השיר החדש של צ´סטר המלך

SuperTom

New member
השיר החדש של צ´סטר המלך ../images/Emo68.gif

אני משער שאף אחד ממכם לא שמע עדיין ת´חדש של צ´סטר מלינקין פארק...אבל הנה...מי שרוצה לשמוע אותו שמתי פה לינק לשמיעה שלו (לא להורדה...) וצריך Windows Media Player כדי לשמוע אותו... הוא מאיזה סרט ערפדים חדש...ד"א הזמרת אליה ז"ל משחקת שם... קוראים לסרט "Queen Of The Damned". הפסקול אמור להיות ממש ממש ממש שווה...חוץ מהשיר של צ´סטר יש שם גם שירים של מרלין מנסון, פאפא רואץ´, סטטיק-אקס, דפטונס, דיסטארבד ועוד כמה מעולים...! לשיר ד"א קוראים System...שיר ממש ממש יפה...

חוי

New member
לינקין הורסים !!!!!!!

דיסטארבד ודפטונס מעולים !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

™chester

New member
אה באמת?

מוזר לשמוע את זה מפי מישהו ששומע להקה (דפטונס) שמהווה מקור השראה ללינקין פארק ולהקה (דיסטרבד) שצמודה לסיבובי ההופעות שלהם.. אני מניח שאתה עוד אחד מאלה ששומעים רוק בשביל הפוזה בשביל להוכיח למישהו משהו.

חוי

New member
מה ?! בושה לדיסטרבד !!!!!!!!!

ואמא שלך מהווה מקור השראה ללינקין לינקין לא מגיעים לציפורניים של דפטונס נ.ב דיסטרבד להקה אדירה !

™chester

New member
אני מבטיח לך

שאם יימנו אותי למנהל פורום אני אדאג לכך שלא תחזור לפה בגלל שפת הרחוב שלך, ילד רדוד שכל שכמוך

™chester

New member
אל תהיה בטוח

שאתה מכיר את לינקין פארק הכי טוב... אני לא יודע אם ידעת שהשיר הזה נכתב ע"י ג´ונתן דייויס, סולן להקת קורן כמו גם חצי מהפסקול של הסרט. איזה שירים של צ´סטר אתה מכיר לפני שהוא היה בהייבריד ת´יאורי ?

HaWk34

New member
באנה אחי....

תרגיע קצת... אתה בא בגישה של תמליצו עליי... ואז הורס אה אני יודע הכי טוב אני הכי טוב אתה לא מבין אתה גרוע את לא תכנסי לפה יותר מה זה אמור להביע?! הפורום הזה זה לא בשביל אנשים שמבינים הכי הרבה אלה גם בשביל כאלה שרוצים ללמוד אז אל תבוא בגישה של אני יודע הכל אני הכי טוב ככה לא ישאר לך אפחד ובטח שלא ימליצו עלייך...........

™chester

New member
Hawk

תשמע, את ההערות שלך תשמור לעצמך, לא צריך אותך שתמליץ עליי ואנחנו כבר נראה..

™chester

New member
ואתה יודע מה?

אני מתגאה בזה שאני מבין הכי הרבה בלינקין פארק ואני יכול ומוכן לשתף אחרים ביידע הרחב שלי בנושא, מה שה-י-י-ת רוצה לקבל קצת ממנו. ותגיד שאני מתנשא זה לא אכפת לי, אני לא מתנשא, פשוט נמאס לי שבאים ילדם ששמעו שיר אחד ומתחילים לשחק אותה מעריצים שרופים של לינקין פארק, אז אני קןרא לכל אחד כזה לבוא לדבר איתי נראה אם הוא יידע מה שאני יודע, בסדר? וזאת הסיבה שאני מציע מועמדות לניהול הפורום. קפיש? סבביישן.

HaWk34

New member
תשמע אחי

מצידי חופשי תשתף את הידע שלך אבל לא איך שאתה "משתף" עכשיו.... אל תתנשא תסביר, תמליץ, תגיד ככה וככה, אל תגיד "אתה לא מבין כמוני אני מבין יותר ממך, האם ידעת שבלה בלה בלה"......... זה התנשאות לשמה ואתה חושב שאתה הכי מבין בלינקין פארק... זה שאתה קורא באינטרנט דברים עליהם לא אומר עלייך כלום..... אחלה כינוי יש לך.... כמו שמעריצה של לינקין פארק תקרא לעצמה.... אל תגיד לי קפיש ושום בטיח גם לי מפריע הקטע של המיסחור שעושים ללינקין פארק, אני גם מכיר אותם ממזמן ואז פתאום בקרולין התחילו להגיד אה אתה מכיר את לינקין פארק... ואז הגיע אין דה אנד והכל התהפך... מלהכיר להקה שאפחד לא שמע עלייה ללהקה שכל אחד חורש עלייה.... ובזה אני מסכים איתך שזה מעצבן.... בסדר?! מה שעיצבו אותי זה ההתנשאות.... ואתה רוצה לעזור לאנשים להכיר את לינקין פארק יותר טוב? תסביר, אל תתלהב.... לא בשבילי אלה בשביל הפורום

™chester

New member
כמו שאמרתי לך מקודם

הסברתי לך שאני לא מתנשא אלא מתגאה במשהו שמגיע לי.. אבל מכיוון שאתה מסרב להבין, כנראה מקנאה, אני לא אמשיך לריב איתך.

HaWk34

New member
שוב זה קורה

היית יכול לסיים את הויכוח במשפט הראשון אבל היית חייב להוסיף: כנראה מקנאה... מה יש לי לקנא פה? סבבה לבריאות תהנה עם הידע... כל אחד והחיים שלו

למעלה