השפעה באמצעות מחשבה

ayalashr

New member
השפעה באמצעות מחשבה

שלום קרן. שאלה שמעניינת אותי הרבה זמן.... האם את חושבת שאדם אחד יכול להשפיע במחשבה שלו על מה שקורה לאדם אחר?

להשפיע על רצון חופשי של אדם אחר

מאחר ואת לא ספציפית, אענה בכלליות.
השפעה על רצון חופשי של אדם, אנו מכנים ברוחניות, מאגיה שחורה (כישוף שחור), מדובר בנשים מסוימות (יש המכנים אותן מכשפות) שאומרים שיש בכוחן להשפיע על בחירתו של אדם, או לקלל אותו במשהו לא טוב שיקרה לו בחייו.
ומאחר וכולנו תופסים אמונות לפחות ברמה גנטית, שמאפשרות השפעה של קללות עלינו, יש אומרים שזה עובד.
לא אחת הגיעו אלי אנשים עם תחושה שקיללו אותם ולכן אין להם זוגיות כבר שנים, או שהם לא מצליחים בשום דבר שהם עושים וכד'. אם יש לכם חשש כזה, כדאי להגיע למטפל על מנת שיבדוק אם זו קללה, ואם כן אז יסיר אותה ממכם.

אפשרות אחרת של להשפיע על אדם אחר, ממקום רוחני וטוב, הוא לעשות שינוי פנימי בתוך עצמי, ואז בהכרח השינוי שבתוכי יהדהד לאנשים סביבי ויביא לשינוי בהתנהגותם כלפי.
מקרה לדוגמא שהגיע אלי, אישה כבת 40 שכל הזמן היו עימותים בינה לבין אמא שלה. בתהליך טיפולי שחררנו מהאישה את המשקעים שהיו לה מהעבר מול אמא שלה, והראנו לה פרספקטיבה רחבה של האמא בכל מיני ארועים כאובים.. ביום שאחרי הטיפול היא מספרת שאמא שלה פתאום חייכה אליה וחיבקה אותה, מה ששנים לא קרה, והיחסים ביניהם השתנו לטובה מאוד מאז אותו תהליך טיפולי.
זו דוגמא לכך שכאשר אני משנה משהו בעצמי, הסביבה גם משתנה. השינוי שבי הדהד הלאה. ליקום.

לדעתי כן

יש אנשים שיכולים להשפיע על בני אדם ולהשתמש בהם כזומבים
לדוגמא ראשי כתות למינהים שמשפיעים על בני האדם

אם ראית בעבר את הסרט "הגל" על מורה להיסטוריה שהוכיח לתלמידים שלו שגרמניה הנאצית נוצרה בשל השפעות תת-הכרתיות.
הוא עשה אותו דבר לתלמידים שלו!והפסיק את הנסוי שהכל יצא מכלל שליטה
בעיקר מתלמידים שהשפיעו בכח על תלמידים אחרים "והגל"היא הדרך החדשה לחיות.

גם אצלנו בארץ יש את גואל רצון שהשפיע על בחורות צעירות בעיקר דרך הפינוזה דרך העיניים,ויש את הסבא הצרפתי מיורשלים שהשפיע על בחורות צעירות עדין אין לי מושג איך עשה זאת.
ובעבר היתה עוד אחת "כוהנת" מצפון תל אביב שהיא מעין ראש כת ולקחה כספים של אנשים..

ולפי השמועות גם נשיא ארצות הברית ונשיא רוסיה מוגנים על ידי "שומרים "מומחים שתפקידהם למנוע השפעה חיצונית מבחוץ על מוחם של הנשיאים. הם מן מיסטקנים או משהו דומה לזה..

לפי זה אפשר לראות שכמעט בהכל מדובר בכתות אם בדיבורים או מעשי היפנוט
או השפעות מיסטיות אחרות. אני לא הייתי מזלזל באנשים מסוכנים שיכולים להשפיע על אחרים ולהפוך אותם לזומבי עד כדי שאנשים יתנו את רכושם וגופם .

השפעה על מחשבה של אדם אחר

כדי שאדם מסוים ישפיע על אנשים, הוא צריך כמובן יכולות מנהיגות/הובלה, והם צריכים להחזיק בצורך וברצון לא מודע במישהו שיוביל אותם.
ראשי הכתות שתארת הם אותם אנשים שעשו שימוש לרעה ביכולות המנהיגות שלהם, ולקחו אנשים שהיו זקוקים לאהבה, ביטחון, יציבות, ובתמורה הם הפכו כאילו שפוטים שלהם.
בוודאי אין כאן זלזול באנשים כאלה, אלא הזמנה לנקוט משנה זהירות.
מה שהתכוונתי קודם בדברי, שהשפעה על מחשבה של אדם אחר, אין בה בחירה חופשית לאותו אדם, ולכן לדעתי אסור.

למעלה