השחקן השבועי-ג'ון הורטס-חוויאר אספוזיטו

ellendili

New member
חוויאר אספוזיטו

תותח עולם!
החברות שלו עם ראיין לחלוטין פרייסלס. זה נורא יפה לראות שהם שם אחד בשביל השני גם בזמנים קשים ולא רק בשביל הצחוקים.
אוהבת את זה שהם הכניסו את קאסל לברומנס שלהם. אבל עדיין. כשזה מגיע לרגעי האמת זה חאווי וראיין.
כל הקטעים שלהם עם בקט מעולים. היא קצת רודה בהם והם קצת מעריצים אותה

אני מאוד אוהבת את זה שהשקיעו בסיפור מסגרת גם לדמויות משנה. אנחנו מגלים לאט לאט דברים על העבר שלהם. ממש מגניב שאספוזיטו היה בכוחות המיוחדים ובכלל הוא לגמרי בדאס!

הוא ולייני!
הכי לא קשור בעולם אבל כזה חמוד! מקווה שיחזירו אותם

בקיצור דמות צבעונית וכיפית ומקווה לראות ממנו עוד הרבה!

עדושית

New member
מסכימה ממש עם הכל!

הברומנס שלו ושל ראיין ממש מקסים, מאד אוהבת את העובדה שהשקיעו גם בדמויות משנה והם מגניבים לחלוטין!
מקווה שיחזירו אותו ואת לייני הם ממש חמודים ביחד

ואלה את מלכת עולם!

חבל לי רק שזה רק את (או את-מעין ואני)...
אולי זה המקום לציין שככל שיותר אנשים ישתתפו יהיה יותר כיף? (רק אני חשבתי שזה ברור?
)

ellendili

New member

יאללה, תשתתפו קצת, יש עוד המון קטעים מעולים שלו! שלא נדבר על תמונות... מי מוצא אחת בלי חולצה?

pennylane11

New member
מסכימה ממש עם אלה, ורוצה רק להוסיף-

אם יש משהו בדמות שלו שאני אוהבת יותר מהחברות המדהימה עם ריאן, זה הקשר שלו ושל בקט. אני נורא, נורא אוהבת את זה שהוא תומך בה ושלכאורה מבין את מה שהיא עברה, וסצנות PTSD שלה ושהוא תומך בה בכל הדרך אפילו עד פינאלה ארבע... בעיניי הוא מדהים, ויותר מזה שאני אוהבת אותו בתור דמות יש לי תחושה שהוא היה מדהים גם בתור בן אדם.

ellendili

New member

זה ממש נכון.
אני מאוד רוצה לראות את ההתמודדות שלהם עם ה"בגידה" של ראיין. אני מקווה שהם ישלימו מהר! סה"כ היו לבחור כוונות טובות

בטח הם לא ידברו אחד עם השני איזו תקופה... עד שיגלו על קאסל ובקט ואז שניהם יגידו משהו בנוסח "או הגיע הזמן באמת!!" וזה יצחיק אותם וישבור את הקרח ויגרום להם ללבן את הדברים. איך אני רואה את זה קורה!
.

למעלה