השבוע העשרים ושניים

אבח"י

Well-known member
מפה ומשם, נכון קצת משם

קבצים מצורפים

• 2.jpg
    2.jpg
    KB 56 · צפיות: 6
  • 3.jpg
    3.jpg
    KB 220.5 · צפיות: 7
  • 3.png
    3.png
    KB 177.7 · צפיות: 7
  • 4.jpg
    4.jpg
    KB 59.4 · צפיות: 5
  • 5.jpg
    5.jpg
    KB 100.8 · צפיות: 4
  • 6.jpg
    6.jpg
    KB 84.3 · צפיות: 4
  • 7.jpg
    7.jpg
    KB 146.1 · צפיות: 4
  • 7.png
    7.png
    KB 619 · צפיות: 4
  • 8.jpg
    8.jpg
    KB 98.5 · צפיות: 4
  • 8.png
    8.png
    KB 218.1 · צפיות: 4

אבח"י

Well-known member
2 ו-5 ו-10 נא לסור ללשכתי
7 (הרביעיה) נראה לי יושבים בבית קפה ומחפשים בגרינדר מי קרוב אליהם :)
מזכיר לך שננזפתי שאני מעלה רק תמונות של צעירים חטובים ומתלונן על גרנטופוביה מובנית בקהילה. מאז אני מחפש בדבקות תמונות של קשישים כמוני או מבוגרים יותר, תמונות מכבדות.. זו תמונה של רביעייה בתוכנית האמריקאית: יש לי שאלה. וזו התשובה שלהם, ככל הנראה. ביני לבינך עדיף על פני שיטוט בגנים ציבוריים, בתי שימשו ציבוריים [בהם דנו אגב במקום אחר, ולא הזכרת את הסירחון הנורא בתחנה הישנה, ואת ההזנחה והסירחון בחדשה בתאים בין הקומות כשעולים ברגל, החינמיים. ] ♥♥♥

GoldenEyes

Well-known member
בתי שימשו ציבוריים [בהם דנו אגב במקום אחר, ולא הזכרת את הסירחון הנורא בתחנה הישנה, ואת ההזנחה והסירחון בחדשה בתאים בין הקומות כשעולים ברגל, החינמיים. ] ♥♥♥
נכון
יפה לך לעקוב אחריי :)
ולא היתה לי דיעה עליהם כי לא יצא לי להשתמש בכאלה ולו בגלל כל המליון סיפורים מסביב

אבח"י

Well-known member
נכון
יפה לך לעקוב אחריי :)
ולא היתה לי דיעה עליהם כי לא יצא לי להשתמש בכאלה ולו בגלל כל המליון סיפורים מסביב
איפה 'תה חושב פגשתי את הת' לשעבר שלי, אם לא באחד מהם? חחחחחחחחחח
בהיותו שרליל, ובהיותי בעל שלפוחית "רגיזה" והורה היסטרי שאמר שצריך תמיד לרוקן, ולא אחטוף סרטן בערמונית [ בסוף הוא חטף בגיל 85 ].. אז כל חור בו נשלפו כידונים, חרבות או ידיות ◄ שם כבודי ביקר.
אבל עברו כבר 2 עשורים מאז הפעם האחרונה בהחלט.

אבח"י

Well-known member
ועוד שלוש, יפות לטעמי

קבצים מצורפים

• 9.jpg
    9.jpg
    KB 98.4 · צפיות: 8
  • 10.jpg
    10.jpg
    KB 45.3 · צפיות: 8
  • 11.jpg
    11.jpg
    KB 120.8 · צפיות: 8

Zadig

Well-known member
אהבתי את 3. כל החתיכים לקח גולדן. כל היתר צריך להרכיב עליהם סיפור, וכל יוצא לי מתוק. אז, הבאתי תמונה פוליטית :)
1.jpg

Zadig

Well-known member
תמונה נהדרת. אלה ברזילאים,נכון? כי ברקע ישנן הפאבלות של ריו. מעניין כמה שילמו להם.
גם לי זה נראה ברזיל, גם לפי הלוק שלהם. מוזר שבארץ פגשתי רק ברזילאים אשכנזים (אפילו הגויים)...אולי מסננים בכניסה לארץ הקודש ?

למעלה