השרשור החיובי אז קאמינג באק..

shaya23

New member
השרשור החיובי אז קאמינג באק..../images/Emo6.gif

טוב כמו שאתן יודעות הילעע עזבה את הפורום
והיא פתחה כמה פינות בפורום.. ביניהם גם השרשור החיובי אני התנדבתי [איזה חמודה אני] לפתוח במקומה את השרשור החיובי כל יום שבת\ראשון... אז... אתן יודעות מה לעשות..

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif*משפת פעולה* ../images/Emo13.gif

בלה. ראשון- לא היה כלום טוב. שני- היה מאוט משעשע בדרמה. ^^ אבל חוצמזה.... כלום. אוה והיה לי בית לבד בערך כי אבאמאחותקטנה לא היו פה. ^^ שלישי- זה היום!
היה לי יום די חרא, אבל עכשיו ישלי מצב רוח טוב. >< איזה מוזאר
רביעי- נמ... כלומו טוב. חמישי- יש רכיבה! ^^ ונגמר השבוע גם.
שישי- עבודה.
לא באלי ^^ שבת- נמנ. יש גילמורמ כושפות והאוס. >< [עצוב, איי קנואו
]

kittycatbone

New member
סליחה שלא כתבתי../images/Emo122.gif

פשוט הממ.. בעקרון אני לא ממש מוצאת משהו חיובי בשבוע הזה..
אבל אני אנסה: יום ראשון- סתם לחץ ובלעכס. אבל לפחות היה שיעור גיטרה
יום שני- היה ציור בצפר
ואחרה"צ מוזיקה שזה כיף, חוץ מהמבחן שלא ידעתי כלום אליו ולא עניתי ממש הרבה בו..
(לפחות תשובות נכונות הכוונה
) יום שלישי- היה מבחן באנגלית
(זה לא דבר חיובי
) יום רביעי- אין ממש משהו *טוב*. יום חמישי- יש את המחזמר בערב
אבל זה לא כל כך חיובי, כי בגלל קונצרט של התזמורת אני אולי לא אוכל בכלל להספיק להגיע למחזמר
וזה הפעם האחרונה מתוך שלוש שלא ראיתי את השתיים הראשונות שהיו שמציגים את המחזמר. בכל מקרה, גם זה, וגם מיד אחרי בצפר כביכול אני צריכה ללכת לשיעור כינור, אחריו מיד לחזרה/קונצרט ומיד אחריו (לפחות אני מקווה) למחזמר. כלומר שלא תהיה לי אפילו שנייה אחת בבית. ככה שאני שוקלת להבריז משעתיים ביולוגיה בסוף היום כדי שאני אוכל להיות קצת בבית..
יום שישי-סופשבוע. יום שבת- סופשבוע

shaya23

New member
**היום גיליתי שביולוגיה זה חשוב...

היה לי מבחן ולא ידעתי כלום.. =[

kittycatbone

New member
חח..

לי למבחן האחרון לא היה זמן להתכונן אז בקושי התכוננתי ואיכשהו קיבלתי 83!!
הו, וגם טכנית זה חובה אצלינו ביולוגיה, אבל אני יכולה לעשות פטור.... אז אולי אני פשוט אחליט בסוף שאני לא רוצה ללמוד... (למרות שזה מלחיץ, כי המנהלת שלי אמרה לי לחשוב טוב טוב אם אני רוצה לעשות אתזה כי ביולוגיה זה טוב לתעודת בגרות
והמורה שלי אמרה לי שהיא לא תתן לי לפרוש
)

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifוי, ביולוגיה, איכ |:

בלע, במבחן האחרון עשיתי דברים בערך לפי מה שלימדו אותנו בכיתה ה' XDDD ו ו הייתי בטוחה שאני נכשלת בערך ובסוף קיבלתי 95! [96.
איי דימנד מיי נקודה
:XXXXXXXX *בורחת*] זה היה שוק. ^_______^ |גאה|

Funky Fish1

New member
הממ...אין ממש משהו חיובי בשבוע...

*פסימית* ראשון-הייתי חולה שני-הייתי חולה, והיו הפגזות באזור אז זה היה ממש מפחיד...חחח שלישי- היום
היה בסדר...לא משהו מרגש במיוחד :-\ דיברתי עם חברה בטלפון והיא אמרה שמהבצפר שלה (אנחנו לא באותו אחד) שומעים בומים...כנראה שזה היה יריה של צה"ל או משו...היה קטע ממש מצחיק באוטובוס: אני ישבתי עם חברה שלי בבוקר ודיברנו בסבבה, פתאום היה קול של יריה והיא ממש קפצה וכזה "מה זה היה?!?!"...חחחח היה מצחיק
רביעי-אין שומדבר מעניין...איזה אירוניה-היינו אמורים לעשות מחר תרגיל ירידה למקלטים...חחח חמישי-סופ"ש!!
זהו למגילה הקטנה שלי
מי שקראה שתשרשר

Funky Fish1

New member
חחחח

אני שונאת את התרגילים האלה... תמיד יושבים בתוך המקלט איזה 10 דק' ומחניק ומגעיל וכל אחד נושם את אותו האוויר ו...בעעע

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo187.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

הפיצוצים לא היו נחמדים, כל החברות שלי בערך היו במקלטים. ^_^ בומים אבל זה משעשע. בעיקר כי אני לא שמה לב אליהם, כי יש איזה 10 מטר מהקיבוץ את הגבעה שהחיילים מתאמנים בה אז תמיד יש בומים. כבר לא שמים לב.

Funky Fish1

New member
חחחח לול...גם לך יש ליד הקיבוץ

מחנה חיילים?? גם לי
למרות שהוא די רחוק מהקיבוץ...הוא בצד השני...קרוב לרפת חחחח
אבל אנחנו לא שומעים בומים או משו... כי זה יותר מחנה לילה כזה של החיילים...

kittycatbone

New member
חח כן,

אני זוכרת שבטיול השנתי שלנו כשהיינו ברמת הגולן כ-ל הזמן שמעו בומים .. XDD ועוד רק השנה נפל לי האסימון שזה היה טנקים, כי אח שלי משרת (או יותר נכון שירת, הוא עבר לתפקיד חדש) בגולן, בשריון... ויש להם שם אימונים של טנקים וכאלה כאילו

RRonitka

New member
../images/Emo110.gif

ראשון- סתם, רגיל. שני- בלט!!!
אבל בלילה הקאתי. שלישי- אני חולה, כואב לי הראש, הגרון, והקאתי [^^]. רביעי- הו זה מחר! כלום נמ חמישי- בלט! שישי- תיאטרון שבת- נמ... לאדעת.

Sweet 8teen

New member
../images/Emo15.gif שבוע רגיל ומשעמם..

אבל הסופ"ש יהיה בטח נחמד. יום חמישי - כנראה נוסעת לרמת גן.. שישבת - החברים חוזרים מהצבא, בטח נצא לאנשהו. אהה וגם בראשון בערב יצאתי למקס ברנר!

למעלה