השלל שלנו משבוע הספר

S r 35

New member
השלל שלנו משבוע הספר

קנינו ספרים לילדים בלבד, כי אנחנו (הזוגי ואני) באמת מוצפים בספרים. רון קיבל את "התנין שחשב רק על עצמו" ואת "הצב בצבוץ" של רינת הופר המקסימה. ניר קיבל את "מבול, נחש ושתי תבות" - סיפורי התנ"ך לילדים מאת מאיר שליו ואת "לגעת לדעת יום ולילה" - ספר שמסביר "איפה מסתתרת השמש בשעות הלילה? מדוע אין הירח עגול תמיד? ומה קורה כשאנו ישנים?" בדרך חווייתית שמשלבת ניסויים כייפים, שהילדים יכולים לעשות. אחרי ששוטטנו בדוכנים וקנינו את הספרים, קינחנו בארוחת ערב בפיצה פופולו. הילדים כבר
וגם אנחנו בדרך לשם
לילה טוב

לדפנוש ולעדן....

אני עייייפה מהההההההההההשלתמות !!! הולכת לישון!!! מה איתכן חברות? הכל בסדר אצלכן? המנהלת שלי אמרה שאנחנו שובתות ביום רביעי הזה!!! שזה אומר כן מגיעות לבית הספר אבל לא מקבלות קהל!!! חחחחח ! חלום של כל מורה בימים אלה!!!! טוב.............. נדבר >< לילה טוב חלומות פז

S r 35

New member
עוד משהו על שבוע הספר ...

השמועות אומרות שרון לשם מגיע לחיפה ביום חמישי הקרוב והוא ישב בדוכנים (בהיכל הספורט, רוממה). אז מי שרוצה לפגוש את האיש שכתב את הספר המדהים הזה ("אם יש גן-עדן") ואולי ללחוץ לו את היד ואפילו לקבל הקדשה... אומרת לכם שתדעו.. אני מנחשת שיהיה תור ארוך מאוד ליד הדוכן שלו ... הספר האיום והנורא והיפה הזה לא יוצא לי מהראש. אחותי קוראת אותו עכשיו וגם היא מרותקת. מנצלת את ההזדמנות להמליץ עליו שוב.
הספר ההזוי של שבוע הספר השנה - ספר שכתב בצלאל אלוני על עפרה חזה. גם שבע שנים אחרי מותה הוא לא מניח לה לנוח בשקט וממשיך לעשות כסף על חשבונה. הספר, תאמינו או לא, נחטף. בעיני זה מגעיל!

למעלה