השיר היומי ליום שבת ערב פסח/ ליל הסדר 27.3

ady18

Well-known member
ושאלה האם מפריע לך איל והפרוקטביות שלו או מתמקד רק במוזיקה מסקרן אותי.

feldman89

Well-known member
ושאלה האם מפריע לך איל והפרוקטביות שלו או מתמקד רק במוזיקה מסקרן אותי.
תראי, בהחלט מפריע לי ההתנהלות שלו והאישיות. אני מתבייש בזה שהוא ניצל מינית נשים וילדות צעירות. קשה לי לאהוב אותו כאישיות. מצד שני אני מעריך את המוסיקה שלו והוא עושה בדר"כ מוסיקה טובה. ואת, מה מחשבתך על אייל? קשה לך להפריד בין האישיות למוסיקה או שאת מצליחה לעשות את ההפרדה?

ady18

Well-known member
זה קרה לך עם זוהר?
לא בגלל האישות השירים מענינים אותי ונהיה זמר חרוש מדי. אני חושבת שיש בזאנר שמקבלים פחות הכרה ואליהם יותר מחוברת. ומחדשים בעיני....

feldman89

Well-known member
זה קרה לך עם זוהר?
לא בגלל האישות השירים מענינים אותי ונהיה זמר חרוש מדי. אני חושבת שיש בזאנר שמקבלים פחות הכרה ואליהם יותר מחוברת. ומחדשים בעיני....
זוהר ארגוב זמר מעולה. לא, קרה לי עם זוהר מה שקורה עם אייל אבל ברור שהאישיות שלו היתה בעייתית. אייל גולן כבר לא הכי מצליח להרגשתי, נראה לי שאיתי לוי ועומר אדם גנבו מאייל קצת פוקוס וכעת הם מצליחים הכי הרבה מהזמרים בז'אנר.
איך היית מדרגת את הזמרים בז'אנר?
אצלי זה ככה: 1. חיים משה
2. אייל גולן
3. דודו אהרון+ שלומי שבת
4. זוהר ארגוב
5. משה פרץ/ ישי לוי
6. עדן חסון
7. עומר אדם

ady18

Well-known member
1)זוהר
2)דודו אהרון
3)ישי לוי
4)חיים משה
5)איל

ady18

Well-known member
ועמיר בניון היה הבטחה והבטחה שלא ממושה האם בעייניך בשירים האחרונים שלו נעלם?

feldman89

Well-known member
ועמיר בניון היה הבטחה והבטחה שלא ממושה האם בעייניך בשירים האחרונים שלו נעלם?
האמת, אהבתי רק חלק מהשירים שלו, יותר מהעשור הראשון שלו מאשר בעשור השני. הוא לא נעלם אבל פחות מתחבר אליו, שלומי שבת ואחרים מרגשים אותי יותר ממנו

ady18

Well-known member
למה לא בחרת בשלומי שבת כזמר בחמישה שלך מה חסר לך בו

feldman89

Well-known member
אל תשמעי לקול ליבך- אילנית

שיר פשוט כלבבי, אין כמו מוסיקה לטינית |לב| רז שכניק העיתונאי המליץ לה להחזיר את השיר להופעות וזה מה זה נכון ומוצדק אם זה יקרה

למעלה