התאמה בין מזל סרטן לעקרב

התאמה בין מזל סרטן לעקרב

עד כמה שני המזלות הללו מתאימים?
הסרטן הוא הגבר והעקרבית היא אני....

Y. Welis

New member
ההתאמה קיימת בעיקרון (מזלות מים) אבל צריך תאריכי לידה ושעות

לגבי ההתאמה

לשם כך את זקוקה להעלות כאן את המפה שלך הכוללת שעת לידה מדוייקת+מקום לידה) ובנוסף גם את תאריך הלידה שלו מקום לידה שעת לידה. היות והמפות לא הכי ברורות נא לציין גם בכמה שורות את התאריך שלכם בנפרד ולציין זאת אני זה הוא...

ואז....נשתדל כולנו כאן בשעותינו היותר פנויות לעזור, כך אני מאין. נכול תלוי בך.

אם שאלת 'בכללי'.....אז כול ספר אסטרולוגיה פשוט מצביע על תכונות ואת אמורה למצוא את השוני.
עד אז...בהצלחה.
אבל באופל הכללי ביותר?! מוכנה לשמוע?!........חה
או קיי.........נדמה לי שהנהנת לי.....
טוב אם כך הוא הדבר אז:
את הסרטן תאכלי לבסוף... בלי מלח, הוא בסוף גם יביא איתו את מלח הים, שיהיה לך טעים.
זאת ובתנאי ל: כיבוד: אחותו, אימו, אחיו, הדודה, הגיסות ואת כול היתר. תצטרכי לדעת לבשל לגהץ לומר תודה, סליחה ו...אני לא אעשה זאת שוב...
אם, רק אם שביצעת 70 אחוז מהתנאים הללו ובכפוך להם, תוכלי ליהנות משעמום טהור בלחכות שהחיוכים שלו יפלו גם קצת עליך....(זאת ולאחר שחייך לכול היקרים לו, אחד אחד לפי התור)

הכול שם גם 'תלוי' באם את מתה עליו ורוצה אותו מאוד מאוד. הכול כאן משתנה, לכן את צריכה לפנות לאסטרולוג/ית כדי שתייעץ לך ספציפית לגביו.

אחלה שבוע !

אניה28

New member
הי עקרבית

כשמנתחים מפות זוגיות לוקחים הרבה פרמטרים בחשבון, קשר בין ונוס מרס ומרס, ירחים ועוד ועוד......מפה אסטרולוגית רצינית דורשת ניתוח מעמיק וזו עבודה שלוקחת זמן. אגב אודי הוא אסטרולוג מצויין וגם קוצ'ר . יש לו המון ניסיון שלא לדבר על השכלה בתחום, אני כותבת את זה משום שברור לי שלא יעשה את זה בעצמו ואולי אפילו יכעס קצת עלי.

למעלה