השיר הנכסף-The Joshua Tree- שלב 1

dr evil1

New member
השיר הנכסף-The Joshua Tree- שלב 1

אז יצאנו לדרך עם התחרות. ברוב גדול של 75% ( ואני לא אגיד כמה אנשים בכלל הצביעו. אני באמת לא) בחרתם להוציא את התחרות לדרך עם האלבום שע"פ סקר של VH-1 נבחר לאלבום הטוב בכל הזמנים-The Joshua Tree. החוקים שוב בקצרה: אתם תעיפו בכל 3-4 ימים שיר אחר מהאלבום שלדעתכם הכי חלש (נימוקים ייתקבלו בברכה), וכך נעשה עד שנשאר עם המנצח הגדול של האלבום. בגלל מידותיו הקטנות של הפורום החדש הזה (נקווה שלא להרבה זמן) יש לכם עד ה-6 בספטמבר לבחור שיר, וכך נקווה שיהיו קצת יותר מ-4 מצביעים לכל שלב... אז בואו נצא לדרך: Where The Streets Have No Name I Still Haven't Found What I'm Looking For With Or Without You Bullet The Blue Sky Running To Stand Still Red Hill Mining Town In God's Country Trip Through Your Wires One Tree Hill Exit Mothers Of The Disappeared

OrlyNL

New member
באמת קשה לבחור

ןנראה לי שהתחרות תהיה צמודה. אני אצטרף לבחירה של יובל - mother of the disappeared ואני כבר אומרת לכם מעכשיו, שמי שמעיף את Running to Stand Still נחסם מהפורום לאלתר!

Hieros Gamos

New member
../images/Emo12.gif לי יש תוכניות אחרות בראש../images/Emo11.gif

LOL אבל אני עדיין צריכה לחשוב על מה להעיף

Hieros Gamos

New member
אני רק יודעת איזה שיר אני רוצה

שיזכה...כדי להוריד שיר אני צריכה לחשוב על זה קצת חח

dr evil1

New member
One Tree Hill

שיר הזוי. אני ממש לא מבין מה הוא עושה באלבום האדיר הזה. חברים, גם אם אתם מתלבטים, גם אם אתם רק חושבים רק על השיר הטוב באלבום המטרה של המשחק למצוא את השיר שבסופו של דבר אתם הכי אוהבים באלבום-תצביעו!

לא מכירה את האלבום

רק את מה שהתפרסם בטלויזה. אז, נו, אפשר להצביע בלי להכיר סתם לפי השם?.... אגב יש פאק בקאזה שלי ניסתי להוריד שירים של יו 2 אף אחד לא עבד ועוד לא הגעתי לשדוד את הבנק ואין לי בידיוק מיותר להוציא לדיסק שלהם. מבאס.

OrlyNL

New member
בנות, החוקים בפורום הזה

הם אותם חוקים שיש בכל פורום בתפוז - הדיון על הורדות לא חוקיות אסור! ההודעות הבאות בנושא יימחקו לאלתר... תודה

Hieros Gamos

New member
אני לא אמרתי שום מילה על הורדות.

אין לי שום דיסקים של U2 שהורדתי... לא הוזכרה המילה הורדות...לא יצאה מפי אפילו...

הזוי??!

זה שיר עצוב שנכתב בעקבות תאונת אופנע בה נהרג עוזרו האישי של בונו, המילים יפות מאד, בעייני אחד החזקים.

Hieros Gamos

New member
טוב אני חייבת גם ללכת עם One Tree

Hill... אוף זה דיסק כזה טוב...זה כמו להגיד לי לנפות שירים מההופעה 97....זה בלתי אפשרי!! חח

טייגרמן

New member
את הקול שלי אני תורם ל

Exit איכשהוא זה השיר שהכי פחות התחברתי אליו באלבום הזה ואם הבחירה באלבום הזה היא קשה בהנחה שהמשחק ימשיך לשאר האלבומים אז זה לא הולך להיות פחות קשה

Tornable

New member
הרי ברור שwith or without you יזכה

מממ, רק עובדה קטנה שאולי לא ידעתם: VH1 קבע שזה האלבום הכי טוב בכל הזמנים.. זה פורום חדש?

dr evil1

New member
קודם כל,זה לא כל-כך ברור.

יש באלבום הרבה,הרבה שירים מצויינים. אני צופה תחרות צמודה
ב' זהו אכן פורום חדש. ג' ע'פ ההודעה הראשית, ידענו אבל תודה בכל זאת...

לין21

New member
נורא קשה ליבחור ....

שיר אחד-מה שכן זה אלבום מדהים[וזה בלשון המעטה]אבל הוא לא במקום הריאשון אצלי.

איזה קול מגעיל היה לבונו אז

אני אוהב את הקול שיש לו עכשיו ואת הקול שהיה לו בהתחלה אבל אז היה לו איזה מין קול ביניים מגעיל כזה.

דווקא אז הקול שלו דומה יותר להיום

מאשר להתחלה, כבר היה לו את החיספוס, קול הביניים, אם מקשיבים היטב התחיל במהלך 83', ניכר היטב בUNFORGETTABLE FIRE עד הTHE JOSHUA TREE, זו כמובן דעתי האישית.

לין21

New member
אההההה

היום הקול שלו לא מי יודע מה.התקופה של אכטונג בייבי,הקול שלו היה במיטבו.וגם בשנים הריאשונות.

למעלה