השב"כ מתריע: איראן הגבירה ניסיונות לבצע התנקשויות בישראל

סטילהוק1

Well-known member

שב"כ מתריע: איראן הגבירה ניסיונותיה לבצע התנקשויות בישראל

לפי שירות הביטחון הכללי, גורמים איראנים הציעו לישראלים לבצע משימות שמסכנות את ביטחון ישראל, בעבור תשלום, בעיקר באתרים של מטבעות דיגיטליים ופיננסיים ואתרי חיפוש עבודה

שירות הביטחון התריע היום (שני) כי איראן עלתה מדרגה משמעותית במאמצים לקידום פיגועי התנקשות בישראל. בתוך כך, שב"כ ביצע מספר סיכולים, חלקם נמצאים כבר בשלבים של איסוף ומוכנות לביצוע, אך פרטיהם טרם הותרו לפרסום.

בהודעת שב"כ נמסר כי איראן פעלה לגיוס אזרחים ישראלים לטובת פגיעה בבכירים ישראלים. לפיכך, בשב"כ איתרו גורמים איראנים-ישראלים ברחבי האינטרנט ובפלטפורמות דיגיטליות שונות, בדגש על אתרים וערוצים הקשורים למטבעות דיגיטליים ופיננסים ישראלים ואתרי חיפוש עבודה.

הגורמים האיראנים הציעו לישראלים תשלום גבוה עבור משימות שונות, מהטמנת כספים וטלפונים במקומות שונים בישראל, חלוקת פליירים וכתיבת גרפיטי ועד להצתת רכבים ופגיעה פיזית באישים. האיראנים הציגו את עצמם כמי שמבקשים "להעסיק" את הישראלים בביצוע משימות בעבור תשלום.

עם זאת, תוך זמן קצר המשימות שביקשו האיראנים הפכו לפגיעה ממשית בביטחון המדינה ואזרחיה. כך, קרה גם בעניינו של מוטי ממן, תושב אשקלון, שהוגש נגדו כתב אישום בעבירות ביטחוניות חמורות. בהתאם לכך, שב"כ ביקש מהציבור לשים לב למשימות המתקבלות ברשת, בעיקר כשמדובר בעניינים כספיים.

xyxy210

Well-known member

לפי שירות הביטחון הכללי, גורמים איראנים הציעו לישראלים לבצע משימות שמסכנות את ביטחון ישראל, בעבור תשלום, בעיקר באתרים של מטבעות דיגיטליים ופיננסיים ואתרי חיפוש עבודה

שירות הביטחון התריע היום (שני) כי איראן עלתה מדרגה משמעותית במאמצים לקידום פיגועי התנקשות בישראל. בתוך כך, שב"כ ביצע מספר סיכולים, חלקם נמצאים כבר בשלבים של איסוף ומוכנות לביצוע, אך פרטיהם טרם הותרו לפרסום.

בהודעת שב"כ נמסר כי איראן פעלה לגיוס אזרחים ישראלים לטובת פגיעה בבכירים ישראלים. לפיכך, בשב"כ איתרו גורמים איראנים-ישראלים ברחבי האינטרנט ובפלטפורמות דיגיטליות שונות, בדגש על אתרים וערוצים הקשורים למטבעות דיגיטליים ופיננסים ישראלים ואתרי חיפוש עבודה.

הגורמים האיראנים הציעו לישראלים תשלום גבוה עבור משימות שונות, מהטמנת כספים וטלפונים במקומות שונים בישראל, חלוקת פליירים וכתיבת גרפיטי ועד להצתת רכבים ופגיעה פיזית באישים. האיראנים הציגו את עצמם כמי שמבקשים "להעסיק" את הישראלים בביצוע משימות בעבור תשלום.

