השיר שאיילה שרה בסידרה..!!!

השיר שאיילה שרה בסידרה..!!!

משיהו יודע איך קוראים לשיר שהאיילה שרה בסידרה???.?. ואם אפשר להוריד אותו איפשהוווו????? ועם למישהו יש אותו אז שישים לינק של זה בבבבקקקשהההההההה.~~~!!!!!!!!

shirel 1211

New member
רעות...

פתחו כבר 100 שירשורים של זה, והמנהלים אמרו שהם ינסו לשים קישור להורדת השיר באתר... אגב, לשיר קוראים "מה אתה רוצה ממני
" אני חושבת...

תודה .....

אבל את יכולה לשים לי קישור כי אני חדשה כאן זה הפעם הראשונה שאני נכנסת לפורום הזה אז עם את יכולה בבקשה לשים לי קישור של זה ?????

shirel 1211

New member
אמממ...

אין לי את הקישור, הם עדיין לא שמו את זה, אבל הם אמרו שהם ינסו להשיג... סוריי, אבל אולי עם זה יעזור לך, השם האמיתי של איילה הוא שמרית לוסטיג.

תודה שיראל ..!!

אבל את יכולה לשים לי בבקשה את הקישור של זה או איפה אני יכלוה למצוא את השיר כי אני חדשה כאן זה הפעם הראשונה שלי בפורום ואני ממש רוצה את השיר אז עם את יכולה לשים לי פה את הקישור אז בבבקשההההההה ..!!

shirel 1211

New member
רעות!

ברוכה הבאה לפורום! כבר אמרתי לך, הם עדיין לא שמו את הקישור, כך שאף אחד לא יכול להוריד את השיר... אני אוסיף אותך לרשימת החברים ואני מבטיחה שכשיהיה לי את השיר אני אשלח לך אותו!

zavit2

New member
אין כמו שיראל

אתה צודקת היה ממש חמודה וניפלה היה ילדה ניפלאה

shirel 1211

New member
זהבית!!!!!!

תודה חמודה!!!!!!!!!!!!! ותתחברי למסנג'ר, אני רוצה לדבר איתך על משהו דחוףףף

korak51

New member
וואאיי תפסיקו לישאול על זה!!

אף אחד לא יודע ולאף אחד איןן

wenda

New member
לי יש את השיר של איילה

אני לא יודעת לאיזה קישור להעלות אותו כי המנהלים לא מרשים לי. למרות שזה חוקי כי היוצרים מרשים. חגית

למעלה