השם שלי הוא מאור פז. אתם חושבים שאני כוכב, אבל אני לא כוכב. אני השמש עצמה.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
מאור פז תדרוש מהנוכחים שגם יצדיעו לך.|מצדיע||חייל|
אני לא מ"פ. אני מלך.

266140df7657a88b30083bd4e5641579.jpg

הצדעה זה לא מספיק, אני מצפה להשתחוות. ואני כבר יודע בדיוק איך אני רוצה שישתחוו בפניי. יש עמוד ויקיפדיה לאקט ההשתחוות כולל תמונה של סוגים שונים של השתחוות. בחור מספר חמש משתחווה כפי מה שראוי פחות או יותר שישתחוו בפניי, אבל גם אם אני לא רוצה שממש ישכבו על הרצפה מולי כמו מה שעושה בחור מספר שש, בחור מספר חמש כן היה יכול קצת יותר לכופף ולהנמיך את הגב שלו.

1713835872544.png

אני לא מ"פ. אני מלך.

צפה בקובץ המצורף 102268

הצדעה זה לא מספיק, אני מצפה להשתחוות. ואני כבר יודע בדיוק איך אני רוצה שישתחוו בפניי. יש עמוד ויקיפדיה לאקט ההשתחוות כולל תמונה של סוגים שונים של השתחוות. בחור מספר חמש משתחווה כפי מה שראוי פחות או יותר שישתחוו בפניי, אבל גם אם אני לא רוצה שממש ישכבו על הרצפה מולי כמו מה שעושה בחור מספר שש, בחור מספר חמש כן היה יכול קצת יותר לכופף ולהנמיך את הגב שלו.

צפה בקובץ המצורף 102269
מצטער,בלי תמונה אין לך הוכחה.

הקשקוש מהבית ספר שכתבו אפשר לפרש אותו בהרבה דרכים.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
מצטער,בלי תמונה אין לך הוכחה.
תמונה בשביל מה? להוכיח שאני מלך או שאני חתיך? לא הבנתי, אתה רוצה שאני אעלה לפה תמונת פנים? אתה לא קצת חצוף? טוב שלא ביקשת ממני את התמונות של ההתכתבויות עם הבחורות בוואטסאפ (ההתכתבויות בטינדר זה עוד בקטנה. ברגע שמבינים שזה-זה, עוזבים את הטינדר ועוברים לוואטסאפ מאוד מהר. רוב ההתכתבויות זה שם).
הקשקוש מהבית ספר שכתבו אפשר לפרש אותו בהרבה דרכים.
היה כתוב "יפה תואר", איך עוד אפשר לפרש את זה? 😂

אפילו להעלות את התמונה הזאת זה היה וואי טו מאץ'. כל המתנגדים היו צריכים לקלל אותי בכל הקללות הכי קשות ונוראיות שיש במשך שנה וחצי לפני ש"נשברתי", בגדתי בצניעותי כאחת מן התכונות הבולטות שלי והעליתי את התמונה ההיא, שמוכיחה כמה שאני מלך.

שתבין, חלק מהבנים האחרים, אולי היו מלכי הכיתות שלהם. אני הייתי מלך התיכון.

0804HOTDS01-f1f48e3.jpg

לפני כן, הייתי מלך חטיבת הביניים.

992a6a233979481f98be0aa50c6a6279.jpeg

לפני כן, הייתי מלך הבית-ספר היסודי.

boys-deluxe-king-costume.png

לפני כן, הייתי מלך הגן.

quand-l-enfant-roi-devient-ado.jpeg

ולפני כן, הייתי מלך הפעוטון.

R.jpg

ומה אני אהיה בעתיד? מלך העולם.

139789f3ed4c221fe272b38a463384be.jpg

היה כתוב "יפה תואר", איך עוד אפשר לפרש את זה? 😂
יפה תואר בתיכון זה לא אומר.

יכול להיות שמי שכתב התחנף אליך כי ידע כמה זה חשוב לך.

בתיכון כולם כמעט יפים חוץ מהתמונה של המלך בתיכון ששמת ;)

אהבתי את הרעיון של המלך בכל שלב עם התמונות. (y)

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
יפה תואר בתיכון זה לא אומר.

יכול להיות שמי שכתב התחנף אליך כי ידע כמה זה חשוב לך.
עשרים תלמידי הכיתה חולקו לארבע-חמש קבוצות של ארבע-חמש תלמידים, וכל קבוצה הייתה צריכה לכתוב ארבע-חמש חמשירים על רשימה של ארבע-חמש תלמידים שהם קיבלו, ושאותם תלמידים באותה רשימה, כמובן לא נכללו הם בעצמם בקבוצה שכתבה עליהם את השרשור שלהם.

משמעות הדבר היא שהחמשיר שנכתב עליי, כמו כל החמשירים האחרים שנכתבו על כל התלמידים האחרים, נכתב על-ידי ארבע-חמש תלמידים שהיו צריכים להסכים ביניהם על כל משפט שהם כתבו עליי. זה כבר כשלעצמו מראה הכול. בנוסף, ארבע-חמש תלמידים זה בין 20% ל-25% מכל הכיתה, ולכן ניתן להניח שמדובר בדעה מייצגת שניתן להכלילה על הכיתה כולה, ומשם על כל השכבה וכל הבית-ספר, ולכן הנה, עובדה, שאני יפה תואר.
בתיכון כולם כמעט יפים
ממש לא.
חוץ מהתמונה של המלך בתיכון ששמת ;)
אני לא חושב שהוא לא-יפה. אם הייתי חושב ככה, הוא לא היה נמצא בכלל במאגר התמונות שלי של מלכים, אבל אתה זכאי לדעתך 🤷‍♂️
אהבתי את הרעיון של המלך בכל שלב עם התמונות. (y)
תודה :)

אני אוהב לשים תמונות בתגובות שלי ובפוסטים שלי (תמונות שכמובן קשורות לנושאי התגובות והפוסטים). אני לא מבין למה לא יותר אנשים עושים את זה 🤷‍♂️

אני לא מבין למה לא יותר אנשים עושים את זה 🤷‍♂️
מטריח...

ופחות חשוב היופי שמתבגרים כי מה לעשות הוא נעלם.

גם עיניין של אנרגיה אל תשכח שאתה הכי צעיר כאן שפעיל ויכול במהירות לשלוף

ולשים תמונות רלוונטיות.

חוץ מזה אנשים מבוגרים לא חייבים תמונה בניגוד לילדים הם יודעים במה מדובר :LOL:

השימוש אצל מבוגרים בתמונות הוא יותר אינסטרומנטלי,למשל ג'ו שם תמונה של חאן יונס מופצצת

בשביל להעביר איזה נקודה ברמה של תמונה אחת שווה אלף מילים ולא סתם בשביל "שיהיה יפה".

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אני לא מ"פ. אני מלך.

צפה בקובץ המצורף 102268

צפה בקובץ המצורף 102269
סדרת התמונות שהבאת באה להסביר כיצד איש חמאס חוטף כדור בבטן ולאט לאט נופל ומת.
אקט השתחוות עאלק.

למעלה