השקט שנשאר

השקט שנשאר

השקט שנשאר ביצוע: שירי מימוןמילים: אייל שחר ופיני אורנבייבלחן: פיני אורנבייב הייתי כעיוורת לאור היום מרוב ההגיון לא נשאר מקום רועדת לידך והסם שבי עוד לא נגמר נושמת לי ממך והטעם כבר מר. המבט אחר והקור חודר אתה מסתתר, את גופי שובר המבט אחר והקור חודר איך עוד יום עובר בלי נשימה. לילה בא לאט, הזמן נעצר לילה ואתה השקט שנשאר רגע אחד נופלת איתך בסוף המשחק. בערב שוב חומקת מהרחוב מתוך האפילה מנסה לחשוב עוד קצת עליך עוברת עוד דקה ארוכה שמרגישה כמו נצח וריק בלעדיך. המבט אחר והקור חודר איך עוד יום עובר בלי נשימה. לילה בא לאט, הזמן נעצר לילה ואתה השקט שנשאר רגע אחד נופלת איתך בסוף המשחק הזמן נעצר לילה ואתה השקט שנשאר רגע אחד נופלת איתך בסוף המשחק.

yuviz

New member
תגידו..

התבלבלתי או שזה פורום של שירי..?? ..אני יודעת שלא.. זה לא פורום שלה זה של ראש גדול אם שכחתם =\\

Ben LeVi 232

New member
הפורום במשבר זהות

חחח..זה לא מצחיק אותי אמנם, אבל אין הרבה מה לעשות חוץ מלהמשיך ולבקש להפסיק.

sapir161

New member
בן אתה צודק!!!!!!זה לא ראש גדול זה

ראש זבל חחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח... משבר זהות...יואוווווווווווווווווווווו קרעת אותייי

ayeltush1

New member
אנשים עשיתי גירסה חדשה לשיר....

הבלדה שלי עלייך לכל מי שמכיר !! אז רשמתי על יובלוש המושלם שלי שאני מתה עליו (יובל אברמוביץ) יום של גשם דיכאוני יושבת וכותבת את שאני, רוצה להגיד לך,פשוט לא מסוגלת מנסה מחדש אבל אני לא מתפקדת הבלדה שלי על יובל אומרת הכל ללכת שבי אחריך, כי קשה לי בלעדיך הבלדה שלי על יובל כמו הים הגדול, אתה נימצא עמוק בתוך ליבי אתה כל כך מושלם טיבעי שוב מביטה בך, בכל תמונה שלך החיוך שלך אותי כובש, אתה כל האושר, הטוב והטהור, אתה נותן לי את הכח, אתה נותן לי את האור הבלדה שלי על יובל אומרת הכל ללכת שבי אחריך, כי קשה לי בלעדיך הבלדה שלי על יובל כמו הים הגדול, אתה נימצא עמוק בתוך ליבי אתה כל כך מושלם טיבעי תגיבו

ayeltush1

New member
נחח אין תגובות?.......

תגיבו זה חשוב לי בבקשההההההההההההההההה תגידו כל משבא לכם

קבלו את המושלמתתתתתתת..

אעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאאעאעאעאעאע... =============================>>>

אעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאע../images/Emo99.gif

תגידי את רוצה להרוג אותי?!?!?! אני מתהההההההההההההההההההההההההההה איזו מושלמתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

לירןןןן

New member
גאדד שלמותתתתתתת

פגשתי אותה היא מזה מותקקקקקקקקקקקקקקקקקקק כפרה עלייההה איזה מושלמת היאאאאאאאאאאאאאאאאא אלוהיםםםםםםםםםםםםםםםםםםם קבלו חתימה כפרה על הכתב שלהה!!!

לירןןןן

New member
אז ככה

היה הופעות בשדרות להזדהות עם התושבים עקב הקאסמים אז אני נכנסתילמאחורי הקלעים (קפצתי מהגדר :) ונשקתי אותה התרגשתי מאוד לראות אותה היא הייתה עם כל מנחי אקזיט היא מושלמת במציאות פי מאה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה