השפעת הירח המלא על הגבר

ענבר.

New member
השפעת הירח המלא על הגבר

אותי זה מצחיק, הודעות מהסוג הנ"ל. אני מקווה בשביל אותו דולפין שזה רק סוג של הומור ירוד שהוא מנסה לפתח בשרותים במשרד המכירות שלו, ולא איזו, חלילה, מחלה קשה. עתירה לבג"ץו דולפין יבשה ו 13:31 | 03/11/05 אנו קבוצה של גברים מענף השיווק והמכירות בהדרכתי וביוזמתי עומדים מאחורי התוכנית של תכנון הגשת עתירה לבג"ץ בנושא הבא: אישה בזמן המחזור החודשי הנוהגת ברכב מסוכנת לא פחות מאדם שיכור או שנמצא בהשפעת סמים / תרופות. אנו מעוניינים לקדם הכרה של הממסד ומשרד התחבורה בראשו בסיכון הנ'ל. כאשר ברשותנו חוות דעות מרופאים ומומחים שונים אשר מאשרים " תופעות נפשיות שונות " באישה אשר נמצאת בזמן המזחרו החודשי, תופעות לוואי שאינן נופלות רחוק מתופעות לוואי של אדם הנמצא תחת השפעת אלכוהול / סמים / תרופות או התנהגות נפשית המחייבת טיפול. משרד התחבורה אוסר איסור חמור לנהוג ברכב כאשר אחד מאלו תקף. אנו שואלים מדוע הפריצה בחוק המאפשרת לנשים לנהוג ברכב ולסכן חפים מפשע ואין חוק המונע מהן לעשות כן. חוק או הוראה כלשהיא בנושא לא תמנע תאונות אבל אולי תגרום לאישה בזמן המחזור החודשי שלה לחשוב פעמיים לפני שהיא תעלה להגה,המחשבה שחלילה יקרה משהו והיא תיבדק ותימצא בזמן מחזור חודשי תגרום לפסילת רשיונה תעשה את שלה. נשים רבות לכאורה אינן מודעות אפילו לעובדה שבזמן המחזור החודשי הן במצב שונה מאשר בימים רגילים ולכן הגדלת המודעות בתקשורת לבעיה הזו היא גם הכרחית. אשמח לקבל מידע מבאות פורום מכובד זה על התסמינים השונים אשר אתן חשות במהלף קבלת המחזור החודשי ועד כמה הוא משפיע עלייכן נפשית. כמו גם האם חשתם שאתם מסכנות אחרים על הכביש בגלל הנושא הנ'ל. עצות כלליות לקידום הנושא יתקבלו בברכה דעות נוספות של מומחים יתקבלו גם הן בברכה. בכבוד רב

שמעתי פעם איזה סיפור

על אישה בזמן מחזור שרצחה מישהו ויצאה זכאית בגלל אותם טיעונים. את חושבת אולי נשלח כמה נשים במחזור לעמותת "גברים" הזאת?

ענבר.

New member
לעמותת ה"גברים" הזו

אני בעד לשלוח: כמה מוצרי קוסמטיקה לעידון וריכוך החשיבה, קילו טמפונים להבנת המצב, כמה שפופרות צבע בלונד, שיהיה להם כיסוי למשפט - בלונדה תמיד מטומטמת. אולי, בעזרת המוצרים האלה, הם יתחברו קצת לצד הנשי שבהם, מה שהולך ונהייה אופנתי בימים דחוקים אלה.

להלן תגובתי

גבר פונה לאישה לאחר פעילות מיטתית ושואל" יקירתי לא היית רוצה להיות לפעמים גבר"? עונה האישה:"לא, ואתה"?

למעלה