השיקום של לארי

השיקום של לארי ../images/Emo88.gif

לא יודע מה איתכם אבל לי די קשה לראות את נסיונות השיקום שניקי מנסה להרעיף על לארי. נכון שצריך לסלוח לכל אדם (או לרובם) אבל רבאק - בגלל האדם הזה הבן שלך היה בכלא. מי בכלל רוצה לשקם אותו? רוצה לתת לו צ'ופר על העזרה? תני לו כסף. (ואני לא נכנס כאן ל"אלוהים, כמה הוא מכוער" כדי שלא יזרקו עליי איזה משהו
) מה אתם חושבים על השיקום של לארי?

Kalla

New member
אני חושבת שבחיים האמיתיים

זה לא היה מקובל עליי לחלוטין. גם לא הייתי מאמינה שהוא יכול להשתקם כך פתאום וגם לא הייתי מאמינה שהקורבן יהיה מוכן ואף משתוקק בכזה להט לשקם את מי שפגע בו בצורה כה קשה. אבל... אבל... מדובר כאן באופרת סבון וכל ענייני לארי בהחלט מוסיפים קווים חצי הומוריסטיים-חצי מרגשים לעלילה. לדעתי הוא בהחלט טיפוס ססגוני ומעניין, גם אם לא חתיך במיוחד בלשון המעטה, ויש בו קסם מסוים. מעניין לראות את הדינמיקה של השינויים שחלים בו וביחסיו עם משפחת ניומן על כל נגזרותיה (כולל הילדים). בקיצור, אני בהחלט נהנית לצפות בעלילה הזאת וחושבת שזה אולי הדבר המעניין ביותר שמתרחש כרגע בצח"מ (לפחות בפרקים הישראלים המשמימים), גם אם לא אמין במיוחד מחוץ לחיים הסבוניים.

The Abbott Girl

New member
האממממ ../images/Emo72.gif

כל עוד זה יוצר ככה חיכוך/ריחוק בין ניקי לויקטור - אני בעד!!! ולא כי אכפת לי אם הם יהיו ביחד, פשוט אז הסצינות שלהם יותר מרתקות

אור2221

New member
אני מנסה לשחזר

בעד מי הייתי כשניהלתי את הוויכוח הזה לפני ארבע וחצי שנים בפורומים האמריקאים...יש להניח שבעד ויקטור, כי אותו התקיפו, כרגיל. לשניהם לא חסר, כרגיל. מצד אחד, ויקטור הציל את ניקולס ממוות בטוח בידי וורטון בפעם הראשונה שניק היה בכלא, הוא נלחם בו, שלף לו את הסכין מהיד והיכה אותו מכות נמרצות. כשוורטון היה בכלא וניקי באה לביקור היו לו יציאות לא חביבות במיוחד עליה ועל איך שהיא נראית. בהחלט הצלחתי להבין למה הוא לא מסוגל להבין את ניקי, היא לא היתה שם כשהוא היה צריך להציל את החיים של הבן שלהם. זה שניקולס סלח, לא אומר שויקטור, כאבא, מסוגל לסלוח לגבר שכמעט הרג לו את הילד. מצד שני, ניקי מנסה לעשות כאן דבר טוב. אבל כהרגלה בקודש, אין לה "צדקות" סתם, הפרוייקטים שלה הם אולי חיוביים, אבל תמיד, אבל תמיד, משהו שויקטור מתנגד לו, והיא תמיד בשוק מחדש שהוא כועס. מצד שלישי, זה החיים שלה וההחלטה שלה, ולאור התמיכה של ויקטור, עם כל הסימפטיה שלי אליו, אין לו הרבה מה לעשות והוא צריך לקבל את זה... מה שהוא יעשה, EVENTUALLY.

למעלה