השירים שהכי אהבתם הם?

לירןןןן

New member
השירים שהכי אהבתם הם?

השיר הכי יפה של מאיה בוסקילה הוא? מאיה בוסקילה - איתך מאיה בוסקילה - באהבה מאיה בוסקילה - הדלקת כוכב מאיה בוסקילה - הלב מאיה בוסקילה - הלילה שלגיה מאיה בוסקילה - הנשיקה הראשונה מאיה בוסקילה - חופים הם לפעמים מאיה בוסקילה - יום חדש מאיה בוסקילה - ירח של יממה מאיה בוסקילה - יש בליבי כינור מאיה בוסקילה - כשאתה נשבר מאיה בוסקילה - נשמה שלי מאיה בוסקילה - סיפור מכור מאיה בוסקילה ואבי מסיקה - זה רק בנינו השיר הכי יפה של אבי מסיקה הוא? אבי מסיקה - אבל אני אבי מסיקה - הלב אבי מסיקה - מאבד ת'עשתונות אבי מסיקה - מציאות מדומה אבי מסיקה - נילס הולגרסון אבי מסיקה - עין תחת עין אבי מסיקה - רוצה אותך אבי מסיקה - רוקדים על קצב אבי מסיקה - ריצ'רץ' אבי מסיקה - תני לי אהבה אבי מסיקה ושי חדד - זעם אבי מסיקה ורוני לוי - אגו מנופח אבי מסיקה ורוני לוי - סימני דרך אבי מסיקה וסאבלימינל - מה השם (נובלס) אבי מסיקה ויסמין לוי - פרח מאיה בוסקילה ואבי מסיקה - זה רק בינינו אבי מסיקה והילה ניסימוב - תהיי לי לפנטזיה אבי מסיקה, מורן אהרוני ושורטי - פינוקיו אבי מסיקה, מורן אהרוני ושורטי - שכונת חיים השיר הכי יפה של סאבלימינל הוא? סאבלימינל - הפינאלי סאבלימינל - הפרד ומשול סאבלימינל - הציר סאבלימינל - זזים עם הבאס סאבלימינל - חי מיום ליום סאבלימינל - חייל אוניברסלי סאבלימינל - יותר מחבר סאבלימינל - ילד רחוב סאבלימינל - כסף סאבלימינל - לא לבדה סאבלימינל - לא מפסיקים סאבלימינל - לא תצליחו לעצור אותי סאבלימינל - לי זה לא יקרה סאבלימינל - מיקרופון למקסימום סאבלימינל - משטרה סאבלימינל - מת"א לאל.אי. סאבלימינל - מתפלל סאבלימינל - נון סטופ סאבלימינל - סמל סאבלימינל - פרחים בקנה סאבלימינל - פריסטייל של הצל סאבלימינל - ציפור שיר השיר הכי יפה של צביקה פיק הוא? צביקה פיק - אהבה בסוף הקיץ צביקה פיק - אין מדינה לאהבה צביקה פיק - איתך ובלעדייך צביקה פיק - אלה סינדרלה צביקה פיק - אלף נשיקות צביקה פיק - אני אוהב אותך לאה צביקה פיק - אני לא יכול בלעדייך צביקה פיק - בין האצבעות צביקה פיק - דיווה צביקה פיק - הלילה הוא הלילה צביקה פיק - הרקד האוטמטי צביקה פיק - זיקוקי דינור צביקה פיק - לא אני הוא האיש לא אני צביקה פיק - להיות לבד צביקה פיק - מוסיקה צביקה פיק - מסיבת יום שישי צביקה פיק - מעלה מעלה צביקה פיק - מרי לו צביקה פיק - נאסף תשרי צביקה פיק - סיטי טאוור צביקה פיק - על חטא צביקה פיק - שולחן לשניים צביקה פיק - שושנת פלאים ריקי גל / צביקה פיק - לגור איתו צביקה פיק ורותי נבון - הקרדן האוטומטי עופרה חזה /צביקה פיק - שיר הפרחה צביקה פיק מרים ילן שטקליס - הסבון בכה מאד עד כאן לירן!

shaisagi

New member
מי אהב???מה זה השירים האלה????

רק עמיר בניון!!!!!!! לא צביקה פיק ולא מאייה "סיליקון"בוסקילה!!!

שני ממן

New member
או קיי...אני עונה!

מאיה בוסקילה- סיפור מכור אבי מסיקה- עין תחת עין...{קם לי מהמקום שלי החלום שלי,ובונה תמונה,מייצג את עצמי,מעגל תנועה שחוסם אותי...או או או או אוו!!!} חחח אני פשוט חולה על השיר הזה וגם שכונת חיים... הקיצר...אבי מסיקה הוא תותח,כי אני כמעט את כל השירים שלו אוהבת! סבלימינאל- פרחים בקנה צביקה פיק- דוגרי,אני לא שומעת שירים שלו כל כך... אבל "מוזיקה" הכי יפה שלו... וזהו!!!

למעלה