השבט

השבט

טאי סאן מפגרת למה היא לא נתנה לו לירות בגארדיאן? אם היא תתאהב בו זה יהיה מעצבן! ואיזה באסה עד שהיתה היזדמנות להעיף את נד המעצבן הוא לא עף ודרך אגב איך היה בטורקיה? ובקשר לאתר אני הכי אוהב את אליס ואבוני אבל אני אוהב את כולם תכלס ואני ממליץ לעשות מעין עמוד שער לאתר שבו תהיה אפשרות לראות את האתר בעברית ובאנגלית

נמרה

New member
היי! אני בכלל גורסת

שלקס ירה בטאי סאן ועכשיו הוא יצטער מאוד-מאוד.. חיחי.. ונכון! אם היא "משרתת את המטרה" היא היתה צריכה לזוז ולפנות מקום ללקס! אני מרגישה קראש רציני ממשמש... יש לי תמונה מדהימה מהעונה השניה שיהיה לגמרי מהמם אם תשימי באתר.. אני אבדוק אם היא יותר מ250 קיי.. *הולכת* *חוזרת* אוקיי זה באסדר.. הבעיה שאמבר הענקית לא שם.. אני אעשה לעצמי תגובה עם עוד תמונה נחמדה שבט כבר יש לגל...

נמרה

New member
הרי

תמונה של חלק מהקאסט בקריסמס 2000-2001 אוווווו תראו את מריל המלאכית שלי........

עזרה בקשר לשבט../images/Emo53.gif ../images/Emo53.gif

אני התחלתי לראות השבט ליפני כמה שבועות אולי תספרו לי קצת במה מדובר?ודרך אגב אתם רואים המחלקה בחינוכית 2?

