמרג'אם בגרמניה משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:שיקדימו לי את הטיסה לסאמרג'אם בגרמניה שיר שפתחם איתו את השבוע: סאמרג'אם בגרמניה בשירו הידוע "סאמרג'אם בגרמניה" האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:אלאפנט מאן---רגע אני אראה אותו ...........................כן כן ניחשתם נכון בסאמרג'אם בגרמניה טוב התחלתי לעצבן את עצמי

סבבה.

השבוע שעבר: שיר השבוע: true to myself- זיגי מארלי. אלבום השבוע: עוקף מלמעלה, עד אליי. מאכל השבוע: לא יודעת אבל אני בטוחה שאלו לא הדגים שאנשים שלו לידנו בכנרת! איכס! צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): בורדו. אמוטיקון השבוע:
. משהו שעשה לכם את השבוע: אני חושבת שדברים קטנים, אולפן, גיטרה, ים, חברה שסוף סוף יצא לנו להתראות, ודברים נוספים. משהו שהרס את השבוע: מעדיפה לשמור לעצמי. :) השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: כל מיני, תלוי אילו תאריכים יוצאים השבוע XD משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:
שיר שפתחתם איתו את השבוע: סרטים מצוירים. האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:

Nechi Nech

New member
tell de all a dem

השבוע שעבר: שיר השבוע: פישי הגדול - אלוקים ענני אלבום השבוע: תומר יוסף - צוחקים מתחת לאדמה (ענק! אלבום ענק!) מאכל השבוע: חביתה בפיתה לנצח צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): לא יודע אמוטיקון השבוע:
חחח משהו שעשה לכם את השבוע: לא זוכר כבר משהו שהרס את השבוע: לא היה משהו כזה השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: מחכים לעבור - פגישה עם קב"ן.1 משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: לעשן את כפר סבא שיר שפתחתם איתו את השבוע: תומר יוסף - את אהובתי האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: לא יודע

Nechi Nech

New member
באתי לתל השומר כבר פעמיים.

אחד זה ללשכת הפרט (או משהו כזה), שם הייתי אמור לפתור את עצמי משירות קרבי - לא הלך. אח"כ לקצין מיון קרבי (שאותו הצלחתי לשכנע שאני לא צריך להתגייס לקרבי). אח"כ קיבלתי איזה 3 טלפונים מלא יודע מי שאמרו לי שאני מתגייס לקרבי ואין מה לעשות לגבי זה למרות המצב המשפחתי הבעייתי במקצת. יותר מאוחר אחרי כמה בירורים ועניינים קיבלתי מנילה ג'ובניקית וזימון לקב"ן (לא על מנת לשחק אותה פסיכי ולצאת מהצבא, אלא בשביל שתיהיה לי פגישה אחת נורמלית עם נציג צבאי שיבין למה אני לא צריך לשרת בקרבי ולא יזיין לי את המוח על הפרופיל הגבוה שלי.) חפרתי, מצטער... יצא לי.

Nechi Nech

New member
אני לא קרבי קינג סאלסי איי!!!!!!!!!

יאווווו, עברתי את הפגישה עם הקב"נית החבובצ'יקית - אני לא קרבי מזל טוב לי תודה אחי

למעלה