השגת מסמך "מצב אישי" עבור בת זוגתי

שלום
אני בתחילת תהליך הסדרת מעמד עבור אישתי
בפגישה האחרונה שלי במחלקת אשרות
ביקשו ממני להביא מסמכים חדשים של "מצב אישי" ו- "עבר פלילי"
כי המסמכים שהבאתי כבר לא בתוקף (מסתבר שהם טובים ך 3 חודשים.. ואצלי עברו 5 חודשים..)
אישתי כרגע עדיין לא בארץ. כשהיא ניסתה להשיג שוב את המסמך "מצב אישי" אמרו לה שלא ניתן להפיק לה מסמך כזה מכיוון שעכשיו היא בסטטוס נשואה, והתעודת נישואין שלנו משמשת גם כמסמך "מצב אישי".
אבל הפקידה פה בארץ בכל זאת דורשת שנביא מסמך "מצב אישי" בתוקף שאומר שהיא הייתה רווקה לפני שאנחנו התחתנו ( נובמבר 2019)
מה ניתן לעשות במצב כזה ?

תודה רבה

מעניין

שלום
אני בתחילת תהליך הסדרת מעמד עבור אישתי
בפגישה האחרונה שלי במחלקת אשרות
ביקשו ממני להביא מסמכים חדשים של "מצב אישי" ו- "עבר פלילי"
כי המסמכים שהבאתי כבר לא בתוקף (מסתבר שהם טובים ך 3 חודשים.. ואצלי עברו 5 חודשים..)
אישתי כרגע עדיין לא בארץ. כשהיא ניסתה להשיג שוב את המסמך "מצב אישי" אמרו לה שלא ניתן להפיק לה מסמך כזה מכיוון שעכשיו היא בסטטוס נשואה, והתעודת נישואין שלנו משמשת גם כמסמך "מצב אישי".
אבל הפקידה פה בארץ בכל זאת דורשת שנביא מסמך "מצב אישי" בתוקף שאומר שהיא הייתה רווקה לפני שאנחנו התחתנו ( נובמבר 2019)
מה ניתן לעשות במצב כזה ?

תודה רבה
מעניין
גם מימני ביקשה הפקידה (בעל פה) להביא מסמך שאישתי הייתה רווקה ליפני הנשואין . מתיילד . ביררנו שם. ענו בערך מה שענו לך .
בסוף בבדישה הבא . לא הבאתי כלום. והיא שחכה מה היא בקישה . וכבר עברו 5 שנים . אכשו עושים לי בעיות עם האזרחות . נקווה שגם את זה נעבור
בהצלחה לך

למעלה