השבוע מסתיימות קייטנות העירייה

dafgol

New member
השבוע מסתיימות קייטנות העירייה

מה התוכניות שלכן לחודש אוגוסט עם הזאטוטים ? אני מציעה לעשות מתישהו מפגש בשעות הבוקר (לפני החום הגדול של הצהריים) בפארק החדש
יש ביקוש

S r 35

New member
אצלנו הקייטנות נמשכות עד אמצע אוגוסט

בשבועיים האחרונים של אוגוסט ... שבוע אחד הם ינדדו בין מגדל-העמק והקריות : סבים וסבתות. שבוע שני אנחנו ניקח חופש ונפעיל אותם. מפגש בפארק במגדל העמק בשעות הבוקר. אממממ... נראה לי מסורבל מדי... SORRY. אבל אם במקרה אני אהיה במגדל-העמק, בשמחה

לולי72

New member
דפנה לדעתי צריך אחר הצהריים

אני לא רואה מתי יהיה פחות חם, אפילו כאן בעבודה שלי, התקלקלו המזגנים ואנחנו כמו בסאונה. אבל נשמח להיפגש.

לעדן......./images/Emo140.gif

היי, לא שמעתי אותך כבר מס' ימים (חוץ משראיתי אותכן בשבוע שעבר). מה שלומכם? מה שלום
? הרבה חיבוקים ו
לילה טוב וחלומות פז.

שרה יקרה,אייך אני מגיעה ממגדל העמק ל,,,??

למצפה התת ימי,,והאם היית שם??? שווה מאמץ בשביל ניתאי וכנראה השבוע,ההתלבטות היא בין פארק המדע לבין זה,, קראת את המקרה היום שוב עם תינוקת שנפטרה בעת ההנקה? מזעזע המקרים עם תינוקות/ילדים, ומה שלומך עוד??

גם אני רוצה להצטרף.....

אך לא בבוקר בבקשה כי אני לומדת..... עושה השתלמויות - אם אפשר .

דפנוש'......../images/Emo24.gif תודה על התמונות.../images/Emo214.gif

היי, ערב טוב ! מה שלומך? מה שלום הבנים? איך מרגיש אבא שלך? מוסרת הרבה
ונשיקות לילה טוב ... חלומות פז....

S r 35

New member
לאילנה../images/Emo26.gif המצפה התת ימי נמצא באילת...

והכי כדאי לך להגיע אליו ב
את בטח מתכוונת למוזיאון הימי בחיפה. אחלה מוזיאון (חגגנו לנירי שלי יום-הולדת שש מוצלח מאוד שם
) יש שם מדריך מקסים! בשם אייל, שממש נותן את הנשמה למקום ולהדרכה. ויש שם תערוכות ופעילויות כיפייות. המוזיאון נמצא ביציאה הדרומית מחיפה, ברח' אלנבי. אין לי מושג איזה אוטובוסים מגיעים לשם. ניסיתי לבדוק לך באינטרנט אבל בכל האתרים אין אזכור לאוטובוסים. אפשרות אחת, להגיע להדר ולקחת משם מונית למוזיאון. אפשרות שניה - תיכנסי לכאן ותמצאי מידע על המוזיאון ומס' טל' שלו - תוכלי להתקשר ולברר איך מגיעים.

S r 35

New member
תשקלי גם בילוי בלונה-גראנד

קל להגיע לשם ומאוד כייף שם. מבטיחה לך שניתאי לא ירצה לצאת.

וואלה התבלבלתי כבר ממוזאונים שרל'ה,,צודקת,,

הלונה דראנד בעייתי כי מתחית מהשעה 15:30 וזה בעייתי לי מבחינת ליאם, אי אפשר להשאיר אותו שעות עם השכנה וגם העלות של זה לא זול, נמצא כבר דרך,,תודה

S r 35

New member
מה פתאום? בימי החופש הלונה-גראנד פתוח בבוקר

החל מהשעה 10:00. העלות היא משהו כמו חמישים ש"ח לילד וכ 20 ש"ח למבוגר - הם הורידו קצת את המחירים בקיץ, אם כי עדיין מסכימה שזה די יקר. מה שכן: כדאי לך להתקשר לפני, לברר שלא מגיעות לשם קייטנות בשעות הבוקר, כי אם מגיעה קייטנה חבל"ז -לא תהנו בכלל.
(בקישור ששמתי כאן באחת ההודעות מופיע מס' הטל' של הלונה-גראנד)

למעלה