השוואה

השוואה../images/Emo70.gif ../images/Emo29.gif

לכולנו היה את הקוויז הזה שהתוצאה שלו הייתה כל כך נכונה שהיא הדהימה אותנו. ובכן, חשבתי שאפשר לעשות ניסוי מעניין; כל אחד ישים פה קישור לקוויז המסויים הזה, בתנאי שיש לו אותו, כמובן, ואז נראה אם זה היה סתם במקרה, או שמה הקוויז הזה הוא באמת משהו מיוחד.
הקוויז שלי הוא "איזה צב נינג´ה אתה?" והתוצאה שיצאה לי היא:
You´re Raphael! People need to tread lightly around you. You are cynical and prone to sudden bursts of anger. You tend to be anti-social and closed-off, but once you let someone under your shell, you are loyal to them for life. You aren´t a bad turtle, you´re actually pretty sensitive, and use anger and violence as a mask.​
בהצלחה לכולם!

Minerva

New member
../images/Emo6.gif

לרגע חשבתי שכתוב בכותרת: "השואה"!
תגובה: כל אחד מאלפי הקוויזים ששלחו אותי לרייבנקלו, או אמרו שאני הרמיוני.

Minerva

New member
למרות....

שקסם (חברה בפורום HP) אמרה שאני הכי דומה לדמבלדור.... ואני תמיד רוצה לקוות שזה נכון...
מה דעתכם, פוטריסטים?

נראה לי... ../images/Emo29.gif

שלא הסברתי טוב...
אתם עכשיו אמורים לעשות את הקוויז של "איזה צב נינג´ה אתה?" ולראות אם מה שיוצא לכם באמת מגדיר נכון את האישיות שלכם. ואם יש לכם קוויזים אחרים שהתוצאה שלהם ממש נכונה לגביכם, אז תשרשרו אותם לפה...

TRaffiC LiGhT

New member
../images/Emo13.gif ../images/Emo117.gif

You´re Michaelangelo! You´re the wild child of the group, always up for a party, a game, or any kind of activity that looks FUN! You have a short attention span and hate studying. But you´re not all play and no work. When there´s trouble, you don´t hesitate to do your best to make it go away. האמת שזה די נכון. אבל התוצאות של הקוויז הזה לא הדהימו אותי כמו של זה [עד כמה שזה נחש קוויז בכלל...]

Gevakumon

New member
וואו זה יצא ממש ממש נכון!!!

מאגניב איזה בחרתי? מה אכפת לכם?
סתם, פשוט לא רוצה להרוס לאחרים... אני לא חובב קוויזים מושבע ככה שאין לי נסיון, אז אני לא יכול לתת אחד שמצאתי לבד, סורי..

זה באמת קוויז טוב! ../images/Emo29.gif

למרות שבעקרון זה לא ממש קוויז, אלא משהו פסיכולוגי... תראו מה יצא לי: טיפוס זה מצוי בבחינה מתמדת. הוא מוצא עצמו בוחן את עצמו, ואת סביבתו, יותר מאשר בני אדם אחרים. שונא ובז לרדידות, ומעדיף את חברת עצמו על פני חברתם של אנשים בשיחות בטלות. יחד עם זאת, יחסיו עם חבריו עמוקים ובעלי משמעות, מצב שמשרה הרמוניה ויציבות ביחסים. טיפוס אוהב חברה, אך אין לו שום בעיה להעסיק עצמו לאורך זמן, מבלי להשתעמם.

LeAnNe

New member
יצא לי לאונרדו

אבל זה ממש לא דומה לי.. עד עכשיו לא פגשתי קוויז שנתן לי תוצאה שדומה לי. You´re Leonardo! You´re the undisputed leader in any situation, strong and smart. You take your ninja craft VERY seriously, sometimes to the annoyance of the rest of the gang. You are loyal and sincere, and dislike chaos and disorder. You are very close to your family and like nothing better than sharing a pizza with them after a hard day.

YaLdoNet 4 EveR

New member
אז את לא עונה בכנות ../images/Emo4.gif

כי כשאני אשכרה מתאמצת לבדוק עם עצמי את התשובה תמיד יוצא לי נכון.. שזה כולל את המילון בוורד והמון כוח נפשי

Gevakumon

New member
ובצבים

יצא לי מיכאלנג´לו, אבל ת´אמת כשאני קורא את רפאל דווקא יותר מתאים לי...

אני רפאל... ../images/Emo57.gif

וזה דווקא די נכון. מה לעשות, אני מרושעת גאה. מה גם שהצב האהוב עלי היה רפאל כשהייתי קטנה. היתה לי בובה שלו... אני שילוב מוזר של רפאל ודונטלו... למען המאת, אבל יותר דומה לרפאל.

That went well... ../images/Emo4.gif ../images/Emo29.gif

קאם און, שתפו פעולה! כשתפוז נתנו לי להנהל את הפורום הזה הם הדגישו, עם שלושה קווים למטה, שהפורום הזה צריך להיות קצת עמוק, ולא רק קוויזים כל הזמן... אז... תראו להם שאתם יכולים?

The Mad Hatter

New member
הבוחן הזה טוב!

יצא לי- רגיש קורן ומשפיע מרדני טיפוס זה מצוי בבחינה מתמדת. הוא מוצא עצמו בוחן את עצמו, ואת סביבתו, יותר מאשר בני אדם אחרים. שונא ובז לרדידות, ומעדיף את חברת עצמו על פני חברתם של אנשים בשיחות בטלות. יחד עם זאת, יחסיו עם חבריו עמוקים ובעלי משמעות, מצב שמשרה הרמוניה ויציבות ביחסים. טיפוס אוהב חברה, אך אין לו שום בעיה להעסיק עצמו לאורך זמן, מבלי להשתעמם. שזה די נכון... בוחן צבי הנינג´ה נתקע לי כל הזמן, אבל אני מהמרת שיצא לי דונטלו...://

למעלה