השכרת אופניים באירלנד?

thesheep

New member
השכרת אופניים באירלנד?

מישהו מכיר את התחום? חנויות שמשכירות? לכמה זמן? מחירים? תודה.

guyavhuji

New member
יש המון מקומות שמשכירים.

הרבה אכסניות, חנויות אופניים, סתם חנויות ספורט ועוד מקומות משכירים אופניים. המחיר למיטב זכרוני עומד על כ-15 יורו ליום. בנוסף יש גופים גדולים יותר שמשכירים אופניים, כמו Raleigh Ireland.

rank

New member
גלגלעז

יא טוחן עיזים, אתה נוסע שוב? אני ואחותי עשינו סיבוב אופניים ב- slea head, בדינגל. אני מניח שיש שבכל מקום יש. עלה לנו 20 זוזים מחורבנים לשנינו ליום. האמת היא שאף שלא היינו שתי בטטות, בכל זאת היה קצת קשה (-: השאלה אם אתה רוצה אופניים לכל אירלנד. בדולין פגשתי ספרדי גוץ ושרירי שזה מה שעשה. אם אתה רוצה, אתן לך ת'מייל שלו. אם אני זוכר נכון, גם הוא חובט בעיזים. רן.

thesheep

New member
לא יחבוט עז בעז

תודה! בינתיים לא מדובר בי אלא במישהו אחר שעושה טיול לאורך כל האי עם אופניים.. בגלל זה הייתי צריך מידע יותר ספציפי.

guyavhuji

New member
אם מדובר בטיול שכולו אופניים,

אולי כדאי לו להטיס אופניים מהארץ. בחזרה הוא יכול לשלוח אותן באניה, וזה יותר זול.

Ice Age

New member
../images/Emo45.gif להטיס זו אופציה טובה

הטסתי אופניים לאירלנד בטיסה האחרונה שלי לשם. זה עלה איזה 20 דולר (כיוון אחד, השארתי אותם שם). צריך רק לארוז אותם טוב, אני עשיתי את זה בחנות אופניים וזה עלה עוד כמה גרושים. בכל מקרה האופניים בארץ זולים יחסית לשם ואם זה מסע ארוך אז עדיף להביא אותם מכאן. בהצלחה, תספר איך היה.

rank

New member
עזגל

אם תרצה, תודיע לי ואנסה לפנות לחבייר הספרדי (בתקווה שאודנו באותה כתובת מייל).

למעלה