השכרת רכב באירלנד

thesheep

New member
השכרת רכב באירלנד

המחיר המינימלי שמצאתי ל21 יום בavis ireland היה 528 אירו. גוועלד. למישהו יש רעיונות?

karengood

New member
שווה לך לשקול

בזמנו שכרנו רכב באנגליה מאחת החברות הזולות, לא זוכרת את שמה, קנינו ביטוח מורחב גם לאירלנד ויחד עם דמי הנסיעה במעבורת זה עדיין יצא הרבה יותר זול מטיסה מאנגליה לאירלנד + שכירת הרכב. אם אינני טועה, החברה נקראה KENNING אבל אני לא בטוחה. שווה לבדוק ואז תוכל גם למצוא טיסה זולה יותר לאנגליה.

jonbaum

New member
תכנס לאתר של Ryanair

ותעשה קליק על CHEAP CARS. מגיעים למקום מיוחד באתר של הרץ. עשיתי שם חיפוש פיקטיבי ל-21 יום למכונית הכי קטנה (פיאט פנדה או משהו כזה) ויצא 394 יורו - שזה בסך הכל 18 יורו ליום. לא מאמין שתמצא יותר זול מזה.

thesheep

New member
תודה לכם.

אני רואה שטווח המחירים נע בין 350-380 מינימום. אני צריך לבדוק אם משתלם יותר לשכור רכב או לנסוע באוטובוסים והרכבות.

guyavhuji

New member
פגשתי פעם ישראלים

ששכרו מהארץ דרך חברה ישראלית (אלדן אני חושב) ויצא להם זול משמעותית. נסה ליצור קשר עם חברות בארץ.

thesheep

New member
מישהו שמע פעם על Easy Terra?

הם מאד זולים. מעניין לדעת אם הם אמינים.

jonbaum

New member
לא מכיר אבל

מעניין שעשיתי חיפוש מה-1 ליולי עד ל-21 ביולי, משדה התעופה של דבלין וחזרה בשדה התעופה של דבלין, והכי זול יצא איזה 380 יורו. עשיתי את אותו החיפוש בדיוק, אבל את שדה התעופה של דבלין החלפתי בבן גוריון, והכי זול יצא מעל 650 יורו.

Ice Age

New member
נראה לי הכי זול לשכור מהארץ

אני הזמנתי דיל בשנה שעברה שכלל טיסה+רכב לשבוע במשהו כמו 650 דולר בלבד.

למעלה