נמרה

New member
אאא בשמחה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אוקיי נתחיל מהתחלה-התחלה. עונה ראשונה היו היה בית ספר נחמד, בו למדה מלכת הכיתה טרודי. באותו בית ספר למדו שני אחים, אחד נחשק ואחד קצת פחות. אחם אלה, היו בריי ומרטין. בריי היה ה"שליט", וזה היה מאוד ברור שהוא יצא עם טרודי לנשף. אך הנה הגיעה לכיתה ילדה חדשה, אבוני ה-מ-ל-כ-ה שמה. התחבבה היא על בריי עד מאוד, ותצא איתו לנשף. וטרודי הגמודה נאלצה להסתפק במרטין. הממ באיזשהו שיעור מורה אחת עיצבנה את מרטין עד מאוד, עד שהוא קם על השולחן וצעק פאוור אנד כיאוס!!!!!!!!!!!! שנהפכה לסיסמה. הראשון שבא אחריו היה ג´אפה, שמוכר יותר כהגארדיין או יותר מוכר כזהבה במחוזותיי. וטרודי זאת, הבינה שהרבה יותר טוב לה עם מרטין זה, ונשארה איתו, והרתה לו. אוקיי זה היה פרה-וירוס. עכשיו, וירוס גדול תקף את העולם והרג את המבוגרים. כל העיר (דרך אגב באיזה עיר הם גרים? זה לא הוזכר אף פעם) התחלקה לשבטים מאיימים. והראשון שבהם, הלוקוס, שזה מין משחק מילים עם "ארבה" ו"משוגעים". המנהיג היה מרטין, או יותר ידוע בכינויו זוט. ואיתו כמו מלכה, אבוני. היו עוד כלמיני ברקע כמו הדימון דוגס שנעלמו בנתיים.. בנתיים נוצר שבט קטן חדש, המול ראטס, שכלל את אמבר ודאל המייסדים, ועוד כמה אסופים. הם קיבלו את שמם מתי שהם ברחו מהלוקוס והגיעו לקניון של ג´ק (ווי מיס יו!!!!!!!!!!!!!!!!!) הג´ינג´י הלוהט, שהכניס אותם תחת קורתו. אחר כך הצטרפו הרביעיה לקסססססססססססססססססססססס, ריאן, זאנדרה וגלן. והרי גורלם: לקססססססססססססססססס - עדין (תוד לאל) איתנו ריאן - נשלח לא מזמן למכרות זאנדרה - היתה נשואה ללקס ונהרגה בפיצוץ שעליו יסופר בהמשך גלן- לקה בוירוס ומת. המ אוקיי אחר כך הגיעו בריי וטרודי, כשטרודי הרהואין לה מקום ללדת. בריי לקח אותה תחת חסותו לאחר שזוט זרק אותה (?). הממ הצביעו והחליטו להעיף אותה, ואני לא זוכרת איך אבל היא נשארה. טוף טרודי היתה מאוהבת קשות בבריי באותו זמן, שהיה מבוקש, מאוד אילו, שימי לב לרשימה, בידי סלין, אמבר המנהיגה,וטרודי, ואבוני אחר כך. טרודי ילדה תינוקת שנקראה בריידי בריי על שם בריי, ודי על שם טרודי. כמה רומנטי. יום אחד מייטי זוט התגנב לקניון כדי לחזות בילדתו. לקס לא האמין שאין לו כוונות רעות, וזרק אותו מהמרפסת. כך זוט מת, ואגדה נולדה. בנתיים אבוני לקחה פיקוד על הלוקוס, ונעשתה האויב נמבר וואן של הראטס. הממ. יש גם אחת בראטס, מה קוראים אותה טאי סאן, והיא מין רוחנית כזאתי. והיא חלמה חלום, שהם צריכים ללכת לאיזה מקום אחד ושם מצוא את התשובה. היו שהתנגדו והיו שהסכימו, אבל בסוף כולם יצאו למסע אורך ארוך. בסוף הם הגיעו למין מעבדה כזאת, והיה איזה משו עם הגנרטור... לא זוכרת בטח בכלל השמטתי כמה דברים.. בקיצור היה פיצוץ ענק וכולם היו בטוחים שאמבר וזאנדרה מתו. וככה נגמרה לה עונה. עונה שנייה אוקיי היו ייבים להביא מישהי במקום אמבר שתשב על כס המלכות ש הראטס לצידו של בריי, אז הביאו איזה מיס פיגי אחת, דני. הממ אין הרבה דברים עונה.. התברר שאבא של דני המציא את הוירוס, וזהו.. אה! ום כל ארגון הצ´ווזן נרקם באותו זמן! עונה שלישית, משודרת עכשיו הצ´ווזן שולטים בעיר, עם מנהיגם ג´אפה. זוכרת? יש לו סגן, קוראים לו לוק, והוא מעצבן. הממ אמבר לא מתה, היא רק התחברה לשבט אחר, אחרי שאבוני הראתה לה תמונה שלה ושל בריי עם תינוק ואמרה לה שזה התינוק שלהם (זתומרץ היא ידעה כל הזמן שהיא חיה), ואמרה לה שלא תפריע למשפחה המאושרת שהם עכשיו. למעשה, בריי היה באבל ענק על אמבר... הממ ובשבט הזה החדש, הגיאנים, היא פגשה את פרייד, יעני גאווה. לא גאווה של הומו, גאווה של נמר, או של פוסי קאט כמו שלקס אוהב להגיד. אוי והיה גם סיפור ארוך עם הצ´ווזן המעצבנים האלה עם טרודי והסופרים מאדר.. אין לי כוח כבכר כתבתי המון אולי מישו ישלים את זה? פלייייייייז?????? אז בקיצור עכשיו אמבר עם טרודי ביערות, כשטרודי מחלימה מהשוק. הצ´ווזן שולטים בעיר, וזוט חי, זאת כבר סוף העונה יעני ספוילר והיו להם גם מלא חיות.. ולקס הורעל.. אוף יותר מידי סטורי ליינס.. אה ולקס גם התכהל.. ואבוני עברה צדדים ... ויש את מיי המעצבנת.. יותר מידי.. אני אף פעם לא אכסה הכל חובבי שבט שלי, תשלימו כל מה שאמרתי @נמי העייפה עד מאוד

~*~gaL

New member
וואי

נורא קצר
אני ממש ממש מקווה שאני אזכור לראות מחר.. חמש וחצי כן?

~*~gaL

New member
לא לא לא!

שכחתי זה רק בימי ראשון?! גאאאאאאאאאאאאאאד איזה עצבים! אני מטומטמת לגמרי!! טוב נו תמיד יש את שבוע הבא...

~*~gaL

New member
אנ´לא יודעת

אגב, חיפו, נכנסתי סתם, *סתם* (באמת!) לפורום נטליה אוריירו, כי עברתי על הפורומים.. ונחשי את מי ראיתי??.. כיין! אותך.. חחחחחחחחחחחחחחח את, והשתיים האלו.. נו דנה ושרון, פשוט עשיתן לי את היום, תודה

~*~gaL

New member
כן?! באותה שעה??

*קופצת מצד לצד בשמחה* (מש´ו איתי לא בסדר היום..)

חיפושיט

New member
חיחיחיחיחיחיחיחיחיח

ששששש, אל תספרי לאנשים.... הפסקתי לכתוב שם כי הפריחות מתעצבנות ולא נעים לי להטריח את המוח הקטן שלהן, אבל מה שהכי עצוב זה שהן ברמת חושבות שאני ודנה ושרוני ממקובלות ה´2 דאאמ כמה שפריחות סתובות לאחרונה ..... שמייחה שהעלתי לך חיוך על הפרצופיישין!

למעלה