עם זאת, תוך זמן קצר המשימות שביקשו האיראנים הפכו לפגיעה ממשית בביטחון המדינה ואזרחיה. כך, קרה גם בעניינו של מוטי ממן, תושב אשקלון, שהוגש נגדו כתב אישום בעבירות ביטחוניות חמורות. בהתאם לכך, שב"כ ביקש מהציבור לשים לב למשימות המתקבלות ברשת, בעיקר כשמדובר בעניינים כספיים.
אז כנראה שגם אתה וגם הרינג-מיציתי-אשריך [ומראבו עלי כמובן], מקבלים תשלום מהאירנים בכדי להפיץ את השנאה שלכם כאן בפורום ?
רגע....היתכן שהם גם מממנים את השהות שלך בביתן הסגור אי שם ?
עכשו הכל ברור.

סטילהוק1

Well-known member
אז כנראה שגם אתה וגם הרינג-מיציתי-אשריך [ומראבו עלי כמובן], מקבלים תשלום מהאירנים בכדי להפיץ את השנאה שלכם כאן בפורום ?
עכשו הכל ברור.
אויל משריש שמאלני אתה אפילו לא שווה תגובה.

Harrington

Well-known member
מנהל
עכשו הכל ברור.
שנעשה תחרות קטנה יקירי? ניקח, לדוגמה, 2-4 גולשות וגולשים מהפורום או מהאתר בכלל (רצוי בעצם שלא יהיו מהפורום כדי שיבואו לבחינה ב'ראש נקי'), נציג לכל אחת ואחד מהם רשימה של 50 פוסטים אקראיים שלך ושלי (אבל זהים עקרונית מבחינה 'טכנית', למשל מהחודש האחרון וכדו'), ונשאל אותם היכן הם מוצאים יותר "שנאה מופצת". אני לא נביא ולא בן נביא, אבל מוכן להתערב איתך (זרוק סכום) שהתוצאה לא תהיה קשורה אלי :).

xyxy210

Well-known member
שנעשה תחרות קטנה יקירי? ניקח, לדוגמה, 2-4 גולשות וגולשים מהפורום או מהאתר בכלל (רצוי בעצם שלא יהיו מהפורום כדי שיבואו לבחינה ב'ראש נקי'), נציג לכל אחת ואחד מהם רשימה של 50 פוסטים אקראיים שלך ושלי (אבל זהים עקרונית מבחינה 'טכנית', למשל מהחודש האחרון וכדו'), ונשאל אותם היכן הם מוצאים יותר "שנאה מופצת". אני לא נביא ולא בן נביא, אבל מוכן להתערב איתך (זרוק סכום) שהתוצאה לא תהיה קשורה אלי :).
חחחחחחחחחחחחחחחח
ידעתי שאתה |טמבל| אבל לא תיארתי עד כמה |טמבל||טמבל||טמבל||טמבל||טמבל||טמבל| אתה יכול להיות.
תגיד, באמת התורה, תגיד, נראה לך שאתה בכלל בר פלוגתא ראוי מבחינתי ?
תמשיך להתדיין עם סטילשמוק, עם מראבו עלי. [אם אפשר לקרוא למה שאתם כותבים בכלל דיון....]
בהצלחה.

Harrington

Well-known member
מנהל
חחחחחחחחחחחחחחחח
ידעתי שאתה |טמבל| אבל לא תיארתי עד כמה |טמבל||טמבל||טמבל||טמבל||טמבל||טמבל| אתה יכול להיות.
תגיד, באמת התורה, תגיד, נראה לך שאתה בכלל בר פלוגתא ראוי מבחינתי ?
תמשיך להתדיין עם סטילשמוק, עם מראבו עלי. [אם אפשר לקרוא למה שאתם כותבים בכלל דיון....]
בהצלחה.
אז כבודו מפחד מהתערבות כה פשוטה ש, ככל שאדוני צודק בדבריו למעלה (פוסט #2), בוודאי יוכל לזכות בה ׳בהליכה׳.

