השלמת חוסרים לדוח שנתי

dory30

Well-known member
שלום, אני צריך להגיש עד יום ראשון הקרוב דוח שנתי למס הכנסה (עבור העסק שאני עובד בו) לשנת 2019. כדי להגיש אצטרך מספר חשבוניות (שאין לנו ולא הגיעו לידי רוה"ח שלנו)- מים, חשמל וארנונה מטעם עיריית ת"א. איך אפשר לקבל מהרשויות בצורה המהירה והיעילה ביותר את המסמכים הרלבנטיים לתקופה? תודה.

GoldenEyes

Well-known member
שלום, אני צריך להגיש עד יום ראשון הקרוב דוח שנתי למס הכנסה (עבור העסק שאני עובד בו) לשנת 2019. כדי להגיש אצטרך מספר חשבוניות (שאין לנו ולא הגיעו לידי רוה"ח שלנו)- מים, חשמל וארנונה מטעם עיריית ת"א. איך אפשר לקבל מהרשויות בצורה המהירה והיעילה ביותר את המסמכים הרלבנטיים לתקופה? תודה.
מים תפנה לחברת מי אביבים , ישלחו לך במייל
חברת חשמל צריך אורך רוח , תבקש שישלחו לך במייל. אני את חשבונות החשמל מקבל במיילים ככה שהם נשמרים לי בתיבת הדואר.
עירית תל אביב אני חושב שלמעט מתדפיס לא תקבל מעבר לזה , ולא יודע אם הם ישלחו בכלל במייל או בפקס. הכי טוב ללכת אליהם ולהוציא תדפיס.

k-don

Well-known member
אפשר אולי לקבל העתק חשבוניות באתר האינטרנט הרלוונטי

dory30

Well-known member
מים תפנה לחברת מי אביבים , ישלחו לך במייל
חברת חשמל צריך אורך רוח , תבקש שישלחו לך במייל. אני את חשבונות החשמל מקבל במיילים ככה שהם נשמרים לי בתיבת הדואר.
עירית תל אביב אני חושב שלמעט מתדפיס לא תקבל מעבר לזה , ולא יודע אם הם ישלחו בכלל במייל או בפקס. הכי טוב ללכת אליהם ולהוציא תדפיס
אעשה זאת, תודה. בלי קשר, אני מסדר כל מיני מגירות וקלסרים שבהם צברתי מסמכים שנים על גבי שנים. אולי יצוץ משהו.

GoldenEyes

Well-known member
אעשה זאת, תודה. בלי קשר, אני מסדר כל מיני מגירות וקלסרים שבהם צברתי מסמכים שנים על גבי שנים. אולי יצוץ משהו.
במיוחד בתקופה זו כשיש סגרים , מצאתי המון זמן לדברים ששנים לא עשיתי , תמיד הכל מתוייק אצלי בקלסרים.
למשל , כל הדוחות השנתיים מהביטוחי מנהלים שלי קיימים באתר של חברות הבטוח , הורדתי ושמרתי על המחשב, מה שהיה לי מודפס , נגרס.
כל חשבונות הארנונה נסרקו ונשמרו במחשב בספריות ותתי ספריות , כך גם חשבונות חשמל.
יש לי גם קלסר ששמרתי בו את כל החשבוניות קניה ותעודות אחריות , רפרוף העלה שחצי מהם כבר לא קיימים אצלי - יאללה לגריסה :)

dory30

Well-known member
במיוחד בתקופה זו כשיש סגרים , מצאתי המון זמן לדברים ששנים לא עשיתי , תמיד הכל מתוייק אצלי בקלסרים.
למשל , כל הדוחות השנתיים מהביטוחי מנהלים שלי קיימים באתר של חברות הבטוח , הורדתי ושמרתי על המחשב, מה שהיה לי מודפס , נגרס.
כל חשבונות הארנונה נסרקו ונשמרו במחשב בספריות ותתי ספריות , כך גם חשבונות חשמל.
יש לי גם קלסר ששמרתי בו את כל החשבוניות קניה ותעודות אחריות , רפרוף העלה שחצי מהם כבר לא קיימים אצלי - יאללה לגריסה :)
מי שכיף לו ושמח- כף ימחא. אני לא ממש מסודר כמוך, מעולם לא הייתי. בזכות השירות הצבאי, אפשר להגיד שהיום זה בלגן מסודר. אסתדר איכשהו.

למעלה