השקעה בוויסקונסין

• פותח הנושא SleepyJoeWillKillUsAll__
  • פורסם בתאריך
S

SleepyJoeWillKillUsAll__

Guest
אהלן ניר,
הציעו לי לאחרונה להשקיע בוויסקונסין בבית פרטי בעלות של כ200,000$.
עם תשואה משוערת של כ7% לאחר שיפוץ שמוערך ב35,000$.
מה דעתך על העסקה? נשמע הגיוני או שעושים עלי סיבוב?

vinney

Well-known member
עושים עלייך סיבוב, בוודאי. אבל זה לא צריך להטריד אותך, ברור שמי שמציע לך עסקה ירוויח, דהיינו ״יעשה עלייך סיבוב״, אחרת לא היה מציע לך את העסקה. השאלה היא לא אם ״עושים עלייך סיבוב״ אלא האם העסקה כדאית לך.

הערות על מספרים:

7% תשואה על השקעה של 235 אלף זה צפי ל1350 הכנסה לחודש. זה משהו שתצטרך לבדוק את ההיתכנות שלו. מה השוק בשכונה הספציפית? מה השכירויות לנכסים מסוג זה? מה התחלופה של דיירים? וזה, אני מניח, תשואה ברוטו, אז צריך גם לבדוק מה יהיו ההוצאות, המסים, הדמי ניהול, וכד׳. בפועל, גם אם תשכיר את הבית ב1350 דולר לחודש, תקבל לכיסך במקרה הטוב חצי.

שיפוץ ב35 אלף נשמע כמו שיפוץ די קוסמטי. צובעים את הבית מבפנים ומבחוץ ומשפצים כמה ארונות וזה כמה שזה יעלה. זה יכול להיות מצוין לבית אחד, ולחלוטין לא מספיק לבית אחר. מה בדיוק צריך לשפץ? איך בדיוק הגיעו להערכה הזאת? זה משהו שתצטרך לבדוק.

ניר בבגני

Member
מנהל
הי
אם יש לקוחות משקיעים שקנו לפניך ויכולים להעיד שהם מקבלים תוצאות בהלימה לציפיות כבר כמה שנים, לא כמה חודשים, אז זה סימן חיובי בשבילך.
לשאלתך לגבי סיבוב עליך אז מה שאני מציע לך לעשות זה לברר מה שווי נכסים משופצים דומים שנמכרו לאחרונה באזור?

יש כמה דרכי פעולה אפשריות לבדוק את זה
בין אם בעצמך או באמצעות דוח CMA של מתווך ובמקרה השמרני באמצעות שמאי נדל"ן.

בהנחה ורכשת נכס במחיר מותאם לשוק אז זה משאיר לך מרחב גמישות למכור בהמשך.
עם זאת, חשוב לזכור רכישה במחיר טוב ביחס לשוק לא ערובה שתצליח בהשכרה, ולכן פתחתי בהמלצה לבדוק מוניטין קודם.

הסברתי כאן עוד על הנושא של בדיקת שווי נדל"ן ללמוד עוד:

למעלה