מסתבר מהתחמקותך (שכמובן וכרגיל מתובלת במסך עשן להסתרת מהות התגובה) שאפילו אתה לא מאמין בדברי ההבל והבלע שכתבת שם. שוין. לפחות אתה לא לגמרי מפגר.

xyxy210

Well-known member
אז כבודו מפחד מהתערבות כה פשוטה ש, ככל שאדוני צודק בדבריו למעלה (פוסט #2), בוודאי יוכל לזכות בה ׳בהליכה׳.

מסתבר מהתחמקותך (שכמובן וכרגיל מתובלת במסך עשן להסתרת מהות התגובה) שאפילו אתה לא מאמין בדברי ההבל והבלע שכתבת שם. שוין. לפחות אתה לא לגמרי מפגר.
הרינג , תפסת תחת ?
נהיית פתאום ג'אבר מפחיד ?
כולך רעש וצילצולים יעני איסטרה בלגינה - קיש קיש קריא.
תפנים - אתה לא בר פלוגתא ראוי כלל.
אלו שמתדיינים איתך [אהלן יבגני] הם |טמבל| |טמבל| ים כמוך.
ולא, ההתכתבות שלי איתך אינה נכללת כלל וכלל בקטגוריית התדיינות.
היא נכללת בקטגורית "למעונייני ז'אנר האמת והעובדות"....

Harrington

Well-known member
מנהל
הרינג , תפסת תחת ?
לא. תמיד היה לי קצת. ככה זה כשלא עושים דיאטה מתוך פרינציפ :).
נהיית פתאום ג'אבר מפחיד ?
מקווה שלא. אבל אין לי מושג כיצד אתה חווה אותי. משאיר את זה למוחך שלך לקבוע.
כולך רעש וצילצולים יעני איסטרה בלגינה - קיש קיש קריא.
תפנים - אתה לא בר פלוגתא ראוי כלל.
אלו שמתדיינים איתך [אהלן יבגני] הם |טמבל| |טמבל| ים כמוך.
ולא, ההתכתבות שלי איתך אינה נכללת כלל וכלל בקטגוריית התדיינות.
היא נכללת בקטגורית "למעונייני ז'אנר האמת והעובדות"....
אוקיי. ולענייננו (אתה זוכר, יש קטע כזה שנקרא ענייניות… גם אם אתה לא מרבה לעסוק בו). הולכים על ההתערבות? נגד 80 הפוסטים האחרוניח של כל אחד (כמובן לא כולל היום כדי לשמור על מובהקות סטטיסטית)? 4 בוחנים? 2? מנהלים דווקא או גולשים מהמנין? מה תבחר? אה וסכום ההתערבות בל נשכח. זה השארתי לך לקבוע (בעצם גם את רוב השאר), אבל על אף תגובותיך המושקעות הערב, לא זכיתי עדיין לראות סכום יומי. אנא ממך.. נסה להזדרז קצת. רוצה לגמור את זה לפני שהשעמום שלך יהרוג אותי.

Harrington

Well-known member
מנהל

יש פה לפחות גולש אחד או שניים (ואם אתאמץ אני מניח שאוכל לחשוב על עוד אחד), שאני מוכן להאמין שאם יוצע להם סכום מספיק אטרקטיבי יסכימו לפעול פיזית נגד בכירים ישראלים מהמחנה הלאומי. רוצה לקוות ש'בחוץ' המצב פחות רלוונטי, אך כשאני שומע את צווחות השונאים לפעמים, כמעט מוזר לי שהאירנים טרם הצליחו בנסיונותיהם אלה (ככל שאכן טרם הצליחו).

xyxy210

Well-known member
יש פה לפחות גולש אחד או שניים (ואם אתאמץ אני מניח שאוכל לחשוב על עוד אחד), שאני מוכן להאמין שאם יוצע להם סכום מספיק אטרקטיבי יסכימו לפעול פיזית נגד בכירים ישראלים מהמחנה הלאומי. רוצה לקוות ש'בחוץ' המצב פחות רלוונטי, אך כשאני שומע את צווחות השונאים לפעמים, כמעט מוזר לי שהאירנים טרם הצליחו בנסיונותיהם אלה (ככל שאכן טרם הצליחו).
פוסט מלא אהבה.
סחטיין.

