השוטר מת 4 שנים אחרי הדקירה, הדוקר יואשם ברצח

שלום30

New member
השוטר מת 4 שנים אחרי הדקירה, הדוקר יואשם ברצח

ראתב אבו-עצא דקר לפני 4 שנים את השוטר שלומי אסולין במברג והורשע בגרימת חבלה חמורה. בשבוע שעבר הלך אסולין לעולמו, וכעת בפרקליטות מתכוונים לתקן את כתב האישום נגדו לרצח מאת: גלעד גרוסמן, מערכת וואלה! חדשות פרקליטות המדינה הודיעה היום (ראשון) כי תגבש כתב אישום מתוקן נגד ראתב אבו-עצא, בגין רצח השוטר שלומי אסולין. אבו-עצא דקר את אסולין ב-2007, ופצע אותו פצעים אנושים. בעקבות הפציעה, הורשע אבו-עצא בגרימת חבלה חמורה, ונשלח ל-20 שנות מאסר. עם זאת, בשל מותו של אסולין, צפויה הפרקליטות לתקן את כתב האישום. מדובר בהחלטה יוצאת דופן, מכיוון שבעניינו של אבו-עצא עדיין מתקיים ערעור בגין העונש שהושת עליו בהרשעה המקורית. פרקליטיו של אבו-עצא, עורכי הדין משה ושירה מרוז, אמרו בתגובה כי בימים אלה מתקיים דיון לגבי הטענות שבחקירתו הופעלו נגדו אמצעים פסולים, וכי אם תתקבל הטענה הוא יזוכה מכל אשמה. לכן, לדבריהם, אין כרגע מקום לשינוי כתב האישום.

מי שמנסה לדקור ולרצוח בכזו קלות הוא רוצח

רק שבמקרה הדקירה לא הרגה באותו רגע את השוטר הוא רוצח ופושע שאסור לו להסתובב בחברה שלנו ואני חושבת שבושה לעורכי דינו שמנסים לזכות אותו לא בגלל שהוא אשם אלא בגלל שהופעלו אמצעים פסולים.
כלומר הוא אשם אבל תזכו אותי כי נתנו לי כמה כאפות בחקירה

למעלה