השיר Gone... מה הרקע? מה המשמעות?

פהמהאלש

New member
השיר Gone... מה הרקע? מה המשמעות?

אגב... אחלה שיר!

alomm

New member
אז........

אתמול חיפשתי משהו אבל לא מצאתי............ אבל.... אני די טוב בספרות אז אני ינסה לנתח...... זה בטח שיר שמדבר על מערכת יחסים שינגמרה...... מאבקי אגו.... משהו כזה......

bonowoman

New member
חחח

עתליה קרעת אותי:) בדיוק! תמיד כל שיר של U2 תוכל לפרש למשהו על דת... אוהבת יעל

alomm

New member
ניתוח שלי.....

איזמל.......מלקחיים...... אופס זה לא הפורום המתאים
טוב ככה...... you get to feel so guilty got so much for so little משפט יפה שמדבר על רגשות אשמה בקשר... AND NOT COMING DOWN... אני לא ירד......מהאגו שלי.... you wanted to get somewhere so badly you had to lose yourself along the way you change a name but that´s okay... it´s necessary and what you leave behind you don´t miss anyway אתה רוצה משהוא כל כך שתאבד את עצמך בדרך...... שוב.....לאבד מאגו.... עכשיו משהו אישי.....
כל שיר של יו2 מזכיר לי משהו... השיר הזה מזכיר לי מישהי שרציתי כל כך אבל פשוט שיחקה בי.... ובגלל זה הבית האחרון כל כך טוב you hurt yourself you hurt your lover then you discover... שיהיה לכם אחלה חג חנוכה
תבלו
ותהנו! היה לי היום אחד מהימים הטובים.......... שרק ימשך ככה

zalopa

New member
../images/Emo92.gifאתר עם הפירושים לכל השירים

תהנה\י www.dtek.chalmers.se/~d4jonas/U2MoL/Pop/gone.shtml

bonowoman

New member
ניתוח שלי

כתבתי אותו בפורומ של U2 בהייד פארק ושכחתי כבר מזה שזה כתוב פה, קבלו: You get to feel so guilty, you got so much for so little Then you find that feeling just won´t go away You were holding on to every little thing so tightly ´Til there´s nothing left for you anyway Goodbye, you can keep this suit of lights I´ll be up with the sun I´m not coming down I´m not coming down I´m not coming down You wanted to get somewhere so badly You gotta lose yourself along the way You change your name but that´s OK, it´s necessary But what you leave behind, you don´t miss anyway Goodbye, you can keep this suit of lights I´ll be up with the sun I´m not coming down Down I´m not coming down Down I´m not coming down And I´m already gone Felt that way all along Closer to you every day Didn´t want it that much anyway You´re taking steps that make you feel dizzy Then you learn to like the way it feels You hurt yourself, you hurt your lover, then you discover What you thought was freedom just was greed Goodbye, no emotional goodnight I´ll be up with the sun Are you still holding on Not coming down Down I´m not coming down Down I´m not coming down Gone, sun, done, sun Gone, sun, done, sun Sun שיר שאני התחלתי ממש לאהוב בזמנ האחרונ! הוא פשוט מקסימ ומי שלא שמע שעכשיו ילכ לשמוע בכל דרכ אפשרית:) והנה אני שוב מנתחת ומזיינת לכמ ת´מוח: Goodbye you can keep this suit of light חליפת האורות היא בעצמ הפרסומ, אתה נהיה כוכב ואתה מתעטפ בחליפת אורות נוצצת והחיימ שלכ נוצצימ, אתה כבר לא מי שהייתה פעמ הgoodbye בהתחלה אומר שכאילו בונו אומר לחבר שלו, או לעצמו, שלומ שהוא כבר לא חבר שלו, אתה יכול ללכת להיות כוכב, אני כחבר שלכ מרשה לכ ועוזב אותכ כי אתה כבר לא מי שאתה, הבנתמ??? שאר הפזמונ הוא או מנוקדת ראותו של החבר שאומרת שהוא נשאר איפה שהוא והוא יכול לחזור אליו ברגע שהוא מבינ שהוא היה אמיתי רק כשהוא לא היה מפורסמ. או מנקודת ראותו של המפורסמ שהוא כאילו נהיה סנוב והוא על הירח, הכי גבוה, והוא לא יורד.... you wanted to get somewhere so badly you had to lose yourself along the way you change a name but that´s okay... it´s necessary and what you leave behind you don´t miss anyway הייתה צריכ להחליפ את השמ שלכ ולאבד את הזהות שלכ כדל לקבל את הפרסומ והכספ. אבל בעולמ של הפרסומ אתה לא צריכ את כל החרא האמיתי הזה, את כל מה שהיית פעמ אז אתה לא מתגעגע לזה, כרגע.... AND I´M ALREADY GONE FELT that way all along closer to you every day didn´t want it that much anyway פה הוא אמר שהוא כבר gone הוא כבר לא קיימ באמת ושדווקא הוא לא ממש את הפרסומ הזה כל-ככ, או לפחות לא רוצה לשלמ מחיר כזה עליו אבל הוא עשה את זה וזה מאוחר מידי כנראה. you´re taking steps that make you feel dizzy then you get to like the way it feels you hurt yourself you hurt your lover then you discover... what you thought was freedom is just greed פה זה ממש נשמע כאילו מדובר על סמימ:"אתה לוקח צעדימ שגורמימ לכ להרגיש סיחרור אבל אז אתה מתחיל להנות מאיכ שזה מרגיש" הכוב פשוט הלכ לסמימ, ככה זה שאתה לא יכול לסבול את הלחצ של עולמ ה]פרסומ ואנחנו יודעימ שזה קורה המונ..... אתה פוגע באוהבימ שלכ ורק בסופ אחרי שעזבת את החברימ שלכ, נהיית מפורסמ, העול נהיה כבד מידי, הדרדרת לסמימ כדי לא להרגיש את הכאב, אז הבנת שזה לא שווה את זה וזה בכלל היה תאוות בצע ולא איזה שהוא רצונ להראות את כשרונכ לעולמ, אמ יש לכ בכלל... זהו בערכ מה אתמ אומרימ? אוהבת יעל

למעלה