Harrington

Well-known member
מנהל
פוסט מלא אהבה.
סחטיין.
פוסט מלא אמת, מצערת.
שומה תחשוק נפשך גם להתייחס עניינית לדברים? או שזה, שוב וכרגיל (למרבה הצער), קשה מדי?

שקול. כידוע לך, אני מאמין שעם קצת מאמץ תצליח. אתה מסוגל! על אף הקשיים המובנים.

אם אין באפשרותך, הרי שמיצינו כמובן.
לשיקולך כרגיל.

xyxy210

Well-known member
פוסט מלא אמת, מצערת.
שומה תחשוק נפשך גם להתייחס עניינית לדברים? או שזה, שוב וכרגיל (למרבה הצער), קשה מדי?

שקול. כידוע לך, אני מאמין שעם קצת מאמץ תצליח. אתה מסוגל! על אף הקשיים המובנים.

אם אין באפשרותך, הרי שמיצינו כמובן.
לשיקולך כרגיל.
לאלו שמעונינים בז'אנר האמת והעובדות - אתה פשיסט ושקרן. [בנוסף להיותך מיציתי, אשריך, הרינג כמובן....]
מעבר לכך, אתה מפיץ פילוג ושנאה בכל פוסט שלך.
לא, אתה לא תבין זאת כי זאת המגבלה שלך. נגד זה אין מה לעשות.
אתה מוזמן להמשיך והתדיין עם סטילשמוק ומראבו עלי. אלו הם תואמך.
בהצלחה.

Harrington

Well-known member
מנהל
לאלו שמעונינים בז'אנר האמת והעובדות - אתה פשיסט ושקרן. [בנוסף להיותך מיציתי, אשריך, הרינג כמובן....]
מעבר לכך, אתה מפיץ פילוג ושנאה בכל פוסט שלך.
לא, אתה לא תבין זאת כי זאת המגבלה שלך. נגד זה אין מה לעשות.
אתה מוזמן להמשיך והתדיין עם סטילשמוק ומראבו עלי. אלו הם תואמך.
בהצלחה.
ידידי מחמד ליבי, התייחסות עניינית הייתה הבקשה/הצעה. לא (עוד) פוסט של סיסמאות נבובות (או השמצות/התקפות שגרתיות ושחוקות).

בכל מקרה ככל ש(לשם שינוי) אתה עומד מאחורי טענותיך אלו (בעניין מה שאני מפיץ ״בכל פוסט שלי״ וכו׳, הרי שכמוצע מעלה, כל שעליך לעשות זה לקבוע את סכום ההתערבות וללכת על הצעתי מלמעלה.

אז יאללה…, הולכים על זה? או שתעדיף להמשיך את ההתחמקות הלא-מקורית בעליל ולקוות שאחד לא ישים לב שאתה צועק גבוהה גבוהה אבל תכל׳ס מפחד מבחינת עובדות פשוטה על-ידי אנשים אובייקטיביים :).

בהצלחה חמודי, עם המשך ההתחמקות ונסיונות ההטעיה ובתכל׳ס ההצבעה המובהקת על כך שגם אתה יודע שאתה מחרטט שטויות בפוסטי ההשמצה האלה שלך.
לא לשכוח את המוצץ ויאללה, בריאות וביי :).

xyxy210

Well-known member
ידידי מחמד ליבי, התייחסות עניינית הייתה הבקשה/הצעה. לא (עוד) פוסט של סיסמאות נבובות (או השמצות/התקפות שגרתיות ושחוקות).

מעבר לכך :
מה יכול להיות יותר עיניני. ?
תפנים !!
תתמודד !!

דיברגנט חדש

Well-known member

גם אני הבאתי את הידיעה הזאת בתגובה #21 שלי בשרשור דיי בטוח שכמה מהגולשים בפורומים הם כאלו :)

למעלה