השליח

alonhablon

New member
השליח

היי, קוראים לי אלון ואני השליח המיועד של הסוכנות היהודית לקהילה היהודית של ג'מייקה (כן, זה ברצינות). חשבתי שאולי כדאי לפני שאני יוצא לשליחות, להכיר קצת את סצינת הרגאיי הישראלית. אז הנה באתי. סי יו אראונד, אלון

Carcass

New member
ואי אחי,

אתה תצטרך המון כוח שיכנוע כדי לגרום להם לעזוב חחח. בהצלחה.

alonhablon

New member
תגובה

לא אחי, אם מישהו מהם ירצה לעשות עליה, כמובן שנתמוך בו וניתן לו את כל הכלים הנדרשים. אבל המטרה הראשונית והמרכזית היא לעבוד על חיבור של הקהילה שלהם לישראל וליהדות.

xXx Shiraz xXx

New member
WELCOME

אלון הבלון חחחח בהצלחה שיהיה לך :) תרבות רגאיי ישראלית? במילה ומספר: התקווה 6. חחח הייתי חייבת. יום טוב. BLESS

Grand Master G

New member
שתבין שמאז שראיתי את הכתבה

במעריב, אני לא מפסיק לקנא, למרות שאתה בסופו של דבר הולך לעבוד שם ולא בדיוק יוצא לנופש. ד"א אולי תשתף אותנו במידע שיש לך לגבי הקהילה היהודית שם? אני חייב להודות שלמרות שהצלחתי לעבור בכמעט כל המקומות המרכזיים באי, לא ראיתי שום עדות לקהילה יהודית.. ודווקא חיפשתי! החלום שלי היה ליסוע בכפרים הקטנים ב-Blue Mountains ולמצוא איזה בית כנסת קטן, אבל לא ראיתי כלום. בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה

אהלן!

הייתי ממליץ לך להכיר את סצינת הרגאיי הג'מייקאית, היא יותר גדולה ו, אתה יודע אם אתה כבר שם אז למה לא?
נשמח לקבל קצת פרטים - איפה אתה הולך לשהות? בקינגסטון? מה התוכניות שלך כדי לקדם את מטרת השליחות? האם אתה מתכוון להקים דוכן או מתחם כלשהו באי, או להסתובב באי בכל מיני מקומות ולארגן אירועים שקשורים ליהדות ולישראל? בקיצור, מתעניינים...

ב ז ו ק ה

New member
כל הכבוד

קודם כל תעשה חיים. נשמח מאד אם תשתף קצת: באיזו קהילה מדובר, כמה יהודים יש שם בכלל?.. מי יודע, אולי יום בהיר אחר יגיעו לכאן עולים מג'מאייקה. גדול. ברוך הבא.

למעלה